Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Folia do szyb lustrzana, czy lustro weneckie


UwagaLece

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam audi a4 kombi granatowe 97 rocznik.

Zastanawiam się nad przyciemnieniem szyb 75% ładne wygląda chyba optymalnie.

Szukałem zdjęć z tak zwana "folia wenecka" ale nic nie znalazłem co wy o tym sadzicie ? Chyba to nie jest dobry pomysł z granatowym odcieniem auta.

ps. jak znajdziecie jakieś foty podeślijcie linka ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dasz lustrem na zewnątrz to chyba dowód leci bo odbicie słoneczne stwarza zagrożenie. W inny sposób (lustrem do wewnątrz :polew:) nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie szyby kojarzą mi się z samochodami sąsiadów odwiedzających nas.....Lada :sick3:

jak chcesz zrobić szybkę to folia 36 po całości lub 36 przód 20 tył do avanta i będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim starym golfie były szybki tego rodzaju na tyle + bagażnik, tylko że nie w 100% folie działały jak lustro, ale w jakimś stopniu, bardzo ładnie to wyglądało, w dodatku były zielonkawe w kolor auta

co do ściemnienia były idealne, nie było ciemno w aucie a z zewnątrz też skutecznie maskowały co w środku, i wyglądały trochę jak lustro

policja też ani razu się nie przyczepiła, przeglądy tez bezproblemowe

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fbdc48ebcecf4480.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/30a0a5a2bc45f826.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dodam że takie przyciemnienie na weneckie lustro ładnie się prezentuje.

288xieh.jpg

Prawdopodobnie passacik wyjechał już na takich z fabryki. Kolega pioteros doskonale opisał te przyciemnienie.

Na żywo prezentuje się o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja u siebie mam platynowa czern czy cos takiego.. jest takie bardzo delikatne lustro.. a w srodku nei widac przyciemnienia az tak bardzo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dasz lustrem na zewnątrz to chyba dowód leci bo odbicie słoneczne stwarza zagrożenie. W inny sposób (lustrem do wewnątrz :polew:) nie ma sensu.

Kolego nie pisz bzdur .... folia ma tylko z jednej strony klej i jest tylko montowana na szybach w środku samochodu :wallbash: więc to co napisałeś "lustrem na zewnątrz" lub "lustrem do wewnątrz " to jakieś nieporozumienie ....... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dasz lustrem na zewnątrz to chyba dowód leci bo odbicie słoneczne stwarza zagrożenie. W inny sposób (lustrem do wewnątrz :polew:) nie ma sensu.

Kolego nie pisz bzdur .... folia ma tylko z jednej strony klej i jest tylko montowana na szybach w środku samochodu :wallbash: więc to co napisałeś "lustrem na zewnątrz" lub "lustrem do wewnątrz " to jakieś nieporozumienie ....... :thumbdown:

Szkoda,że nie zrozumiałeś ironii :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldzio ........ ło qwa mać :dziura:

Wiesz pracuje w podobnej branży i nieraz jak się czyta takie rzeczy to trudno mi wyczuć ironie :grzywa::bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądała moja stara A4 z folią a jakiej piszesz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=84073.0;highlight=pawlo+2004+b6

Dla mnie była bomba bo pasowała do koloru auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...