Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)


McGiver

Rekomendowane odpowiedzi

Piotruś, jutro Ci cos wrzuce ale nie spodziewaj sie cudów, Jarek wsio pochował.

Musze tylko dociąć kratki bo widac niebieskie silikony i chyba pomaluje na czarno ICka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zrob jak zesmy gadali z tym malowankiem, jak u mnie kiedys cos wpadnie pod zderzak to tez od razu pojdzie w czern, podobno nawet to pomaga w zbiciu temperatury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłoków z korbami nie mogę znalesc :kwasny:

a to akurat mnie nie dziwi :kwasny: i wstaw fotke tego TIPa gdzie był niedospawany bo ja tam nie bede ściemniał że ja taki super tigowiec byłem jak to spawałem, bo nawet wtedy pulsu nie umiałem ustawic jak trzeba :decayed: że nie wspomne o gazie :) Bo wszystkie lekcje brałem przez internet :grin::grin::grin:

Edytowane przez McGiver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Twoje spawanie TIGiem wyglada gorzej od mojego najgorszego spawania elektrodą :polew: :polew: :polew:

W poniedziałek pospawam TIGiem albo dam twardy lut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Twoje spawanie TIGiem wyglada gorzej od mojego najgorszego spawania elektrodą :polew: :polew: :polew:

W poniedziałek pospawam TIGiem albo dam twardy lut.

Fote zapodaj, niech chłopaki zobacza że teoria to nie to samo co praktyka :grin::grin::grin: ale teraz juz jest lepiej :) wiem do czego te dwa pokretełka są w tej aparaturze :decayed::decayed: DPek mi wyszedł już nie najgorzej :) a i tak sie okaazało że jak specprzyjechał poduczyc organoleptycznie to też nie do konca było ok , bo zła dysza ( za mała), źle poostrzony grot ( za ostro ) i inaczej trza prowadzic palnik, ze nie wspomne jak prawidłowo podaje sie drut.

Edytowane przez McGiver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj Żmija dostała troche .... :wink:

qikmb6ls.jpg


5m4hugpa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żmija miała male podmywanie d...y, czyszczenie wnetrza, para wodna i podobne duperele

4 wiadra gnoju było wylane :facepalm: , ale teraz auto w środku wygląda jak nowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniło sie tylko to co jest pod maską, z przodu widac ICka z niebieskimi silikonami

auto ma być cichociemne i takim pozostanie


ndg4y58o.jpg

na silikony załozyłem dzisiaj podjebki kratek i jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*****************


!!!!!!! No i fizyki nie oszukasz :/ Bez zewnetrznego WG nie bedzie jazdy, boost nie do opanowania :/ ktoś ma na zybciu jakiegoś sprawdzonego WG????? pilnie poszukiwany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie dzieje ? grucha nie jest w stanie utrzymac ?

Edytowane przez Imhotet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sie dzieje ? grucha nie jest w stanie utrzymac ?

konstrukcja WG w muszli nie nadaje sie do benzyniaka niestety :/ ale to było brane pod uwage w sumie, załozenie było: a może nie bedzie aż tak tragicznie, ale niestety jest. Pomimo tego że jest to 19T i niby jest to większe koło i ma później wstawać, ale przy muszli 6ccm boost jest jak w katapulcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...