Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Moja a4 2.8 QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam na imie Łukasz. Jestem z Turku/Konina… Moje autko to…

A4 2.8 Quattro 174 PS AAH

Rok 1996

110 tys przebiegu ( kupione od pierwszego właściciela w Austrii)

Lift na 2001r ( zderzak+halogeny DEPO+reflektory przód DEPO+ lampy tył DEPO )

Wymieniony rozrząd

Wszystkie filtry,Olej Shell 10w40

Nowe Swiece NGK

Nowe tarcze ATE z tyłu + nowe klocki TEXTAR

Nowe Nadkola przód

Nowe zawieszenie z przodu. Wszystkie wachacze+kocnówki drążków+łączniki stabilizatora ( Lemforder,Delphi,OCAP)

Oponki 205/55/16

Fotki z prac….

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00020.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00021.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00022.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00023.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00024.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00029.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00030.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00031.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00038.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00045.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00052.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00053.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00054.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00055.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00057.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00056.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00082.JPG

http://www.centrumpiek.boo.pl/a4/DSC00062.JPG

Opublikowano

Troche fotek jest :> Ładna ! Pakujesz xenon do tych lampek ? Fela nie za mała ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Felga juz jest w piwnicy 18" na lato. Xenon w drodze... :D Fotki niestety są jakie są... robilem je telefonem.

Pozdrawiam

Łukasz

Opublikowano

Autko ładne :th: tylko to radio jakos mi nie pasuje do tego srodka :thumbdown: takie odpustowe :kwasny: ale to moje zdanie :

Opublikowano
  • Autor

To tylko fotki... pamietaj o tym :) Na zywo troche inaczej to wyglada... duużo lepiej. Jeszcze żaden z pasażerów nie narzekał :D pozdrawiam

Opublikowano

Felga juz jest w piwnicy 18" na lato. Xenon w drodze... :D Fotki niestety są jakie są... robilem je telefonem.

Pozdrawiam

Łukasz

18 to kawał feli i kapcia . Nie boisz sie pękających felg , trzasku opon? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Zawsze pozostaje mi opcja awaryjna... Kiedys brat mial A4 i zostaly mi Felgi 17' od Audi S2.... Chyba podpasują no nie ?

Łukasz

Opublikowano

Jesli S2 ma 5x 112 szpilki to pasują :>

Opublikowano

Mam pytanie.

Czy zderzak po lifcie pasuje bezproblemowo?

Chciałbym w swoim audi też go wymienić bo podobają mi się halogeny w zderzaku

Pozdrawiam :quattro:

Opublikowano
  • Autor

Mam pytanie.

Czy zderzak po lifcie pasuje bezproblemowo?

Chciałbym w swoim audi też go wymienić bo podobają mi się halogeny w zderzaku

Pozdrawiam :quattro:

Wymieniasz slizgi na metalowych błotnikach w które wchodzi zderzak ( najlepiej ASO bo używane zwykle są albo w kiepskim stanie albo powyszczerbiane wiec nie ma sensu paprac sie w używki)

pozdrawiam

Lukasz

Opublikowano

Bardzo ładna A4, dość charakterystyczna - będę Cię wypatrywał na mieście :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładna A4, dość charakterystyczna - będę Cię wypatrywał na mieście :tongue4:

Heh wto rozgladaj sie szeroko.... bo ja bardzo czesto jestem w Koninie :) praktycznie codziennie.

pozdrawiam Lukasz

Opublikowano

fajny sprzęcior i słuszny silniczek :naughty::kox:

Opublikowano

Witam kolege z Turku, autko fajne, silnik tez niezly:) ale to radio to do wymiany bo wogole nie pasuje, ja mam u siebie alpine'a z czerwonym podswietleniem i pasuje idealnie...pozdro

Opublikowano

Oo Witam sąsiada z turku! :kox: Piękna A4 i plus za lapmki po lifcie :th:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy z okolic Konina/Turku.... moze zrobimy kiedys jakiegos malego spota ? ;>

pozdrawiam

Łukasz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.