Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...


marcintuchola

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin autko wygląda zajefajnie :good: silniczek :evil::slina::evil: szkoda, że nie mieszkasz bliżej Łodzi - Kabar ogarnął by ci te boczki bez problemu :wink4:[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 21:55_________________________________________________

BTW

chyba Siemian już nie jest sam na forum :decayed::mysli::decayed: B7 w macie :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek_A4 opróżnij skrzynkę :cool1: daj znać znać na PW co i jak i czy masz sam szkielet? :hi:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 13:36_________________________________________________Zawitał nowy tył s-line :naughty: + końcówka ULTER N1-101RS

auuuf.jpg

auuuuuuuuuuuu.jpg

auuuuu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wozidło bardzo fajne :good::naughty: ale te koncówki :mysli: coś za duże :kwasny: to jest moje zdanie a autko twoje :wink4: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superancko :good: a co jest z tą wycieraczką wersja UK :>

za wycieraczkę nie mam czasu sie zabrać i zobaczyć co tam jest nie tak :bag: ale mam to w planach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie świruję, chodź ostatnio działa dobrze od jakiś dwóch dni, więc nie wiem o co jej chodzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten problem z tylną wycieraczką jest zazwyczaj spowodowany dostawaniem się płynu do mechanizmu i zawilgoceniem elektroniki i wtedy ona zaczyna chodzić jak chce i do tego spryskiwacz słabo spryskuje tylną szybę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super bryczka, wyposażenie mega, fajne fotele z elektryką. Kolorek auta też daje rade :good:

Ale końcówki troche za duże i za bardzo wystają jak dla mnie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super bryczka, wyposażenie mega, fajne fotele z elektryką. Kolorek auta też daje rade :good:

Ale końcówki troche za duże i za bardzo wystają jak dla mnie :disgust:

co do końcówek to jak z porzodu patrzysz to wystają 0,5cm, z boku tak się wydaje bo zderzak jest z ukosa a końcówka prosta :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dodania od nowa zdjęć w wątku pochwale się zakupem na lato :naughty:

Alusy od TT RS 19" ET52 szerokość 9" z opona 255/35 + narazie dystanse 5mm zobaczymy jak się spiszą :hi:

alunz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...