Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

PABLO uruchomiłeś grę że szukasz słuchawek?

Da się grać z godzinę teraz :polew:

[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 13:28_________________________________________________

Z tego co pamiętam to już chyba miałeś kupić słuchawki ? Pół roku temu gdzieś. Jeszcze nie wybrałeś ?

Pół roku może nie :decayed:

Teraz będę chciał kupić ale na razie szukam jakieś dobre.

http://akg.rms.pl/przewodowe.php?rodz=audiofilskie

http://sennheiser.rms.pl/przewodowe.php?rodz=prof

Pewnie na początku marca kupię bo za nim posłucham opinie fachowców to trochę minie :kox:

Opublikowano

wczoraj mialem sporo wolnego czasu, wiec wzialem sie za ZADANIA :evil:

zrobilem kille BTR'em (bardzo szybko poszlo wbrew pozorom) i zostaly mi 2 najlatwiejsze zadania, czyli kille, headshoty itd...

podchodzilem znowu do baretek szturmowych, ale nie mam do tego gowna cierpliwosci :decayed:

Opublikowano

pecety :naughty:

A to już wiesz różnie bywa jeden będzie miał problem a u drugiego będzie spokój, kumpel kupił pół roku przed premierą BF3 nowy komp i u niego wszystko śmiga, ale jednak dużo osób ma z tym problem :wink4:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 11:27_________________________________________________

Dokładnie... :kox:

Nie wkuurwiajcie mnie bo zaraz polecę do Media i kupie na PS3 :decayed:

Mam też 560Ti i też mnie wywalało po kilku minutach, po upgradzie biosu karty graficznej gra śmiga jak trzeba i wydajność wzrosła :wink4:

Opublikowano

Ja wczoraj znowu siedziałem nad Mcom defenderem :disgust:

W dwóch meczach miałem 3xobrony zamiast 4x.. :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Mam też 560Ti i też mnie wywalało po kilku minutach, po upgradzie biosu karty graficznej gra śmiga jak trzeba i wydajność wzrosła :wink4:

Powiesz mi co i jak bo słyszałem że mała pomyłka i karta do wywalenia :decayed:

Opublikowano

Wczoraj miałem śmieszną sytuację w BF3 - wsiadłem do jeta i akurat niefart chciał, że ciągle ubijałem 1 gościa - wyjechał z bazy, wjechał na mapę i po czołgu/tungusce - w końcu napisał mi tak:

imageooas.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja wczoraj znowu siedziałem nad Mcom defenderem :disgust:

W dwóch meczach miałem 3xobrony zamiast 4x.. :thumbdown:

ja nie wiem, czy to zrobie... nie moge sie jakos przekonac do szturmu

Opublikowano

Ja wczoraj znowu siedziałem nad Mcom defenderem :disgust:

W dwóch meczach miałem 3xobrony zamiast 4x.. :thumbdown:

ja nie wiem, czy to zrobie... nie moge sie jakos przekonac do szturmu

Ja też nie przepadam. Ale do Platyny została mi jedna misja w CO-OP, a właściwie przejście jej w określony sposób, no i zdobycie tej jednej beretki. Więc zamierzam dokończyć dzieła, żeby bez żalu kupić Skyrima, albo COD:MW3 :wink4:

Muszę przyznać, że ta gra jest naprawdę miodna.. Ale mogliby bardziej słuchać graczy i wydać kilka łatek.

A graliście na serwerach HARDCORE?

