Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kupować z grzaniem stołków czy bez - prosze o pomoc


Kamillek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, wczorajszy post był na szybko (kopiuj wklej) i nie wszyscy zrozumieli, a teraz już został usunięty

Więc tak, po kupnie a4b6 będę chciał wymienić fotele na te z półskórą i alcantarą z wyprofilowanymi boczkami :) a bardzo zależy mi na grzaniu stołków, i teraz pytanie : jeśli kupie bez grzania, to będzie dużo pracy z zrobieniem tego ? czyli wmontowanie foteli, kupno panlu z regulacją, poprowadzenie kabli itp itd .... dam rady to ogarnąć ??? czy będzie bardzo ciężko ? (tak czytałem ten post odnośnie montowania ale nten chłop był ogarnięty heh)

albo

może szukać autka od razu z grzaniem stołków i wtedy tylko odepnie (chyba) się kable, wmontuje fotele i znów podłączy do nowych ???

minus tego drugiego pomysłu że jest znacznie mniej aut z grzaniem ;/ a szukam na mobile do kwoty 35 tys zł...

prosze Panowie bardzo o pomoc gdyż nie wiem na czym się skupić

pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prościej kupić od razu z grzaniem. Sam widziałeś ile to roboty i trzeba mieć przede wszystkim trochę pojęcia. Nie wiem jak fotele z alcantarą, ale ja mam pełną skórę i powiem Ci że nie wyobrażam sobie w zimie posadzenia dupska na zimna skórę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w obecnym autku tez mam całą skórę i dlatego koniecznie ponownie chcę grzanie tyłka ;p nie tylko ze względu na skórę lecz to super sprawa heh ;D więc Panowie krótka piłka - od razu szukać z grzaniem ? a jak będę chciał wymienić fotele to sporo będzie roboty z tymi kablami by wszystko działało (zakładając że od razu jest w aucie grzanie foteli - tylko chce zmienić na te z alcantarą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótka piłka - od razu szukać z grzaniem ?

tak

a na drugą częsc pytania dostanę odpowiedź ?

Nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótka piłka - od razu szukać z grzaniem ?

tak

a na drugą częsc pytania dostanę odpowiedź ?

Nie :)

więc super pomocny jesteś, może ktoś inny mi pomoże ?

pytanie brzmi : czy jak będę chciał wymienić fotele to sporo będzie roboty z tymi kablami by wszystko działało (zakładając że od razu jest w aucie grzanie foteli - tylko chce zmienić na te z alcantarą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz takie same stołki to będzie p&p a jeżeli będziesz miał zwykłe a kupisz elektr. sterowane to będziesz musiał trochę po rzeźbić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać ,że podgrzewanie foteli to super temat ale nie zastanawiałbym się nad tym szukając dopiero auta.

Najpierw kup auto a potem myśl nad ewentualnymi modami.

Jeśli chcesz kupić auto z grzanymi stołkami to mocno ograniczasz sobie pole poszukiwań bo to pewnie ok 30% wszystkich ogłoszeń.

Idąc tym tropem kupisz sobie w końcu auto z grzaniem ale pewnie będzie już lato :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecz jesli zawęże wymagania a pozniej nie bede zadowolony bo będę miał znacznie mniej luksusu niż wczesniej to nie bede zadowlony, więc wole choć minimum ograniczyć te pole i byc zadowlonym , nawet kosztem dłuzszego szukania... jak dotąd to z wnętrza to standard 4 el szyby i grzanie foteli :) jak nie znajde to więcej pozbieram i może b7 ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary

jak masz ciśnienie, to kupisz bez kaloryfera

jak nie masz, to nie sugeruj się procentami i możliwościami trafienia, a po prostu cierpliwie przeszukuj net

tak jak pisze wrc, roboty może nie jest dużo, ale co ori, to ori

i frugo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie :) takie drobne poprawki to mogę zrobić ale w sprawy elektryki wolę się nie pchać :) muszę zachować ostrożnośc i się nie napalać :)

święte słowa

no i pomyśl, czy ci auto w listopadzie potrzebne

koniec roku za chwilę - więc wiesz ...... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z cyklu poruch..c fajna babke czy sobie popatrzec i strzepac?

Od razu bierz full opcje, chyba ze wolisz dlubac przy aucie zamiast nim jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 el szyby i grzane stołki łatwo dodać, nie ma z tym dużo roboty. lepiej skupić sie na poszukiwaniu samochodu w dobrym stanie technicznym... silnik i blachy, resztę można dorezać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...