Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...


marcintuchola

Rekomendowane odpowiedzi

felga super, opona :shock3:, moim zdaniem dystans za mały ale ja się nie znam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu nie mogę dać większego bo felga jest 9" i będzie mi obcierać o błotnik a z tyłem to zobaczymy jak będzie za mało to da się 15mm tak jak doradzał mi kolega Młody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór felgi i kolor :thumbup1: ....ale to ET 52 i szer. opon :kwasny:

Jaką masz zawieche ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam kciuki aby Ci się udało to spasować bo masz wyzwanie z ET, oponą i niską zawiechą

ale mimo to jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystanse 5mm mozesz od razu odlozyc na polke i poszukac 10mm+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystanse 5mm mozesz od razu odlozyc na polke i poszukac 10mm+.

dlaczego?? Z przodu nie da rady większego wsadzić no chyba że auto podniose :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimowych mam et 54 ale węższą felgę 7,5" na to wsadzony dystans z pierścieniem centrującym 20mm co daje finalnie et 34.

Na tym opona 225 szerokości. Nic nie obciera i jest jeszcze zapas w nadkolu.

Przy letniej feldze 8" z et 43 mam dystans 10mm co daje finalnie et 33 ale szerokość felgi i opony jest większa na profilu 235.

Miejsca jest na styk. Ale też nic nie szoruje.

Jeśli się upierasz na opony 255 :thumbdown: to na tej feldze wydaje mi się, że dystans max 10mm i nie jestem pewny czy nie będzie obcierać.

Podpytaj Wojtek_A4, on zakładał do siebie tak duże felgi.

Generalnie przyjmij zasadę, że do B7 idealnie podchodzi et33 przy szerokości 8" i oponie 235

Aha, kolor tych felg idealny pod black pakiet jaki masz w aucie, tylko ta dokładka dyfuzora psuje cały efekt, nie myślałeś dać ją w czarny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony były w gratisie do felg a są z 2011roku trochę na nich pojeżdżę bo szkoda mi ich, ale jeszcze pewnie w tym sezonie wymienię opony.

Dokładka miała iść do malowania razem z lotką, ale nie wiedziałem na jaki kolor i została narazie "bez koloru" :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystanse 5mm mozesz od razu odlozyc na polke i poszukac 10mm+.

Wystarczy 5mm i opona 255/35 wejdzie do B7 . Przy 9" na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna furka :) spasik super , fele poezja , tez takich szukam do mojej A czwartej :) Zakładaj na auto i dawaj fotki na nowym kole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi już na aucie :banan: nic nie obciera, ale następne opony będą 235 bo na 255 trzeba mocno kierownice trzymać na koleinach :decayed:

audieko.jpg

audi1td.jpg

audi3n.jpg

audi2vd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: DOkładkę tylną widzę zostawiłeś w takim kolorze w jakim dostałeś w ASO? Tak mi się kojarzy jak moją odbierałem z ASO... Czy to jakiś inny kolor? :mysli: Nie myślałeś o tym, żeby też ją dać w kolorek autka? :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rury :doh: i co jaki dystans jest ?

---------- Post added at 09:04 ---------- Previous post was at 08:50 ----------

Teraz przód s-line i listwy S4 się prosi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się prezentuje :kox:

a tylną dokładkę masz w tym samym kolorze co ja czyli "aso kolor" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystanse nrazie mam przód i tył 5mm i chyba tak zostanie :hi: a co do rur to pewnie kiedyś będą 90 ale narazie tego w planie nie mam bo się czaje na przód od s-line :kox:

dokładka jest aso kolor i pójdzie do malowania razem ze zderzakiem :decayed: tylko nie wiem jaki kolor :whistling: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystans 5mm masz pewnie bez centrowania ,nie biją ci te koła ?? Ja bym tam widział wiekszy dystans jednak. Ogolnie koła bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 160 km/h nic nie drży w środku i auto nie ucieka na boki to chyba nie bije, gorzej jest na koleinach trzeba mocno kierownice trzymać:decayed: ale większego dystansu nie chce tak jest ok :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...