Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Seria + program by Rogal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
B8 z wycietym DPFem i katem (czyli pelny przelot)

przelot jest jak nie ma tłumików :)

nie no tak to dziekuje postoje :) .

Opublikowano

DonDemon :bicz: czemu nic nie krzyczałeś że chcesz posłuchać dźwięku silnika bez "kata" .... Qfa nie skojarzyłem że to Ty :doh1:

Opublikowano
  • Autor

DonDemon :bicz: czemu nic nie krzyczałeś że chcesz posłuchać dźwięku silnika bez "kata" .... Qfa nie skojarzyłem że to Ty :doh1:

Przed tym jak gadalismy kogoś udało mi się namówić chyba Tomiego790. Okazujue sue że wcale nie jest tak głośno jak myślałem, a nawet fajnie słychać turbinke przy schodzeniu z obrotów.

Opublikowano

DonDemon :bicz: czemu nic nie krzyczałeś że chcesz posłuchać dźwięku silnika bez "kata" .... Qfa nie skojarzyłem że to Ty :doh1:

Przed tym jak gadalismy kogoś udało mi się namówić chyba Tomiego790. Okazujue sue że wcale nie jest tak głośno jak myślałem, a nawet fajnie słychać turbinke przy schodzeniu z obrotów.

z obrotów u mnie jak schodzi to fajnie gwizda :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

fajnie to gwizda na przelocie jak schodzi z obrotow :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jest gwizd, jest zabawa :naughty:

Opublikowano

Sorki za OT Dondemon

tak na szybko mam pytanko :mysli: jakie koszta trzeba przewidywać aby wrzucić BRD + FMIC + jakieś dobre pompki do kompletu :naughty: :naughty:

Coś za mną chodzi ostatnio ten temat :mysli:

Spoko nie ma problemu, sam chętnie się dowiem jakie to koszta, szczególnie, że u mnie się chyba na programie nie skończy.. :gwizdanie:

Podłącze się do pytania... zwłaszcza o pompki do AVFa...

Opublikowano

nie zauwazyliscie ,ze ostatnio bardzo duzo jest avf na seryjnych pd z moca ~200

Opublikowano

nie zauwazyliscie ,ze ostatnio bardzo duzo jest avf na seryjnych pd z moca ~200

no właśnie widziałem takie na forum :decayed:
Opublikowano
no właśnie widziałem takie na forum decayed

trzeba było nie wkladac lodu na FMIC. :naughty:

Opublikowano
no właśnie widziałem takie na forum decayed

trzeba było nie wkladac lodu na FMIC. :naughty:

mam tylko zraszacz :polew: :polew:
Opublikowano

DonDemon :bicz: czemu nic nie krzyczałeś że chcesz posłuchać dźwięku silnika bez "kata" .... Qfa nie skojarzyłem że to Ty :doh1:

Przed tym jak gadalismy kogoś udało mi się namówić chyba Tomiego790. Okazujue sue że wcale nie jest tak głośno jak myślałem, a nawet fajnie słychać turbinke przy schodzeniu z obrotów.

Ok , ale Tomek ma seryjną turbinę ..... a ja myślałem że chcesz dźwięku silnika z BRD i DP posłuchać :gwizdanie: Wpadaj na następnego spota to ogarniemy temat :decayed:

Opublikowano
no właśnie widziałem takie na forum decayed

trzeba było nie wkladac lodu na FMIC. :naughty:

mam tylko zraszacz :polew: :polew:

metanolu? :>

Opublikowano
no właśnie widziałem takie na forum decayed

trzeba było nie wkladac lodu na FMIC. :naughty:

mam tylko zraszacz :polew: :polew:

metanolu? :>

FMIC zrasza ciekłym azotem a tłoki metanolem albo LPG:)

Opublikowano

zakładał ktoś tu na forum jakiś snow performance ?

Opublikowano

zakładał ktoś tu na forum jakiś snow performance ?

nie ma sensu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.