Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)


McGiver

Rekomendowane odpowiedzi

inducer 2080 ma 41mm a zewnetrzna srednica kołnierza w turbinie ma 44mm, także kołnierz ma jakies 1,35mm grubości tylko :)

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

Zapisze się ale wpierw muszę sprzedać wydech, potem wysłać turbo do tomaszka, potem się zglosze ;?

jak chcesz to ci zrobie całą brand new odrazu przerobioną na pełny wirnik z tfsi z kołem 2080 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to ci zrobie całą brand new odrazu przerobioną na pełny wirnik z tfsi z kołem 2080 :)

Jakie koszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to ci zrobie całą brand new odrazu przerobioną na pełny wirnik z tfsi z kołem 2080 :)

Jakie koszta?

sam wkład 700 + 50 roztoczenie czapki pod koło

---------- Post dopisany 25-05-2014 at 00:50 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 01:20 ----------

Pierwszy upgrade juz jeździ :) zobaczymy co szczesliwy nabywca napisze po pierwszych wrażeniach z jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mc kiedy moge do Ciebie wysłać mojego szrota ???? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mc kiedy moge do Ciebie wysłać mojego szrota ???? :whistling:

Devi na chwile obecną jakies 2,5 tygodnie kolejka + ewentulane poślizgi :/ masakra normalnie. Swapy, strokery, upgrady i serwisy wszystko naraz :)jak chcesz to na twardo cie za 3 tygodnie w kalendarz wpisuje na poniedziałek, bo to pierwszy niezapisany termin który mam to na 16 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pisz dziada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu potrzebujesz na "obróbkę" trupa ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu potrzebujesz na "obróbkę" trupa ????

to mi napisz jak grubo mam go obrobić? bo ja to nawet ostatnio strokera na 2,0 w starym bloku ogarnąłem :)

Zdj_cie0757.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek po obrobce uszczelka idzie z ALTa na to? daje ona rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek po obrobce uszczelka idzie z ALTa na to? daje ona rade?

seryjna idzie :) bo ostatni szlif dla 1,8 jest na 82,5 czyli tyle co nominał w 2,0 :) wsio pasi P&P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:witch:Jarek po tym upgrade na 2080 moje AEB odżyło pięknie wkręca się na obroty teraz trzeba to wszystko zestroić jak się należy .Wrzucę niedługo jakiś filmik jak się zbiera moje stare AEB.Zapisywać się na upgrade.

---------- Post dopisany 30-05-2014 at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 22:48 ----------

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna emotka, która nic nie wnosi do tematu. Kiedy będą logi?

Kiedy dokładnie opiszesz jaki masz setup?

Dlaczego nie wstawiles fotek turbiny i setupu?

Jak nie masz czasu albo sie nie znasz to popros Jarka o to.

Widze, ze masz AEB. To mała kiszka z logami bo i tak nie będzie widać ile turbo dmucha, a wartości przeplywki niekoniecznie musza odpowiadać rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie wstawiles fotek turbiny i setupu?

dzisiaj składam seryjny setup w AMB na 2080 ale na wirniku zwykłym z BFB. Zobaczymy jak to wstaje i jak to jeździ na serii i po modzie. Najlepsze jest to że skrzynia w nim siedzi 6-manual HCF, z AVF-a :) a był awtomat tiptronic z guziczkami w kierownicy, ale to dopiero odkryłem ze dwie godziny temu jak nie mogłem znaleźć okna w skrzyni do ustawiania GMP :) Pocykam pare zdjec żebyś tak nie narzekał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lubie!

Wiesz jak mi zrobić dobrze! :D :D :D

To AMB ma TIP, FMIC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wampir cos taki niecierpliwy jestem zawalony robota ale logi będą i foty zaraz ci puszcze bo już jajo znosisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem wcześniej, nie masz możliwości zrobienia żadnych logów, które by mnie interesowały.

Rozmawiam z Jarkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdj_cie_0017.jpg

Ale foty masz bo chciałeś.po prawej 2080 Jarka produkcion.Po lewo k03 z wirnikiem k03s dla porównania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lubie!

Wiesz jak mi zrobić dobrze! :D :D :D

To AMB ma TIP, FMIC?

czysta seria, jedyne co bedzie to K03SS :) oczywiscie wtryski trza bedzie tylko wrzucić wieksze jakies 320ccm na poczatek. Generalnie pełno dziur w dolocie, w rozrzadzie podkładki sie walały, rozrząd źle ustawiony, nie dokrecony do głowicy zawór rozruchu kata i multum agro tuningu innego :)

najnowszy model DP ze strumienicowiertnico by agrospece :)

Zdj_cie0783.jpg

tutaj kilka fotek suszarki

Zdj_cie0786.jpg

Zdj_cie0787.jpg

Zdj_cie0788.jpg

Zdj_cie0789.jpg

jak kto ma FB https://www.facebook.com/media/set/?set=a.795644700448015.1073741832.781319091880576&type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się maja wymiary 2080 do BV50?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...