Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)


McGiver

Rekomendowane odpowiedzi

ile wali ?

1,7bara poniżej 4000RPM, jak zdjąłem siłownik z WG to prawie 1,0 bara dyma :D MASAKRA

tzn jak to wstawało ? to zeliwo od saba 5cm bedzie lepsze ?

stawiam że o wiele lepsze, bo one od benzyniaka jest i konstrukcja kanału WG jest wogóle inna tam i to robi robote bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przepływ jaki był ?

Devciu nie wiem, ale kręgosłup wyprostowało ładnie Marcin mówił :decayed:

Ceny sensownych WG mnie zdołowały :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::blink::blink::blink::blink::blink::blink: u nas to chyba wszystko NASA rozprowadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pokaz cos, jakiś wykres, filmik albo powiedz co tam w logach wyszło

Opisze ci to szybko słowami: NIC, NIC, NIC.......**************PUSZCZAJ GAZ BO KORBY WYLAZĄ!!!!!!! na otwartym WG luźno napompowało prawie bara koło odcinki, to co tu logować :facepalm:

wrclaguna (wczoraj, 17:12):

Po raz kolejny zgłoszenie !

Prosze nie uzywac wulgaryzów , jeszcze jedno i leci

OSTRZEZENIE !!!

Te nadedworny, nadgorliwość gorsza od faszyzmu jest. :takiego::bicz::rant: i naucz się poprawnej polszczyzny. I zrozum kto tu komu robi łaskę, a nie laskę będąc na tym forum. komprende, kampiszi,dujuanderstand, paniemajesz, fersztejn?????????? I zobacz w jakimś słowniku jak po włosku jest "zakręt" i co to za lapidarne słowo.

Edytowane przez McGiver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D

Dziewczyny nie kłócicie się tylko pokazujcie cos ciekawego :D

coś ciekawego powiadasz??????? :kox: mówisz i masz, wyjęte wczoraj z silnika Omena :decayed:

ossgksqw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie kosztowne nie jest ale ciekawe do czego się nadaje http://rpmotorsport.pl/wastegate-zewnetrzny-turboworks-50mm-vband-p-31738.html


Sorry nie doczytałem że napisałeś "sensownych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i decyzja zapadła, HKS style 50mm pójdzie na pokład, coś ala turboworks. Chłopaki z k64.pl mnie poratowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i decyzja zapadła, HKS style 50mm pójdzie na pokład, coś ala turboworks. Chłopaki z k64.pl mnie poratowali

nie będzie za duży dla tej sprężarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie :) cos ala tial 38mm wystarczyloby z zapasem

mniejszy otwór sobie w kolektorze wytne narazie :wink: tak na 30mm na poczatek

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JAk mocy przybyło to normalnie :dziura::glupek2::glupek2::glupek2::glupek2::cry:

2dtroaxc.jpg

Edytowane przez McGiver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo dziur sie młotkiem niewycina... :D

teraz to ja też to wiem :decayed:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

stage 251521527216 zrobiony :D przebudowa strony wydechowej niestety ale była konieczna. Jazda testowa mjiut malyna, teraz boost jest 0,6 bara a nie 1,7 :D potem zapodam troche fotek, wieczorkiem może coś sie postroi :banan::banan::banan::banan::banan::banan: , ale to tylko dobra wola Pawła bedzie :)

Edytowane przez McGiver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spac nie możesz ?

Nie masz Devciu pojecia jaki miałem banan na ryju jak zobaczyłem mały boost, a nie koksowy :) strasznie dziwne uczycie jak robisz żeby było mniej a nie więcej :D Teraz juz wiem czym sie róznia konstrukcyjnie żeliwa od benzyny i diesla, i dlaczego tak jest. Wczesniej teoretycznie wiedziałęm o co kaman, ale nie myslałem że aż tak bardzo jest to drastycznie odczuwalne. Fizyki nie oszukasz i cudów w niej nie ma.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No dobra, sa i obiecane fotki. Odrazu owinałem DPka jak była okazja :)

bscu8pw6.jpg

oxikuh88.jpg

pldazjre.jpg

3gv2zo97.jpg

x2wkj55b.jpg

hd54j222.jpg

dtqr6xlx.jpg

jeszcze jedno w ubranku

9lazxfuq.jpg

Edytowane przez McGiver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...