- ja zacząłem, fajny powiew świerzości :) [br]Dopisany: 22 Luty 2012, 14:46_________________________________________________

Wczoraj miałem śmieszną sytuację w BF3 - wsiadłem do jeta i akurat niefart chciał, że ciągle ubijałem 1 gościa - wyjechał z bazy, wjechał na mapę i po czołgu/tungusce - w końcu napisał mi tak:

imageooas.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Biedak. Kupił Bf3 pograł kilka godzin i trafił na Łukasza, dzięki któremu zrozumiał, że jest do d*py :polew:

On ma 10 lvl - takich się nie bije :decayed:

Opublikowano

ja gralem na HARDCORZE - fajnie jest :) ale wrocilism do NORMALA, bo jest wiecej akcji.

btw, Nosfer, mowiles, ze nie mozna dodawac serwerow do ulubionych... ja mam taka mozliwosc :mysli:

Opublikowano

A czym sie rozni hardcore od normala, bo nigdy tego nie obczajalem?? :gwizdanie:

Opublikowano

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/BackJauerPL/awards/181720790/xbox/

jeszcze 6 :decayed:

...i ostatnie zadanie :naughty:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/BackJauerPL/assignments/181720790/xbox/

A czym sie rozni hardcore od normala, bo nigdy tego nie obczajalem?? :gwizdanie:

przeciwnicy nie sa oznaczeni trojkacikami

nie ma odradzania zycia, pojazdy nie naprawiaja sie same

hmmm... cos tam jeszcze chyba bylo :mysli:

Opublikowano

Dopiszcie mnie: matim922 PC

Opublikowano
ja gralem na HARDCORZE - fajnie jest :) ale wrocilism do NORMALA, bo jest wiecej akcji.

btw, Nosfer, mowiles, ze nie mozna dodawac serwerow do ulubionych... ja mam taka mozliwosc :mysli:

Ja zawsze jak wchodzę w menu serwera to nie mam podświetlonego "dodaj do ulubionych".. Nie wiem czemu.

---------- Post added at 08:41 ---------- Previous post was at 08:40 ----------

W BF3 pozostało mi tylko jedno trofeum z Co-Opa i będzie calak :kox:

Kupiłem COD:Black Ops - gram sobie teraz w to.. :)

Opublikowano

hejka hejka oczywiscie ja gram tez w bf-a od poczatku jego istnienia czyli od 1942 tj, 2002 rok o ile pamietam :) nick oczywiscie czaki22 jak organizujecie mecze ?

---------- Post added at 08:48 ---------- Previous post was at 08:47 ----------

pc oczywiscie

Opublikowano

Nosfer wczoraj wbiłem szturm :)

Fly bez ustawki :) szwagier(Brodzis) na battlelogu możesz zobaczyć że nie było go w tym meczu, poszedł o 3 rano/nocy a ja siedziałem do 4, odpaliłem szturm i miałem fart bo graliśmy 3 na 4 w jednej rundzie uzbroiłem 4 MCOMy,

później zmieniłem serwer i 9 na 9 miałem 5/6 obron (grałem wsparciem-miny na MCOM i przyczaja za pudłem z USASEM) aha wydaje mi się że dobra mapka to AUTOSTRADA druga baza

Opublikowano

No to nieźle Ci się udało, bo powiem Ci, że ja też przyczajałem się na C4 i miałem obstawioną stację, a mimo tego zawsze coś było nie tak.. Nie mówię już ile razy miałem 3 obony.. Bo chyba ze 30 razy.. Mało telewizor nie poszedł ze ściany.. :D

Opublikowano

Ja tez wbilem oba szturmy w ostatnich dniach :)

Zostalo mi jeszcze zabicie 6 typow czyms latajacym i 4 typow czyms jezdzacym... z czasem wpadna.

Opublikowano

moicz fajnie się grało wczoraj..

Jak macie zamiar ze szwagrem dzisiaj też pograć to daj cynk wczęśniej, to odepnę konsolę zanim syna położe.. :)

Opublikowano

będziemy grać a przynajmniej ja będę :)

P.S skończyliśmy przed 5 heheheh

Opublikowano
będziemy grać a przynajmniej ja będę :)

P.S skończyliśmy przed 5 heheheh

Widziałem właśnie na battlelogu.. Widać kto ma do pracy na 8.00, a kto śpi przez pół dnia. : )

No to dzisiaj znosze konsolę, wołaj szwagra i gramy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.