Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa


karol24

Rekomendowane odpowiedzi

strasznie ciężko wchodziły :confused4: bałem się mocniej nacisnąć ale leżą :good: a teraz zamiast patrzeć na drogę to na nie zerkam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypas Avancik! :) ten kolor to mistrzostwo świata :) szukałem Audioli w tym kolorze przy kupnie ale nie było nic sensownego w kapitale jaki miałem do wykorzystania :tongue4:

Czekamy na dalsze mody :) [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 08:22_________________________________________________i co do pomysłu na koło - ładuj tutaj tą 18stkę w kość słoniową z poler rantem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym je chętnie u mnie widział :gwizdanie:

zastanawiam się nad takimi

6258852335_90a7f1b46c_b.jpg

ale te to chyba 17 jedynie można znaleźć :mysli:

tylko nie chcę pchać gwinta, tak -40 max na co ewentualnie się kiedyś zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tu musi być gleba :embarrassed: wypoleruję rant, pomaluje na kość słoniowa moje pancerniaki i będzie :good: na jakiś czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powodzenia w drodze do pracy :cool1: na moje nieszczęście sąsiad często ma felgi na handel i kusi mnie :evil: tylko jest mały kłopot.....

sponsora brak ;(

Ostatnio jakoś powoli centralny zamykał drzwi otwierał. Później tylna klapa w ogóle się nie zamykała. Postanowiłem sprawdzić o co kaman :mysli:

Wyjąłem pompkę centralnego (jak wyczytałem na forum co sprawdzić) a tam miazga :facepalm: ferrytowy wirnik się rozsypał.

636d4c681126028c4ccb047fed6f9c.jpg

Dobrze, że w Brzegu na szrocie dostałem za 50zł jakąś pompkę od Audi i podmieniłem wirnik. Najważniejsze, że działa. Klapa dla odmiany zamyka się ale nie otwiera ze wszystkimi drzwiami :wallbash: tylko środkowy przycisk na pilocie. Pewnie styki nad rejestracją padły :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym je chętnie u mnie widział :gwizdanie:

zastanawiam się nad takimi

6258852335_90a7f1b46c_b.jpg

ale te to chyba 17 jedynie można znaleźć :mysli:

Ja takie kolego kupiłem w 16 calach :naughty: I na 1BA u mnie będzie kosa w uj :cool1: A te dekielki od Porsche wymiatają :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych Rialach? 225/50/17 komfortowo jak na 16" :naughty: tak serio to te opony były na tych felach bo to z mercedesa a że jeszcze sporo ich było to po co kupować inne? dojeżdże te a póżniej 205/45 będę szukał.

Fajnie ty było gwinta wrzuciale :> teraz kasa na picowanie kółek i dystanse pójdzie więc gleba poczeka (pewnie do wakacji). Raczej dobre sprężyny ale cóż, czas pokaże :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, bo mam do kupienia oponki 215/50/17 i bałem się, że źle będzie wyglądał taki wysoki balon, ale widzę, że u Ciebie jest git więc chyba się skuszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Git nie git ale ja mam amory 1BA i springi 1BE więc.... :gwizdanie: na wiosnę wpadają amory 1BE to się zobaczy jak to siedzi. Poza tym Twoje oponki będą inaczej wyglądać bo się ciutkę naciągną a nie tak jak moje.

ostatnio takie koła wpadły mi za śmieszna kasę w ręce

ed23cdd183620bbd6a53843e2d992.jpg

Bardzo zniszczone ranty:kwasny: przymierze się i może zagoszczą u mnie :whistling: jak dam radę finansowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej podoba mi się to kółko :decayed:

jaki plan na koło masz? poler rantu? może w jakiś popaprany kolor środek prysnąć? :decayed:

hahaha, chciałem poszukać jakiś fot przez google, wpisałem "rh zw1 a4 b5" i zobacz Karin co mi google pokazał:

karinminiaturkawgoogle.jpg

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środki nie są zniszczone więc jeszcze pokulają się tak jak są. Jak już fura osiągnie pożądany poziom (zglebienia) to zaatanawiam się nad grafitem/kością słoniową lub czymś innym. U mnie co tydzień inny pomysł więc ..... się zobaczy :decayed:

Junior, w pracy jestem a mam neta poblokowanego i nie wszystki fotki mi się otwierają :confused4: wieczorkiem zerkne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środki nie są zniszczone więc jeszcze pokulają się tak jak są. Jak już fura osiągnie pożądany poziom (zglebienia) to zaatanawiam się nad grafitem/kością słoniową lub czymś innym. U mnie co tydzień inny pomysł więc ..... się zobaczy :decayed:

Junior, w pracy jestem a mam neta poblokowanego i nie wszystki fotki mi się otwierają :confused4: wieczorkiem zerkne

:good:

co do koloru wnętrza koła to może w kolor auta? ;] masz zayebisty kolorek, fajnie by to się zgrywało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...