Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie przesadzajcie w swoim mam i3 i grałem bez problemu.

Opublikowano
  • Autor

Najważniejsza jest tutaj grafika jaką posiadamy, sam to sprawdziłem najpierw jeszcze grając na GF 8800 GTS 320MB a na tej co teraz mam.

Opublikowano

Ta gra nie jest na laptopa, ostatnio Boseron kupił i na najniższych detalach nie mógł pograć bo leciało: "kur kur kur^aa ucie ucie uciekamy!!" :decayed:

Dlatego chce sprzedać za pół ceny :)

no to lipa, bo właśnie ja mam lapka :confused4:

ale za to MW3 mi zaje...iście śmiga :kox:

Opublikowano
  • Autor

Najlepiej zassij BF3 i sprawdź jak Ci będzie chodzić, jeśli nie będzie źle to kup ori :good:

Opublikowano

Najlepiej zassij BF3 i sprawdź jak Ci będzie chodzić, jeśli nie będzie źle to kup ori :good:

:good:
Opublikowano

T-żółw musimy się jakoś dogadać do jakiejś gry.. Ja preferuję PODBÓJ, Deadmatche jakoś mi nie leżą specjalnie..

(może CO-OPa zrobimy?) - masz mikrofon ?

BTW - w jaki sposób zdobyłeś Trofea za 1,2,3 miejsce w rozgrywce :mysli: :mysli:

Mi nie wpadło żadne.. W jakimś konkretnym trybie to wpada ?

spoko, gram w nocy głównie jak wczoraj widziałeś :wink4:

ja gram we wszystkie tryby, codziennie w inny, żeby baretki zbierać :decayed: :decayed:

co-op chętnie ale bez słuchawek i mikrofonu nie wiem czy da radę a na razie nie planuje takiego zakupu

trofea za 1 i 3 nawet nie wiem w jakim trybie zdobyłem, po prostu byłem najlepszy i 3 w rozgrywce :decayed:

wczoraj znowu byłem 3 :tongue4:

Panowie zdobył ktoś już jakiś medal?

A niezbędniki tylko po zabiciu nożem wpadają :mysli:

bo nie mam jeszcze żadnego zdobytego :angry:

Opublikowano

Nie niezbędniki tylko nieśmiertelniki :polew: I tak - tylko nożem zachodząc od tyłu :)

No wczoraj pykaliśmy chyba do 4 rano :decayed: Ledwo się dzisiaj rano podniosłem.. :gwizdanie:

Co-Op tylko w słuchawkach.. Ale spoko podłącz sobie zestaw słuchawkowy Bluetooth i będzie git :wink4:

Ja w tygodniu zamawiam słuchawki to się będziemy mogli ustawić - no i w Multi jak będziemy w jednej drużynie to też możemy się wtedy komunikować.

A założyłeś konto Origin na battlelog? Nie mogę Cię znaleźć! :thumbdown:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/

Opublikowano

Nie niezbędniki tylko nieśmiertelniki :polew:

:polew: :polew: no jebłem konkretnie :decayed: przez to granie do rana :>

na battlelog mam: Buy BF3 to get access to Battlelog :wallbash:

Opublikowano

chyba w wojsku byłeś niedawno :>

Opublikowano

Nie niezbędniki tylko nieśmiertelniki :polew:

:polew: :polew: no jebłem konkretnie :decayed: przez to granie do rana :>

na battlelog mam: Buy BF3 to get access to Battlelog :wallbash:

1. Wejdź na stronę http://www.battlefield.com/ i załóż konto

2. Zaloguj się na battlelog.battlefield.com/bf3/gate

Jeśli to nie pomoże - wtedy:

1. Logujesz się na http://www.ea.com/

https://help.ea.com/

loguj się i wybierz

Talk to Game Advisor

i piszesz dwa zdania do Obsługi klienta:

You:

Hi Naveen, I have a problem with logging into Battlelog. This is an error pop-up on a large scale ('Your account is not allowed to login "), whether it is possible to remote unlock service for the ps3 user ?

Naveen:

Sir, I would like to inform you that right now the server is under maintenance.

Naveen:

I request you to login after few hours.

you:

So you realize the scale of the problem and are working on it?

My firends got the same issue, It`s not working from release.

Naveen:

Please can you provide me your PSN ID

Naveen:

So I can check it further

you:

nosferus

Naveen:

Thank you for the information.

Naveen:

May I please place you on hold while I check this for you?

you:

Please, have your time.

Naveen:

Sorry to keep you on hold.

Sir, are we connected?

you:

Yes. :)

Naveen:

I have done some necessary changes.

I request you to check your PS3 account after few hours.

If still you face the same issue I request you to feel free to contact us.

Is there anything else I may assist you with today?

you:

I understand. It was a pleasure talking with you. Have a great day Naveen

Thank you for your time.

Naveen:

It was nice talking to you and I am happy that I was able to resolve your issue.

Have a great day.

Tak to mniej więcej wygląda. Zobaczę wieczorem czy zdało rezultat.

No i już - polecam, fajna sprawa - na 100% POLEPSZY Ci się grywalność :decayed::naughty:

Opublikowano

chyba w wojsku byłeś niedawno :>

wogóle nie byłem :decayed:

Mam założone konto na EA dawno ale już wysłałem email i czekam na info zwrotne.

Karwa zdobyłem wczoraj 8 "niezbędników" :kox:

Opublikowano
  • Autor

Cholera wyłączyłem sterowniki muzyczne z karty graficznej i po 20 minutach gry w multi dalej się zawiesił komp i cholera jasna będę musiał kupić jednak tą kartę dźwiękową, nie potrzebny wydatek :wallbash:

Kumpel pożyczył mi dźwiękówkę Hercules Fortissimo ale nie ma sterowników pod win7 64bit :angry:

Opublikowano
  • Autor

To są do 4 generacji, ja mam 3 generacje :decayed:

Fortissimo III :)

Czaro szukaj, może znajdziesz :lol1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Spróbujemy :gwizdanie:

Przeniosło mnie na stronę producenta na której już byłem wcześniej.

No nic trzeba dalej działać :)

Opublikowano

zaraz zaraz teoretycznie drivery pod viste powinny dzialać na win 7 :mysli:

Opublikowano

Tak jak wcześniej pisałem-u mnie gra się zawieszała i pomagało tylko Alt+Ctrl+Del.Po ściągnięciu najnowszych sterowników do karty graficznej pomogło i udało się przejść całą gierke :>

Opublikowano
  • Autor

Tak jak wcześniej pisałem-u mnie gra się zawieszała i pomagało tylko Alt+Ctrl+Del.Po ściągnięciu najnowszych sterowników do karty graficznej pomogło i udało się przejść całą gierke :>

W kampanii nic się nie dzieje, wszystko pięknie hula :)

To jest osobny problem w grze na multi :wink4:

Opublikowano

chyba w wojsku byłeś niedawno :>

wogóle nie byłem :decayed:

Mam założone konto na EA dawno ale już wysłałem email i czekam na info zwrotne.

Karwa zdobyłem wczoraj 8 "niezbędników" :kox:

Niestety to sa tylko trofea :) takie ktore mozrsz wykorzystac dostajesz tylko za osiagniecia.. Podobnie jest z tymi lewymi. Dostalem ostatnio "NIEZBEDNIK Mściciela" :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.