Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Crashtest przy prędkości ok 200km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:shocked: noga z gazu panowie na autobahnie :shocked: a jak by zrobili czołówkę z innym autem przy tej prędkości to chyba by się scaliły w jedną kupę złomu :gwizdanie:

a jak by babka wąsy miała ... :gwizdanie:

już widzę jak każdy zdejmuje nogę z gazu po obejrzeniu tego ...

wszyscy jesteśmy :wallbash: i celujemy na czołówkę :good:

brawa za elokwencję :oklaski: czy każdy myśli w ten sposób, że jak ktoś lubi szybszą jazdę to od razu jest samobójcą i pcha się w piach ??

Opublikowano

na YT mozna poszkac filmiku gdzie pogromcy mitów sprawdzali czy wjazd w sciane z predkoscia 200km/h równa sie czołówce gdy kazda fura jedzie po 100km/h czy jakies takie predkosci były. jako rekwizytów uzyli daewoo nubira mk2 :)

o zdaje sie to wlasnie

Opublikowano

ciekawe jakby miał zderzak Łągiewki :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

ciekawe jakby miał zderzak Łągiewki :gwizdanie: :naughty:

myślę ze przy tej prędkości dużego znaczenia na życie ludzkie by to nie miało :wink4:
Opublikowano

to wypierdol w metrowej srednicy drzewo ktorych pelno jest przy trasach :cool1

dziekuje postoje :) . Ja z takimi predkosciami po trasie nie jezdze , przy autobanah sa barierki energochlonne. . Jak ktos jezdzi po trasie 200 paczki na normalnej drodze to ... i 100 mu wystarczy :wink4: .

widziales gdzies w PL autobahny?? :decayed:

Opublikowano

Po polskich autostradach więcej niż 140 km/h się nie da... Momentami 160-180 km/h...

Opublikowano

oj tam oj tam :decayed:

Opublikowano

Po polskich autostradach więcej niż 140 km/h się nie da... Momentami 160-180 km/h...

chyba ze na A1 :kox:

Opublikowano

W godzinach szczytu na A4 więcej niż 140 km/h nie pojedziesz :decayed:

Opublikowano

a próbowałeś na długich z kogutem ? :decayed::polew:

Opublikowano

Po polskich autostradach więcej niż 140 km/h się nie da... Momentami 160-180 km/h...

Dla niektórych nie potrzebna autostrada zeby takie predkości osiągać.Wystarczy krajowa 6ka na odcinku Sławno-Słpsk i dwie paczki osiągają :gwizdanie:

Opublikowano

a próbowałeś na długich z kogutem ? :decayed::polew:

oczywiscie niebieskim? :decayed:

Opublikowano

Tupolew dałby radę.

Opublikowano

Tupolew dałby radę.

:facepalm:

Opublikowano

Tupolew dałby radę.

:facepalm:

:facepalm: :facepalm:

Opublikowano

ale to była przeszkoda nieruchoma co w życiu praktycznie w ogóle sie nie zdarza. Powinni zrobic to zderzając sie z innym pojazdem :)

Wypadek Ziętarskiego w Ferrari. Lecieli ponad 200km/h i zatrzymali się na przeszkodznie nieruchomej w formie słupa.

Wypadek_Macieja_2358952.jpg

Opublikowano

a próbowałeś na długich z kogutem ? :decayed::polew:

oczywiscie niebieskim? :decayed:

Tylko chyba mandat jest za to? :naughty:

Opublikowano

jak sie czlowiek spieszy to sie pałkarz cieszy :decayed:

Opublikowano

ale to była przeszkoda nieruchoma co w życiu praktycznie w ogóle sie nie zdarza. Powinni zrobic to zderzając sie z innym pojazdem :)

Wypadek Ziętarskiego w Ferrari. Lecieli ponad 200km/h i zatrzymali się na przeszkodznie nieruchomej w formie słupa.

Wypadek_Macieja_2358952.jpg

:blink:

Opublikowano

ale to była przeszkoda nieruchoma co w życiu praktycznie w ogóle sie nie zdarza. Powinni zrobic to zderzając sie z innym pojazdem :)

Wypadek Ziętarskiego w Ferrari. Lecieli ponad 200km/h i zatrzymali się na przeszkodznie nieruchomej w formie słupa.

Wypadek_Macieja_2358952.jpg

Z tego co pamietam to powolani biegli ocenili predkosc na mniejsza. Ale przyklad dobry :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.