Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] C 3 czy 500??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zmienic telefon i tak szukałem w necie ale te komentarze i opinie to jakies takie lipne mi się wydają :/ Chodzi mi o NOKIA C3 i NOKIA 500 Który jest bardziej praktyczny i ogólnie lepszy. :) czekam na wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z duchem czasu ja bez namysłu 500 bym wybrał. Jak na symbiana 1 ghz procesor to dużo, jednak bez lampy błyskowej, autofokusa. c3 to zwykły telefon, dobra bateria, ma wifi.[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 22:29_________________________________________________http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4352/5308/0/0/[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 22:31_________________________________________________http://komorkomania.pl/2011/10/22/nokia-500-test-cz-1-sprzet[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 22:40_________________________________________________http://www.telix.pl/artykul/test-nokia-500-3,44012.html[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 22:41_________________________________________________ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a obecnie mam nokie 6300:) super telefon :):) Super telefon ale już stary :/ :) no szczerze to jeszcze nie wiem jaki wybrać??:/ bo jakos nie mam przekonania do dotykowych, jak sie zachowują w zimnie lub jak jest troche ciaplej?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a obecnie mam nokie 6300:) super telefon :):) Super telefon ale już stary :/ :) no szczerze to jeszcze nie wiem jaki wybrać??:/ bo jakos nie mam przekonania do dotykowych, jak sie zachowują w zimnie lub jak jest troche ciaplej?? :)

Znam ten fon bo 1/3 moich znajomych go ma :)

Co do telefonów dotykowych, to przesiadka ze zwykłego fonka na dotykowca jest jednak na początku dość kłopotliwa - szczególnie pisanie sms'ów, a zwłaszcza pisanie esów w trakcie jazdy, bez patrzenia na ekran telefonu. Fizyczne przyciski dają większy komfort w takich sytuacjach.

Jednak tzw. smartphone'y mają wiele zalet, zwłaszcza jeśli chodzi o multimedia - oglądanie filmów, korzystanie z internetu, czy przeglądanie zdjęć.

Jest jeden ważny aspekt - stosunek wielkości wyświetlacza do wielkości dłoni/palców.

Jeśli masz duże dłonie, to może być Ci ciężko na wyświetlaczu 3,2". W takim wypadku szukałbym czegoś z ekranem 3,5"-3,7" conajmniej.

Mój kumpel kupił kiedyś LG GT540 i szybko się "poddał" ze względu na duże dłonie (a ekran miał tylko 3 cale). Trafiał kciukiem w 4 przyciski :polew:

Jak się zachowują dotykowce w zimnie czy cieple ? Hehe wydaje mi się, że normalnie, tak jak każdy telefon :)

Cóż, teraz jest akurat taki trend na telefony dotykowe. Klasyczne słuchawki zostają w rękach seniorów, czy ogólnie rzecz biorąc starszych osób, bądź ludzi, którzy potrzebują komórki jedynie do tego, do czego została pierwotnie stworzona. Jak ktoś nie potrzebuje kieszonkowego komputera (w dużym uproszczeniu), to wybiera klasyczne telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak telefonik bedzie wykorzystywany do internetu i muzyki głownie no i oczywiście rozmowy i sms-y :)

a wiadomo jak do internetu to musi być czytelny wyświetlacz :) no i telefon będzie używała i dziewczyna, mysle że nokia 500 bedzie dobrym wyborem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak telefonik bedzie wykorzystywany do internetu i muzyki głownie no i oczywiście rozmowy i sms-y :)

a wiadomo jak do internetu to musi być czytelny wyświetlacz :) no i telefon będzie używała i dziewczyna, mysle że nokia 500 bedzie dobrym wyborem :)

Jak do internetu to faktycznie lepsza 500 :) Choć na Twoim miejscu szukałbym czegoś z większym wyświetlaczem. W moim fonie jest 3,3" i często trzeba powiększać fragmenty tekstu na stronach www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokie to badziew....właśnie moja C6 oddałem do serwisu

wcześniej miałem 6620classic i było to samo - zawieszający się soft

wielu znajomych ma identyczne problemy

jak najdalej od symbiana, to moja rada :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokie to badziew....właśnie moja C6 oddałem do serwisu

wcześniej miałem 6620classic i było to samo - zawieszający się soft

wielu znajomych ma identyczne problemy

jak najdalej od symbiana, to moja rada :cool1:

