Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Seria + program by Rogal


DonDemon

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, czas na konkrety ile za:

- suszare BRD ( regenerowana/nowa ) podobno p&p

-suszare GT 22 ( regenerowana/nowa ) + szacowany koszt montażu samemu a ile w zakładzie by wzieli

Jakie są różnice parametrów pracy między jedną i drugą, dużo osób lata na gt'ku ? Chyba Adamoo taką miał lub ma dalej..

- wtryski, czy dobrze rozumiem, że chodzi o same końcówki?

- IC.. można samemu spawać/kupić zestaw gotowy/oddać firmie

Czy przy montażu FIMCa koniecznym jest deaktywacja EGR'a i usunięcie go. Gdybym się w to bawił, zależało by mi na zostaniu przy oryginalnym kacie, żeby auto nie było głośniejsze, nie telapaniu budą przy gaszeniu silnika i w miare predkim nagrzewaniu się silnika, czyli tym wszytskim za co poniekąd odpowiada ten zaworek.

- jeszcze koszt programu, w moim przypadku chyba korekty

Dobra to ile za to będzie ? :tongue4:

Aha, jeszcze pytanko, ori turbo z avf'a dmuchnie max do jakich mocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program mocowo wylajtowany smiley 320d po lifcie po dobrym programie ma 7.6 7.7s do setki smiley

7.6 ale to czaisz z licznika? czy jakims g-techem czy racelogiem?

bo z tego ujecia kamery to ciezko zobaczyc kiedy wbija sie 100. + przeklamanie licznika :hi:

G-techem, jak znajde temat na bmw-sport to wkleje.

ja na tym filmie widzialem ~8s

No ja mówiłem o mocnym programie czyli takim pod ~195KM i 430Nm. U mnie licznikowo wychodzi 7.7 ale na aDyno wychodzi mi 7.9-8.0. Z tym że mój program jest lajtowy 2.6 w peaku.

DonDemon, jeszcze dołóż koszty sprzęgła/dwumasy.

Dobra, czas na konkrety ile za:

- suszare BRD ( regenerowana/nowa ) podobno p&p

-suszare GT 22 ( regenerowana/nowa ) + szacowany koszt montażu samemu a ile w zakładzie by wzieli

Allegro nie boli :)

Jakie są różnice parametrów pracy między jedną i drugą, dużo osób lata na gt'ku ? Chyba Adamoo taką miał lub ma dalej..

No tu chyba dużej filozofii nie ma. Gt22 wstaje później i więcej ładuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie gadaj bo katalizator trochę wytłumia :cool1: ale żeby grubsze mody robić i go nie wywalić to może być ciężko na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam kata...i delikatnie głośniej ale tylko jak jadę jako pasażer... :drunk:

A w jakim przedziale obrotów jest głośniej ? Tj. bardziej świst/gwizd czy pyr pyr (pierdzenie) ? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pełny przelot i jest cicho :naughty:

No ja mówiłem o mocnym programie czyli takim pod ~195KM i 430Nm

to sie zgodze. Ja wykrecałem 7.9 na setupie 155 KM i 360 Nm :naughty:

pewnie polowa w to nie uwierzy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka masa auta? I Jaka felga? U mnie 17cali 225/40. Masa 1490kg :)

W sumie te wyniki chyba są nawet niższe bo alpina d3(320D) która ma 200KM ta na jednej turbince :

Maksymalna prędkość 238 km/h

Przyspieszenie do 100km/h 7.4 s

Nie wiem jak inne auta się zachowują ale passat 1.9tdi podkrecony na 174KM zostaje w tyle na każdym kolejnym wbitym biegu ścigając się ze mną..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wykrecałem 7.9 na setupie 155 KM i 360 Nm :naughty:

pewnie polowa w to nie uwierzy :decayed

Czemu?, ważne żeby te niutony były jak najdłużej, bo z chwilowego uderzenie nie będzie dobrego czasu

Fajne macie masy a ja w quattro pomarzyć, musiał bym cały środek w garażu zostawić i pewnie jeszcze klapę tylną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam koła zapasowego i innych zbednych pierdoł. dlatego taka masa

Czemu?, ważne żeby te niutony były jak najdłużej, bo z chwilowego uderzenie nie będzie dobrego czasu

wtedy tak samo i teraz od 2000-3200 jak od linijki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 17cali 225/40.

A nie powinieneś mieć profilu 45? przez to licznik zaniża i dodatkowo auto lepiej się odpycha [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:51_________________________________________________

wtedy tak samo i teraz od 2000-3200 jak od linijki :good:

bo linia prosta to to co lubimy najbardziej na wykresie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie jezdza bez tlumikow,a komus od kata chodzi auto glosniej :kox: w kazdym aucie tne i nie widze roznicy poza odglosem turba.

Hehe dobre tylko a4 w budzie b6 nie bardzo mi podchodzi do ryczącego wydechu. Jeżeli słychać delikatny świst..ale to musiał bym na własne ucho real odsłuch wykonać.

A tak by the way.. ile cenią kata w skupie ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie jezdza bez tlumikow,a komus od kata chodzi auto glosniej :kox: w kazdym aucie tne i nie widze roznicy poza odglosem turba.

Hehe dobre tylko a4 w budzie b6 nie bardzo mi podchodzi do ryczącego wydechu. Jeżeli słychać delikatny świst..ale to musiał bym na własne ucho real odsłuch wykonać.

A tak by the way.. ile cenią kata w skupie ? :decayed:

Przyjedź na spota we wtorek :naughty: to posłuchasz na żywca dźwięku (bez kata) świszczącej BRD :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie jezdza bez tlumikow,a komus od kata chodzi auto glosniej :kox: w kazdym aucie tne i nie widze roznicy poza odglosem turba.

ja slyszalem jak chodzi B8 z wycietym DPFem i katem (czyli pelny przelot) ... i przyznam szczerze ze srednio to brzmi w takim samochodzie ... i jeszcze ten specyficzny zapach :decayed: .Ale co kto lubi w B5 tez bym wyciol :naughty:

Fajnie Wam waza te furaki ... jakby mi ktos z auta wyjol 200kg to bym zrobil spokojnie w 7s sete :decayed:

Tym bez tlumikow dziekuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie jezdza bez tlumikow,a komus od kata chodzi auto glosniej :kox: w kazdym aucie tne i nie widze roznicy poza odglosem turba.

Hehe dobre tylko a4 w budzie b6 nie bardzo mi podchodzi do ryczącego wydechu. Jeżeli słychać delikatny świst..ale to musiał bym na własne ucho real odsłuch wykonać.

A tak by the way.. ile cenią kata w skupie ? :decayed:

Przyjedź na spota we wtorek :naughty: to posłuchasz na żywca dźwięku (bez kata) świszczącej BRD :kox:

Zamierzam właśnie wpaść ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B8 z wycietym DPFem i katem (czyli pelny przelot)

przelot jest jak nie ma tłumików :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...