[B5 AFN] zmiana radia z concertu na pioniera

Mam podlączone orginalne radio concerta chce wymienic na pioniera. prosze mi powiedziec czy wystarczy przepiąć zlacze czy trzeba od nowa mieszac z kabelkami. jeszcze jedno w pionieze mam kostke iso. a co do naglosnienia to mam boose rok produkcji mojego autka to 2000 A4 B5

tutaj http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/iso.htm masz wszystko czego ci trzeba. poszukaj opisu "Audi

model:Concert M4, Chorus M4" zlokalizuj w samochodzie złączkę ISO C i w sekcji C-1 w pin 1- wpinasz lewy tylni (RL), pin 2- wpinasz prawy tylni (RR), pin 3- masa wyjśc liniowych i w pin 6 +12 w momencie uruchmieniu radia (jest to zazwyczaj niebieski przewód w kostce radia po prostu sprawdz gdzie pojawia się 12V po włączeniu radia i wepnij to w pin 6 w kostce C1) dziśto przerabiałem i tylnie głosniki grają jak ta lala. powinieneś dać sobie rady to żadna fizolofia :kox:

funny2.gif