Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czarny dymek po wymianie intercoolera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. bardzo prosze o pomoc. niedawno wymienilem intercooler. po tym somochod stracil moc i zaczal strasznie dymic na czarno, nawet na luzie. wspomne tylko ze czesto lapie tryb awaryjny przy 2,5 tys obr na 4 biegu ale to sie dzieje odkad mam to autko. bede wdzieczny za jakiekolwiek info co moglo sie zepsoc. czy to wina nowego intercoolera, turbo,wtryski,egr?

Opublikowano

Wszystko z powrotem dobrze poskładane? Dymienie na czarno oznacza nieszczelność w dolocie.

Opublikowano

Posprawdzaj weze wychodzace z turbo tez tak mialem i okazalo sie ze waz wychodzacy z turbo jest pekniety.

Opublikowano

albo intercooler dziurawy skoro po wymianie się pojawiły takie objawy :hi:

Opublikowano
  • Autor

wszystko wygląda na ok. a jakie były by objawi gdyby wtryski powoli zaczęły by odmawiać posłuszeństwa??

Opublikowano

wszystko wygląda na ok. a jakie były by objawi gdyby wtryski powoli zaczęły by odmawiać posłuszeństwa??

Podepnij Vaga i będziesz widział czy wtryski dobrze dają czy leją.

Opublikowano
  • Autor

ok a który blok mam sprawdzić??

Opublikowano

Ja raczej by najpierw zrobił logi:) później raczej skupił bym sie na coolerze bo moze byc dziurawy albo niestarannie składałes i masz dziure dlatego wpada w tryb awaryjny i dymii

Opublikowano

Chyba gdzieś dziurka :)

Opublikowano
  • Autor

cooler skladal mechanik. postaram sie kogos znalezc kto mi zrobi logi

Opublikowano

Ja bym sprawdził wszystkie opaski i przewody,może ten interkuler jest trefny :)

Opublikowano
  • Autor

dobra jutro rano sprawdze wszystkie kAble ale nadal bede szukal jakiegos speca od vaga.

Opublikowano

Jak będzie pociągał powietrze to powinno być słyszalne

Opublikowano

Jak będzie pociągał powietrze to powinno być słyszalne

przeciez dolot nie ciagnie powietrza,powietrze z niego ucieka.

jezeli przed wymiana IC nie bylo tego objawu. tzn ze mechanik nie dociagnal jednej z opasek rur dolotu.

Opublikowano
  • Autor

górna rura coolera wygląda ok przykręciłem ja jeszcze raz ale do tej dolnej nie mogę się dostać nie wiem jak ja sprawdzić . zdejmować cały bok??

Opublikowano

podnieś auto na lewarku ZABEZPIECZ by Ci nie sadło na głowę -odkręć osłonę pod silnikiem i masz wszystko na dłoni i można po sprawdzać wszystkie węże i opaski :)

Opublikowano
  • Autor

okazlo sie ze debile z warsztatu nie nalozyli tej gumowej rury na dole i byla dziura. nalozylem i jedzi jak nowy. dzieki wszystkim za pomoc. ide nacieszyc sie autkiem.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

dawno to było ale odzyskał swoja sprawność.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.