Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stresik przed ślubem ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak radziliscie sobie ze stresikiem tuz przed ślubem ?? :embarrassed:

Kielonki wodeczki rozwiaża sprawe?? :kox:

Opublikowano

Kolego, odwołaj ślub.

Szkoda zdrowia :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Dobra rada :good: Wujek samo zło już za późno ;(

Opublikowano

Jak radziliscie sobie ze stresikiem tuz przed ślubem ?? :embarrassed:

Kielonki wodeczki rozwiaża sprawe?? :kox:

Ja wziąłem do samochodu "na drogę" ćwiartkę. Łykłem sobie ze dwa razy... i się pomyliłem w kościele. :polew:

Opublikowano

Dopóki nie powiesz TAK, to nie jest za późno :decayed:

Osobiście nic nie zażywalem. Chyba nie wiedziałem, co mnie czeka.

Bardzie zestresowany ode mnie był świadek, więc sobie łyknął kielonka.

W sumie możesz łyknąć, zawsze potem możesz powiedzieć, że byłeś nie poczytalny i unieważnić ślub :naughty:

Opublikowano

Każdy ma swój sposób na stres, ale pomysł z alkoholem jest :thumbdown: Nie zwracaj uwagi na całe otoczenie tylko skup się na kobiecie, z która masz zamiar spędzić resztę życia. Po wyjściu z kościoła emocje schodzą i już jest git, przynajmniej tak było w moim przypadku.

Opublikowano

A ja bym się w jakąś małpeczkę zaopatrzył, trochę pomoże wiem po sobie:)

Opublikowano

A ja bym się w jakąś małpeczkę zaopatrzył, trochę pomoże wiem po sobie:)

I zionie potem z pyska gorzałą podczas ślubu i składania życzeń... :kox:

Opublikowano

Jak przesadzi z ilością to i znacznie gorzej może być :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

slub mam o 16 stej, moge nie dotrwać jak mi sie spodoba :polew:

Opublikowano

wszystko jest dla ludzi, tylko z umiarem :naughty:

Opublikowano

Nie ma ślubu, nie ma stresu :wink4: :wink4:

Tak to wpadniesz w alkoholizm przed ślubem mała 200ml a później to już Ci 1L nie pomoże aby się podobała :decayed: i było dobrze.

Opublikowano

ja sie drugi raz wlasnie rozwodze ;)

nie polecam slubow - dopoki nie ma papierka, na ogol wszystko gra

potem z polowania robi sie swiniobicie ;)

Opublikowano
  • Autor

ja sie drugi raz wlasnie rozwodze ;)

nie polecam slubow - dopoki nie ma papierka, na ogol wszystko gra

potem z polowania robi sie swiniobicie ;)

Po pierwszym rozwodzie nie poszedles po rozum do głowy??

Opublikowano

ja sie drugi raz wlasnie rozwodze ;)

nie polecam slubow - dopoki nie ma papierka, na ogol wszystko gra

potem z polowania robi sie swiniobicie ;)

Po pierwszym rozwodzie nie poszedles po rozum do głowy??

sam sie sobie dziwie...

Opublikowano

ja byłem dwa razy zonaty

pierwsze małżeństwo zakończyło sie szczęśliwie po 2 latach :> :> :>

drugie nieszczęśliwie po 10 miesiacach(wypadek) ;( ;( ;( ;(

i trzeci raz juz chyba nie będę brał slubu :mysli: :mysli: :mysli:

ale nigdy nie mów "nigdy"

a wracając do tematu slubu to zachowaj zimną krew i bedzie ok

gorsza jest noc poslubna.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ja byłem dwa razy zonaty

pierwsze małżeństwo zakończyło sie szczęśliwie po 2 latach :> :> :>

drugie nieszczęśliwie po 10 miesiacach(wypadek) ;( ;( ;( ;(

i trzeci raz juz chyba nie będę brał slubu :mysli: :mysli: :mysli:

ale nigdy nie mów "nigdy"

a wracając do tematu slubu to zachowaj zimną krew i bedzie ok

gorsza jest noc poslubna.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Na noc poślubna juz bedzie oki bo nie bede przejmował się "wygarem" :polew: :polew:, bo przed np. Babcia skladajacą Tobie zyczenia przed kosciołem dziwnie zazionąć wodka ;)

Aczkolwiek i tak chyba skusze sie na małe co nieco :ok2:

Opublikowano

Jak radziliscie sobie ze stresikiem tuz przed ślubem ?? :embarrassed:

Kielonki wodeczki rozwiaża sprawe?? :kox:

Moim zdaniem jeżeli Ją kochasz i zaprosiłeś fajnych gości to nie wiem skąd stres dla mnie fajna impra tak samo potem porodówka :banan2:
Opublikowano
  • Autor

Jak radziliscie sobie ze stresikiem tuz przed ślubem ?? :embarrassed:

Kielonki wodeczki rozwiaża sprawe?? :kox:

Moim zdaniem jeżeli Ją kochasz i zaprosiłeś fajnych gości to nie wiem skąd stres dla mnie fajna impra tak samo potem porodówka :banan2:

To jest oczywiste ale stres jest czy cos nie wyjdzie czy wszystkim dogodzisz, nie wiesz jak to jest;)

Opublikowano

Jak radziliscie sobie ze stresikiem tuz przed ślubem ?? :embarrassed:

Kielonki wodeczki rozwiaża sprawe?? :kox:

Moim zdaniem jeżeli Ją kochasz i zaprosiłeś fajnych gości to nie wiem skąd stres dla mnie fajna impra tak samo potem porodówka :banan2:

To jest oczywiste ale stres jest czy cos nie wyjdzie czy wszystkim dogodzisz, nie wiesz jak to jest;)

Jak będziesz się tak przejmował to potem będziesz żle wspominał a wódkę zostaw na sale nie do kościoła.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.