Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odp: VW Golf IV 1.9 TDI (AJM) Sprzedany


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

a jakim cudem to Ty masz w MK IV 10 poduszek??

chyba że kurtyne liczysz na każdym słupku oddzielnie :)

dwa jaśki pod d*pą , żeby widział droge :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakim cudem to Ty masz w MK IV 10 poduszek??

chyba że kurtyne liczysz na każdym słupku oddzielnie :)

no tam gdzie było napisane, że airbag to liczyłem oddzielnie :embarrassed:

to ile mam ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakim cudem to Ty masz w MK IV 10 poduszek??

chyba że kurtyne liczysz na każdym słupku oddzielnie :)

no tam gdzie było napisane, że airbag to liczyłem oddzielnie :embarrassed:

to ile mam ? :decayed:

MKIV

boczne to kurtyny... + pasażer + kierowca = 4 i to był max.

standardem były tylko czołowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakim cudem to Ty masz w MK IV 10 poduszek??

chyba że kurtyne liczysz na każdym słupku oddzielnie :)

no tam gdzie było napisane, że airbag to liczyłem oddzielnie :embarrassed:

to ile mam ? :decayed:

MKIV

boczne to kurtyny... + pasażer + kierowca = 4 i to był max.

standardem były tylko czołowe.

a w fotelach z boku ? też jest napisane air bag to co tam nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje mój błąd.

MK IV ma 6 max. pasażer + kierowca czołowe oraz w fotelach i do tego kurtyna.

MK V/VI jest max 8 dla 5 drzwi i 6 dla 3 drzwi

czyli mam 6 co prawda to nie 10 ale też fajnie :decayed:

btw dzięki za info bo żył bym w nieświadomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ładny, ale ja bym raczej takiego auta nie kupił, chyba ze cena byłaby bardzo okazyjna i auto byłoby w super stanie technicznym i wizualnym. Czemu AJM a nie jakiś TDI 131KM albo jeszcze lepiej ARL 150km?? Szkoda ze nie ma climatronika tylko jest klima manualna. Największy dla mnie minus to 3drzwi. Na duży plus, kolor :) Ogólnie ładne autko do latania po mieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ładny, ale ja bym raczej takiego auta nie kupił, chyba ze cena byłaby bardzo okazyjna i auto byłoby w super stanie technicznym i wizualnym. Czemu AJM a nie jakiś TDI 131KM albo jeszcze lepiej ARL 150km?? Szkoda ze nie ma climatronika tylko jest klima manualna. Największy dla mnie minus to 3drzwi. Na duży plus, kolor :) Ogólnie ładne autko do latania po mieście :)

Ty byś nie kupił a właściciel obecny tak :) i dobrze.

Ciężko znaleźć dobrego golfa na dobrym wypasie. 131 czy tym bardziej 150 konne wersje kupowane były/są przez osoby co szukają osiągów i zapewne nie były ekonomicznie eksploatowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ładny, ale ja bym raczej takiego auta nie kupił, chyba ze cena byłaby bardzo okazyjna i auto byłoby w super stanie technicznym i wizualnym. Czemu AJM a nie jakiś TDI 131KM albo jeszcze lepiej ARL 150km?? Szkoda ze nie ma climatronika tylko jest klima manualna. Największy dla mnie minus to 3drzwi. Na duży plus, kolor :) Ogólnie ładne autko do latania po mieście :)

Ty byś nie kupił a właściciel obecny tak :) i dobrze.

Ciężko znaleźć dobrego golfa na dobrym wypasie. 131 czy tym bardziej 150 konne wersje kupowane były/są przez osoby co szukają osiągów i zapewne nie były ekonomicznie eksploatowane.

dokładnie :good:

szukając 1.9 TDI odrzuciłem wersję 90PS, a każda powyżej inna była by dla mnie ok ale w okresie gdy szukałem auta był jeden, który wydawał się sensowny 130PS ale ponad 400km ode mnie więc odpuściłem wycieczkę, co do ARL'ów to tak jak napisał mgtan raczej mocno eksploatowane auta oglądałem nawet jednego i podziękowałem :wallbash:

zobaczyłem tego - i możecie się śmiać ale od pierwszego zerknięcia na allegro czułem :giveheart:, że warto jechać i zobaczyć, a że miałem blisko bo niecałe 50km pojechałem, wcześniej sprawdziłem VIN i na wizycie kupna został sprawdzony pod kompem i wszystko było OK więc kupiłem

uważam to za udany zakup i to jest dla mnie najważniejsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo lepiej mieć zadbanego AJMa 115KM niż zajechanego TDI 131KM.

noo chyba też się kierowałeś tym samym przy zakupie swojego BMW :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe raczej w dieslach BMW o pojemności do 2.0 w mojej kasie nie miałem za dużego wyboru :P Ale fakt nie patrzyłem na wypas tylko na stan techniczny, dlatego moja ma z tyłu korbki , nie ma skóry :) Ale mam pewność co do przebiegu i to że autem nie jeździł dres pseudotuningowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem golfik, w środku trochę tandetą je^ie, ale z zewnątrz można autko fajnie dopieścić, fajny kolorek ;)

ostatnio widziałem takiego białego z czarnymi znaczkami, na glebie i z czarną felą :slina:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 00:17_________________________________________________noi + ze 3 drzwiowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pykło już ponad 2kkm i złamałem lampkę oświetlenia kabiny :kox:

zamówiłem dziś na allegro koszt 20pln i ramki klubowe :jerk:

po przesiadce na 15' i zimowy profil jest trochę lepiej ale i tak często haczę o zoll :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem golfik, w środku trochę tandetą je^ie, ale z zewnątrz można autko fajnie dopieścić, fajny kolorek ;)

ostatnio widziałem takiego białego z czarnymi znaczkami, na glebie i z czarną felą :slina:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 00:17_________________________________________________noi + ze 3 drzwiowy

Moim zdaniem wcale nie gorzej w środku jak w A4 przed liftem :wink4: Przyjrzyj się swojej konsoli jak archaicznie wygląda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ramki klubowe z jakiegos forum golfa masz na mysli bo chyba nie a4;p hahaha

oczywiście, że A4 zamówione u Jarko :kox:

nie mam zamiaru przechodzić na inne forum tylko dlatego, że zmieniłem auto, co prawda zalogowałem się tam ale tylko ze względów technicznych - w wątkach spamerskich na bank nie będę się udzielał , zostaję tu gdzie mój dom :kox:

całkiem golfik, w środku trochę tandetą je^ie, ale z zewnątrz można autko fajnie dopieścić, fajny kolorek ;)

ostatnio widziałem takiego białego z czarnymi znaczkami, na glebie i z czarną felą :slina:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 00:17_________________________________________________noi + ze 3 drzwiowy

Moim zdaniem wcale nie gorzej w środku jak w A4 przed liftem :wink4: Przyjrzyj się swojej konsoli jak archaicznie wygląda :wink4:

też nie uważam żeby była jakaś tragedia :cool1:[br]Dopisany: 13 Listopad 2011, 12:48_________________________________________________

:gwizdanie:

jak Ci zaraz gwizdnę... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...