Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Mówiłem :decayed:

Dzięki za pomoc :hi:

Opublikowano

na tych felgach lakier *to jest mat czy połmat ?

Opublikowano
  • Autor
na tych felgach lakier *to jest mat czy połmat ?

Kolego nie wiem felgi są od TT orginał. Mat to nie jest bo mają lekki połysk, a zdjęcia były robione słabym aparatem :hi:

Opublikowano

Masz folię matową czy to jest klar mat ?

Opublikowano
  • Autor
Masz folię matową czy to jest klar mat ?

Auto było malowane w DE. Młoda kobieta od której kupiłem auta bała się okleić i wolała pomalować :hi:

Opublikowano

Jakoś nie przemawia do mnie te ET47 (52-5) na tył większy dystans... z Tyłu możesz spokojni edać 10mm będziesz miec wówczas jak z przodu.

Opublikowano

Zajebiaszczo wyszło :thumbup1: wnęki drzwi też masz w macie malowane, czy została perła ?

Opublikowano

auto ninja:D

Opublikowano

jak dla mnie te lufki zbyt wielkie, a co felunku bardzo ładne, ale jestem w szoku że ET 54+ 5mm dystans i weszło, ja w ubiegłym roku przerabiałem takie tylko ET 48, 8.5 cala i niestety nie było szans założyć tego ani z przodu ani z tyłu,

dopiero dystans 10mm pomógł ale niestety bez pierścienia nie było szans prosto ustawić kołek, po za tym rozmiar oponek 255 do B7 jest nieporozumieniem, ręce bolą od trzymania/kontrowania kierownicy

Opublikowano

po za tym rozmiar oponek 255 do B7 jest nieporozumieniem, ręce bolą od trzymania/kontrowania kierownicy

Dobrze gadasz,w zeszłym sezonie miałem 235 i już więcej ich nie założę,w koleinach auto jedzie jak tramwaj,droga staje się bardzo męcząca.Zrób coś wkońcu z tą wyciraczką :grin:

Opublikowano

nie no 235 to jest ok, ja na takich śmigam

Opublikowano
nie no 235 to jest ok, ja na takich śmigam

Chyba po lepszych drogach śmigasz :whistling:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

co do 235 mam na zimę i naprawdę jest ok, a co do wycieraczki to trzeba coś z nią zrobić, ale czasu brak i inne rzeczy sa na pierwszym planie:hi:

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

Nowy przód s-line prosto z serwisu :banan: + doszły lampy z białymi kierunkami + tylni dyfuzor w kolor :decayed:

audi4p.jpg

audi3j.jpg

audi2oj.jpg

audi1kz.jpg

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

Opublikowano

odrazu lepiej z pomalowana dokładka.:banan::banan: a mówią ze moje 90 sa duże hehe

Opublikowano

Teraz przód masz cacy,no tył zresztą też :kox:

Opublikowano

ladnie ci siedzi - co tam masz?

kolor, felga i wypasik :kox: - gratki

Opublikowano

No nieźle nieźle, ładny szatan, przód prosto z serwisu ??? nówka ??

a własnie co do zawieszenia to jest ori s-line ??

Opublikowano
  • Autor

Wiem, że sprężyny są koloru czerwonego a jakiej firmy to nie wiem tylko amorki są ori s-line :decayed: Tak przód nówka tylko lampy z 2008r :wink:

Opublikowano

jest piękny :slina: cieszę się, że jesteś zadowolony tak, jak ja! Krzychu jak z nim gadałem to zdradził mi jaki ryjek wpadnie :naughty: teraz pora na listwy boczne :good:

Opublikowano

No teraz to przód robi robotę:cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.