Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa


karol24

Rekomendowane odpowiedzi

hihi...mój misiek :> jak to foto do felg dopasowali?

jakiś taki grafit czy coś w tym stylu

8bad9e84dfc736f3e8e2873c4832.jpg

wariacje na temat :wink4:

1b17fd63a6ad91f7f958b8d53b1796.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się, będzie bez szaleństw niestety :> ranty polerka a później opcja nr 1 czyli grafit :cool1:

tak swoją drogą nie ma zbyt wielu avantów na tych felach żeby na googlach zobaczyć :confused4:

a tak z ciekawości jakie springi by musiały być żeby tak siedział jak na tych moich VT? pewno-40 :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 19:28_________________________________________________Dzisiaj żeby nie było nudno zapakowałem amory 1BE, które się lekko przykurzyły w piwnicy i pojechałem do warsztatu kuzyna :) niestety stado żubrów musiałem sobie odpuścić choć wtedy lepiej robota idzie ;(

Jako, że chłop zaharowany to musiałem sam sobie amory wymieniać :decayed: ale pod czujnym okiem fachowca więc po 3 godzinach z przerwą na kawę wyjechałem z warsztatu na testy :dance:

polecam wszystkim samodzielne dłubanie bo satysfakszon niesamowita jak się samemu takie rzeczy robi. No niby zaskoczony nie jestem bo to od sprężyny zależy jak auto siedzi ale 1BA amor + 1BE sprężyna stały tak samo jak kpl 1BE z przodu (bo tylko przód był robiony). Oj na gwinta chyba trzeba do skarbonki odkładać albo jakieś -35 lub -40 - sprawa do przemyślenia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał być przód ale gościu pojechał z ceną :polew: (wcześniej uzgadnialiśmy co innego) więc odpuściłem bo nie był wart tego co on za niego chciał.Okazyjnie wpadł KIT KW -35mm

692148787a47b12e37f8840a4e591.jpg

Cały komplecik ze sprężynami :> w stanie dobrym, ale odrobinkę pordzewiałe więc tylne sprężyny wyczyściłem i pomalowałem (niestety tylko srebrny młotkowy miałem pod ręką). Podobno,z tego co wyczytałem będzie -35mm, ale to się okaże jak będzie zmienione. Pewnie w przyszłym tygodniu bo wiosny nie widać...... więc po co czekać :naughty:

Jeśli nie wpadnę w amok to będą zdjęcia ze zmiany :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał być przód ale gościu pojechał z ceną :polew: (wcześniej uzgadnialiśmy co innego) więc odpuściłem bo nie był wart tego co on za niego chciał [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 22:50_________________________________________________Mały gifcik dla smerfa :)

e10fc5c2270637d4gen.jpg

jest tego cały komplecik ze sprężynami :> w stanie dobrym, ale odrobinkę pordzewiałe więc tylne sprężyny wyczyściłem i pomalowałem (niestety tylko srebrny młotkowy miałem pod ręką). Podobno,z tego co wyczytałem będzie -30mm, ale to się okaże jak będzie zmienione. Pewnie w przyszłym tygodniu bo wiosny nie widać...... więc po co czekać :naughty:

Jeśli nie wpadnę w amok to będą zdjęcia ze zmiany :rolleyes:

:good: :good: :good: elegancko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko było by gdybym znalazł nakrętki odpowiednie :confused4: gwint na 1BE jest grubszy niż na tych KW. Przeszukałem cały garaż kuzyna, chyba ze 100 skrupulatnie poukładanych pudełeczek i pojemniczków ( niech żyją pedanci :kox: ) i nie znalazłem odpowiednich. Sprężyny założyłem na amorki 1BE i jest :good: nawet miękko się wydaje. Mierzyłem przed i po i 1,5cm poszło w dół więc raczej 30mm to nie jest :gwizdanie: no i dobrze bo nieźle teraz wygląda na stalowej 15". Tył zostawiłem sobie na sobotę, może do tego czasu znajdę odpowiednie nakrętki. Podkładki pod te talerzyki/podstawy sprężyny przesunąłem na sam dół więc ciekawi mnie efekt końcowy :mysli:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 20:02_________________________________________________Tylne nakrętki okazały się takie same co na 1BA :>

Nawet szybko poszło, więc tym razem żona nie marudziła, że cały dzień przesiedziałem w garażu :gwizdanie:

zdjęcia porobię lepsze ale tak na szybko telefonem ale krzywo stoi i nie ma efektu

287d19632d76b0db3a799a0b46d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jako gratisy do zimówek od poprzedniej właścicielki więc grzech żeby w piwnicy zimą leżały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho, cicho bo zamiast tatusiowe spędzać z synem to się na budowie pracowało jako elektryk :facepalm: ale są nowe fele i oponki. Historia długa i pokręcona z tymi felami. Zamieniłem za te RH ZW1.

Felgi to ori A8 17" szerokie na 8", et 48 więc na przodzie opona 205/50 naciągnięta ale weszło bez dystansów (ale dam 5mm) a tył 225/45 ale 20mm dystans to trochę za dużo tam teraz jest (dam 10mm), chociaż nie powiem, tył wygląda kozak :decayed:

da60c6797f7937be0773c835e09.jpg

po wiosennym myciu i odkurzaniu ale szybkim:decayed: nawet nie było gdzie stanąc żeby porządne zdięcie pstryknąć

bd86f84ac3479d7857446c57da727.jpg

no nie widać tych -30mm niestety na tych zdjeciach :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie dodane nowe zdjęcia :decayed: wracając z Opola z nowym nabytkiem dla mojego młodego (w bagażniku :wink:) zjechałem i pstryknąłem kilka fotek. Na "brudno" niestety ale taki spontan:whistling:

b27134bbd6fdf6e555752d8d9bc8ec1.jpg

teraz to widać, że springi -35mm:cool1:

bc8b51bb85a597d96643036be4560c.jpg

ale przy et 48 dystanse 20mm, które jako jedyne miałem do dyspozycji przycierają na nierównościach jak jadą 3 osoby:disgust: muszę je zamienić na 15 albo 10. Z nowości wpadła pionowa siatka bagażnika, wytargowana za 25zł :naughty: już wypróbowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz kocurne felgi :wink::decayed: ładniutki Avancik :kox: daj znac jak zmienisz dystans z tylu, bo u siebie tez musze cos wrzucic zeby kolo sie tak nie chowalo i nie wstydzilo swiata:decayed: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może się ktoś znajdzie chętny na zamianę :decayed: kurde z przodu jeszcze by się z 5mm przydało :wink:

a Ty jakie masz play do zawiechy? 1BE czy niżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ten sezon planuje na amory 1be założyć springi jakies 35 - 40. A w przyszlosci jakiegos gwinta :wink: ale co bedzie los pokaze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak mniej więcej jak u mnie będzie to wyglądało :thumbup1: mi się podoba jak siedzi a to juz coś.

Coś manetka kierunków mi zaświrowała :kwasny: znowu wydatek a plan był taki, że następny mod to kiera multi bo temat rozpracowany na forum i cena nie straszy :naughty: elegansio takie świecące guziczki na kierze mieć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...