Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana podświetlenia licznika na poliftowe


misiek5471

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie ze jezeli chcesz zeby bylo na bialo to wymiana licznika na taki z bialym podswietlaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wymienialem podswietlenie i dokladnie chcialem zrobic to samo co i ty, nie da sie wymienic na biale bo sa czerwone oslonki a do podswietlenia ida zwykle zarowki 1,1w (w sprzedazy sa chyba 1,2) z oprawka, wiec jezeli chcesz miec biale podswietlenie czeka Cie wymiana zegarow:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zmywacz do paznokci od Kobiety i jazda z czerwoną farbą.Sprawdzałem u mnie schodzi bez problemów.Potem diody zapodać i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak nie będzie wyglądało jak ori, szkoda zachodu na takie rzeźbienie, lepiej wymienić zegary, a że drożej? Cóż, chce się odmładzać staruszka to trzeba płacić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma 99r więc żadnej farby na tarczach niema, problem jest jedynie w tym że pozostawiając czerwone diody od podświetlania wskazówek będą one rzucały czerwoną poświatę na tarcze, i trzeba je czymś osłonić, dryga sprawa to wskaźnik temp, i paliwa w nich nie zmieniamy diod bo są tylko dwie które podświetlają i tarczę i wskazówkę trzeba je osłonić aby podświetlały tylko wskazówkę i dołożyć kolejne dwie aby podświetlały samą tarczę ale jest to do zrobienia. Liczniki z FIS VDO poliftowe z zegarkiem analogowym mają nawet już przygotowane pod to ścieżki.

Diody tego typu http://allegro.pl/art-diody-led-smd-3528-ultra-white-cena-za-10szt-i1872445645.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...