Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do 230km max

Opublikowano

tylko?

Opublikowano

to mała pompka, nie ma co sie spodziewac cudów

Opublikowano

kurna kiedy ja sie wezme za swojego trupa... ten AJL seryjny zrobil sie mulowaty przez przyzwyczajenie :kox:

Opublikowano
  • Autor
to mała pompka, nie ma co sie spodziewac cudów

jakby co to pompa od s6 c5 leży u mnie na półeczce razem z ori koszykiem , coby ją szybko zamontowac :)

Opublikowano

no ciekawym efektu ile bedzie w stanie utrzymac i jak szybko bedzie wstawac ten wynalazek ;)

Opublikowano
  • Autor
no ciekawym efektu ile bedzie w stanie utrzymac i jak szybko bedzie wstawac ten wynalazek ;)

wiem kto ma w poprzeczniaku taką strone zimną a gorąca od k04 to na 300KM i 1,45bara poprzestali a dodmuchali do 1,8 bara prawie do odciny :)

Opublikowano

No kto??? :grin:

Opublikowano
no ciekawym efektu ile bedzie w stanie utrzymac i jak szybko bedzie wstawac ten wynalazek ;)

wiem kto ma w poprzeczniaku taką strone zimną a gorąca od k04 to na 300KM i 1,45bara poprzestali a dodmuchali do 1,8 bara prawie do odciny :)

kto taki ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
no ciekawym efektu ile bedzie w stanie utrzymac i jak szybko bedzie wstawac ten wynalazek ;)

wiem kto ma w poprzeczniaku taką strone zimną a gorąca od k04 to na 300KM i 1,45bara poprzestali a dodmuchali do 1,8 bara prawie do odciny :)

kto taki ? :decayed:

kto pyta ten wie akurat najlepiej :decayed:

Opublikowano

Jarek, faktury nie dostalem od Ciebie jeszcze .....

Opublikowano
no ciekawym efektu ile bedzie w stanie utrzymac i jak szybko bedzie wstawac ten wynalazek ;)

wiem kto ma w poprzeczniaku taką strone zimną a gorąca od k04 to na 300KM i 1,45bara poprzestali a dodmuchali do 1,8 bara prawie do odciny :)

kto taki ? :decayed:

kto pyta ten wie akurat najlepiej :decayed:

dodmuchali do 1.9... a daily drive skromne 1.6bara :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jarek, faktury nie dostalem od Ciebie jeszcze .....

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa qrde zapomniałem :) wysle dzisiaj!!!!!!!!!!

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

no ciekawym efektu ile bedzie w stanie utrzymac i jak szybko bedzie wstawac ten wynalazek ;)

wiem kto ma w poprzeczniaku taką strone zimną a gorąca od k04 to na 300KM i 1,45bara poprzestali a dodmuchali do 1,8 bara prawie do odciny :)

kto taki ? :decayed:

kto pyta ten wie akurat najlepiej :decayed:

dodmuchali do 1.9... a daily drive skromne 1.6bara :decayed:

fajne skromne :) u mnie jak tyle dmuchne to ze sprzegła trociny sie wysypio :decayed:

Opublikowano
Jarek, faktury nie dostalem od Ciebie jeszcze .....

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa qrde zapomniałem :) wysle dzisiaj!!!!!!!!!!

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

no ciekawym efektu ile bedzie w stanie utrzymac i jak szybko bedzie wstawac ten wynalazek ;)

wiem kto ma w poprzeczniaku taką strone zimną a gorąca od k04 to na 300KM i 1,45bara poprzestali a dodmuchali do 1,8 bara prawie do odciny :)

kto taki ? :decayed:

kto pyta ten wie akurat najlepiej :decayed:

dodmuchali do 1.9... a daily drive skromne 1.6bara :decayed:

fajne skromne :) u mnie jak tyle dmuchne to ze sprzegła trociny sie wysypio :decayed:

tak pewnie będzie....drugą sztuka puszczona na 1.65bara bez ob na 1.9, nie doczekało pomiaru na dyno....sprzęgło 240mm w quattro kynkło po 3 tygodniach :facepalm: a teraz własnie obija się kewlarkiem :grin:

eot

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak tam postepy czerwona hemoroida wystrojona ? ;) wlozyles gdzies ta k03 z kolem 2080 juz ?

Opublikowano

Hehe, Jarku, czy włożyłeś? :grin:

Opublikowano
  • Autor
Jak tam postepy czerwona hemoroida wystrojona ? ;) wlozyles gdzies ta k03 z kolem 2080 juz ?

imho zlituj się jak ledwie czas znalazłem letnie laczki załozyc i hamulunek 360 :) musze skonczyc narazie dwa strokery 20vt skonczyc robić to swoim sie zajme. A co do 2080 jeszcze nie było testów, bo wirniki szlifowane jeszcze nie wróciły z wywazania :(

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Hehe, Jarku, czy włożyłeś? :grin:

taaaaaaaaaa, jasne :) jak narazie letnie laczki tylko było czasu :)

Opublikowano

A faktury jak nim ma tak ni ma....

Opublikowano
  • Autor
A faktury jak nim ma tak ni ma....

sprawdź kszynke bo ja zamiast na poczte to do księgowej ja zawiózł :D

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Narazie AWT++ wyjechał z warsztatu :) ogarniete wszystko w miarę i poskładane do kupy. Jest bardzo miło jak narazie. Silnik w trakcie układania. Narazie tylko 0,9bara i jakieś 233g/s, wtryski 440ccm na 4barowym regulatorze 91% wydatku :) 627ccm już w drodze. 1800RPM i 0,3bara; 2800RPM 1,0bar do 3500RPM; dalej 0,9bara do odcinki, Suszarka to TD04HL-19T :) Jak ktoś zainteresowany zapraszam do siebie na FB. https://www.facebook.com/dzeremigarage

Opublikowano

Fajnie, tylko nie każdy jest fanem fuckbooka :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.