Widocznie kiepskie modele wybierasz z nokii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokie to badziew....właśnie moja C6 oddałem do serwisu

wcześniej miałem 6620classic i było to samo - zawieszający się soft

wielu znajomych ma identyczne problemy

jak najdalej od symbiana, to moja rada :cool1:

Widocznie kiepskie modele wybierasz z nokii

To już nie te same Nokie co kiedyś. Koleżanka kupiła sobie C6 i wytrzymała z tym telefonem 2 dni. Od początku się wieszał , sam się ładował chociaż był odłączony od prądu. Chodził jak muł. Masakra :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem, chyba mam szczęscie do tych nokii, ojciec uzywa 6700C poza czesto pekajacym wyswietlaczem(2 razy) nie ma z nia problemów, ja miałem N82 złamany soft powgrywane rózne głupoty i nic, teraz od roku prawie N8 i raz jeden jedyny sie zawiesiła dosłownie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nokia próbuje "zaatakować" rynek "N-dziewiątką" i trzeba przyznać, że telefon robi wrażenie. Niestety minus to mało popularny system z niewielką ilością aplikacji.

Samsunga Wave S8500 czy S8530 mogę polecić. Zwłaszcza ten drugi, bo większy wyświetlacz, a nie oszukujmy się - im większy ekran tym lepiej przeglądać strony www.

Tyle, że poprzednia wersja systemu (bada 1.2) nie wspierała flasha. Nie wiem jak będzie z wersją 2.0, która jest na ukończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nokia próbuje "zaatakować" rynek "N-dziewiątką" i trzeba przyznać, że telefon robi wrażenie. Niestety minus to mało popularny system z niewielką ilością aplikacji.

dam glowę że i ta Nokia nie ma dobrego softu :gwizdanie:

teraz brać Nokię to duże ryzyko :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nokia próbuje "zaatakować" rynek "N-dziewiątką" i trzeba przyznać, że telefon robi wrażenie. Niestety minus to mało popularny system z niewielką ilością aplikacji.

dam glowę że i ta Nokia nie ma dobrego softu :gwizdanie:

teraz brać Nokię to duże ryzyko :disgust:

Być może, ale multitasking działa wg mnie bez zarzutu. Jednak nie miałem telefonu w rękach więc nie będę się wypowiadał co do systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no telefonnik będzie w abonamencie :) ja powiem że nokie mam juz od lat wielu i w domu też każdy ma nokie:):) i nigdy nie było problemu z tymi telefonami :) LG, samsung i sony ericson tez był i nie jestem zadowolony :/ coraz bardziej mysle o nokii 500 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba ja tez mam szczescie jakies do nokii mialem n70 zajefanjnie sie sprawowal i do dzis dziala do tego nokia e52 i tes zmiga az milo a od pol roku C6 i ani razu sie nie zwiesila wiec to chyba jednak nie szczescie :) do Twoich wymagan lepsza 500 niz c3.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokie to badziew....właśnie moja C6 oddałem do serwisu

wcześniej miałem 6620classic i było to samo - zawieszający się soft

wielu znajomych ma identyczne problemy

jak najdalej od symbiana, to moja rada :cool1:

Ale peszek :gwizdanie:

Ja miałem c3 z qwerty i bardzo chwalę ze względu na wytrzymałość baterii, ekran, wifi i bez systemu jest jeżeli bronisz tak kolegę od symbiana :polew:. Z minusów to małe klawisze i dlatego poszła do mojej połówki, a później do kolegi z forum

Przypadkiem nie bierz tej c3 touch&type bo ta to jest padaka ze zwgledu na ekran dotykowy i antenę od zasięgu

Teraz też mam nokie- e52 i ta to jest kosa dopiero i na symbianie i nic się nie dzieje i ile ludzi ją chwali tak samo jak c3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...