Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mniut ze szmalcem :kox: :kox: :kox:

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

Mniut ze szmalcem :kox: :kox: :kox:

Devciu, trening czyni miszcza :) widzisz jakie ładne spawiki zaczęły mi juz wychodzić :)

Opublikowano

Pamiętaj aby przy kazdym zakonczeniu spawu przez 2 sekundy delikatnie trzymac spust.

Gaz powoduje zamkniecie konca spawu, nie robi sie dziur.

Opublikowano
  • Autor

Pamiętaj aby przy kazdym zakonczeniu spawu przez 2 sekundy delikatnie trzymac spust.

Gaz powoduje zamkniecie konca spawu, nie robi sie dziur.

wiem o tym, tylko zauwazyłem jak ostatnio coś spawałem, że jak sie pulsem spawa to najlepiej konczyc spaw na podtrzymaniu a nie na przetopie i wtedy o wiele ładniejsze jest zakonczenie przetopu. A u mnie czas studzenia automatycznie TIG dopiera do pradu przetopu i nie ma możliwosci regulacji.

Opublikowano

przyjedz w wakacje do mnie na zakład to sie dokształcisz :grin:

Opublikowano

bedzie motssssss :D


Geremi - jaki tam teraz kolektor wydechowy siedzi ? ten z fotem pod t25 z dziura na zewnętrznego west coast gate'a ?

Edytowane przez gregor10

Opublikowano
  • Autor

bedzie motssssss :D

Geremi - jaki tam teraz kolektor wydechowy siedzi ? ten z fotem pod t25 z dziura na zewnętrznego west coast gate'a ?

A dzie Gregdziu :) w sumie był plan załatania go poxiliną, ale to nie dyzel to spłynie, więc zasilił swoją objetościa kontener z napisem ZŁOM :D ale identyczny nowy załozony, po uprzedniej przeróbce i adaptacji, bo skośnookie to kapke przesadzili z nadlewami :)

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

Lubie to !

Czekam na krechy, coś czuję że tym razem będzie ciekawe w tej kwestii :D

Opublikowano

ja też czekam, będzie grubo...na tyle ze cos nie wytrzyma albo sprzegło albo paliwa braknie 300+ do osiagniecia

Opublikowano
  • Autor

HEHE chłopaki, na dziś strojonka koniec, mozna powiedzieć że wszystko trza było robic od poczatku. Przepływka, wtryski, boost. Na dziś wieczór poprzestaliśmy ma dograniu jakimkolwiek przepływów i wtrysków, boost jest na 1,0bar zrobiony. Wstaje to jak K03SS i przepływy na poziomie 200g/s z plusem już są :banan: . Do sprawdzenia mam gruszkę WG bo chyba ma gdzies delikatne przycięcie, albo trzeba kapke ją dopiąć.

ja też czekam, będzie grubo...na tyle ze cos nie wytrzyma albo sprzegło albo paliwa braknie 300+ do osiagniecia

roman pompa 040 jest już onboard, co by wahy nie zbrakło, także sprzegło nastepne słabe ogniwo :)

Jedno jest pewne, potencjał to tam jest na 300+ bez problemu na 6 żeliwie, setup jest naprawde bardzo miły i perfekt nadaje sie do typowego dejlikara :) dolot jak subaru spuszcza DVka Volvoska, wydeszek praca mega przyjemna i nie męcząca :) na dniach troche go dopompujemy to zapodam może jakieś logi jak bedzie juz czym sie chwalić.

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

Jak k03s powiadasz?

Czyli ma 1.11 bara przy 2320 obr/min jak moja k03s ? ;)

Kibicuje i czekam na wykres!!!

Edytowane przez wampir

Opublikowano
  • Autor

Jak k03s powiadasz?

Czyli ma 1.11 bara przy 2320 obr/min jak moja k03s ? ;)

Kibicuje i czekam na wykres!!!

HEHE no bez przesady już :) na niezlanym dole i nie ruszanym nastawniku 1,0 bara ma chyba w okolicach 2800 o ile pamietam, zresztą zaraz skocze w miasto to może jakiego logusa zrobie bo po graty lece. :D

No i jak to zwykle bywa Paweł miał racje że coś nie tak :D WG do regulacji, bo za słabo napiąłem jednak :/ trza bedzie ze dwa obroty podkręcic gada jak wystygnie i ramie ustawić inaczej, ale teraz już z manometrem :decayed:http://vaglog.pl/log_189524.html

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

tłusto :D

Opublikowano

To sa logi na luźnym WG czy po napięciu? Bo widać, ze wstaje to dopiero ok 3300obr/min

Jestem ciekawy co to będzie po finalnym strojeniu, pewnie grubo ;)

Edytowane przez wampir

Opublikowano
  • Autor

To sa logi na luźnym WG czy po napięciu? Bo widać, ze wstaje to dopiero ok 3300obr/min

Jestem ciekawy co to będzie po finalnym strojeniu, pewnie grubo ;)

wastegate już przerobiony i kapke dopiety na 0,3bara, fazator nie ruszany jeszcze. Postroimy zobaczymy ile to przepcha i jak bedzie wstawać :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Panowie :decayed: popatrzcie na date :kox: dla wszystkich cierpliwców i szałaputów :drinks:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 lata, 5 godzin i 3 minuty :)

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

Never ending story :)

Opublikowano
  • Autor

Powiem tylko tyle :) 1,7bara to juz męski boost :decayed::decayed::decayed: ale kapke za bogaty na serie :kox::kox: gruszka kynkła nieoczekiwanie i nadmuchao że łohohohooooo :kwasny::kwasny: jest już przerobiona i zmodyfikowana na 0,5 bara :banan::banan::banan::banan::banan: i tak w okolice 1,3 bara po całości bedzie robione, żeby LPG sie nie zbuntowało za bardzo. I co dziwne sprzegło przeżyło :D

Opublikowano

poka loga Mister ;)

Opublikowano
  • Autor

poka loga Mister ;)

mam zakaz od Pawła pokazywania jakichkolwiek logów dopóki nie skończy roboty :decayed: troche teraz pojechałem polatać, to tak na szybko co zobaczyłem bez kompa to 1,0 bar jest około 2750-2800. Z tą różnicą że boost zmęrzniał :D jak nie puścisz gazu i narasta prawie pionowo chyba :kox::kox::kox:, 2,0bary+ raczej bez problemu by na spoolu nabiło :)

Opublikowano

timpa wywaliles?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.