Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem ciekawy czy jest taka opcja cichego alarmu + zamykanie auta bez mozliwości wyjscia od środka. A maczeta to dobry pomysł hehe

oni to raczej przy otwartych drzwiach robią :gwizdanie: tak myślę że nie mają czasu na zamykanie drzwi :decayed: bach bach i spier_a_laka

a tak poważnie - tylko dobre AC.. i w chwili ubezpieczania musisz mieć wszystkie graty zainstalowane- ew. potem zmieniać i ich powiadamiać przy każdej zmianie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ciekawy czy jest taka opcja cichego alarmu + zamykanie auta bez mozliwości wyjscia od środka. A maczeta to dobry pomysł hehe

oni to raczej przy otwartych drzwiach robią :gwizdanie: tak myślę że nie mają czasu na zamykanie drzwi :decayed: bach bach i spier_a_laka

a tak poważnie - tylko dobre AC.. i w chwili ubezpieczania musisz mieć wszystkie graty zainstalowane- ew. potem zmieniać i ich powiadamiać przy każdej zmianie..

no tak tylko że za wszystko trzeba dopłacać a i tak full pakiet sporo kosztuje bo ja np zapłaciłem w PZU 2450zł jak się nie myle [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 13:30_________________________________________________

Nono Pawle u Ciebie jak zwykle ciekawie :kox:

No dopiero będzie ciekawie :):naughty:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 14:04_________________________________________________no i kolejny malutki mod czarne zwykłe lusterko wsteczne narazie zwykłe ale w późniejszym okresie bedzie fotochromatyczne :)

b21eb9c574a78d2fm.jpg5d46f287cd6d2c4dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kolejny malutki mod czarne zwykłe lusterko wsteczne narazie zwykłe ale w późniejszym okresie bedzie fotochromatyczne :)

b21eb9c574a78d2fm.jpg5d46f287cd6d2c4dm.jpg

:mysli: a jakie miałeś wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłe szare pod kolor sufitu

aaa no tak, zdziwilem się bo w b6 z 2001roku miałem jasny sufit a ciemne lusterko.. no a teraz mam wszystko ciemne i nawet nie wiedziałem że były zwykle jasne lusterka w b6 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłe szare pod kolor sufitu

aaa no tak, zdziwilem się bo w b6 z 2001roku miałem jasny sufit a ciemne lusterko.. no a teraz mam wszystko ciemne i nawet nie wiedziałem że były zwykle jasne lusterka w b6 :rolleyes:

to może ci ktoś w poprzedniku wyciągnoł czarny sufit. A co do ciemnego środka to jest malina :) jestem zaje... zadowolony z tego moda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłe szare pod kolor sufitu

aaa no tak, zdziwilem się bo w b6 z 2001roku miałem jasny sufit a ciemne lusterko.. no a teraz mam wszystko ciemne i nawet nie wiedziałem że były zwykle jasne lusterka w b6 :rolleyes:

to może ci ktoś w poprzedniku wyciągnoł czarny sufit. A co do ciemnego środka to jest malina :) jestem zaje... zadowolony z tego moda :kox:

spotkałem kilka b6 2001-2002 i chyba we wsztstkich ktoś wyciągnął czarny sufit :naughty:

powaga.. może po prostu po lifcie tj 2003-2004 zaczęli stosować do jasnego sufitu jasne lusterka albo kolor był do wyboru :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam szare :((

ty to lepiej wkońcu sie pochwal nowym nabytkiem a nie ukrywaj bo jest :kox: sztuka :)[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 00:02_________________________________________________no i przyszedł czas na moim zdaniem najbardziej bajerancki mod :kox: :kox: :kox: RNS-E MMI :kox: :kox:

8d39d273dd6d782cm.jpg2cec9590d2e3b7bem.jpg2bcf4a492f3967dbm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko działasz :good:

to co jest pozmieniane to moim zdaniem najważniejsze rzeczy które powinny być w autku i ogromnie zmieniają wygląd :kox: za bardzo naoglądałem sie trych full wypasów tu na forum i stwierdziłem ze też bym chciał mieć coś takiego żeby choć troszku leciała :slina: na widok autka :) no i można powiedzieć że już jest prawie full s-line :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko działasz :good:

to co jest pozmieniane to moim zdaniem najważniejsze rzeczy które powinny być w autku i ogromnie zmieniają wygląd :kox: za bardzo naoglądałem sie trych full wypasów tu na forum i stwierdziłem ze też bym chciał mieć coś takiego żeby choć troszku leciała :slina: na widok autka :) no i można powiedzieć że już jest prawie full s-line :)

pięknie :good:

wszystko zdecydowanie na "+" no i wraz z rns-e autko wygląda co najmniej 5lat młodsze no nie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...