Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Relingi od A4 b6 do A4 b5 .


krzysaudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie i Panie , koledzy i koleżanki . Może wie ktoś jak to jest z relingami . Czy z B6 podeszły by do B5 ?? Pytam się dlatego , że relingi w chromie z B6 można kupić za 200 z przesyłką , a do B5 ciężko jest trafić , a jak się znajdą to trzeba ze 2 razy tyle zapłacić . Chodzi mi o długość , czy sa tak samo długie jak B5 . Jestem w tej komfortowej sytuacji że w ogóle nie mam relingów i zawsze otwory montażowe mogę zrobić w ciut innych miejscach niż powinienem . :)

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie gwarantuje na 100 proc. ale pamietam ze sam kiedyc poruszylem taki sam temat i wiem ze koledzy z forum byli na NIE ale....moze ktos juz przerabial temat i akurat da sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że większość będzie na NIE - ale muszę to wiedzieć . Najwyżej jutro zgarnę jakąś b6 i zmierzę długość relingów . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz sobie wywiercić dziur w dachu gdzie ci będzie się podobało :polew: Jak jest inny rozstaw to d*pa nie trafisz w miejsce przeznaczone do montażu i relingi zwieje ci przy 100km/h :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak wyglada sprawa z relingami z polifta B5 do przedlifta....sa jakies problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysaudi dzieki !! :hi:

jesli mozna spytac a widziales moze jakiegos avanta kolor zielona butelka (metalik) z relingami chrom ??

Chcialbym sobie kupic ale niewiem jak to bedzie wygladalo,relingi chrom plus nastepnie kupuje nakladki na lampy in pro :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielonej a4 nie widziałem w chromie - jedynie a6 i wygląda pięknie . Za to widziałem całą masę czarnych i granatowych . Ale też jest ok-ej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz isc po taniosci to kup njzwyklejsze czarne relingi i sobie je spoleruj na lustro :kox:

btw, co to za nakladki na lampy chcesz kupic? o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie sie pomylilem z tymi nakladkami na lampy -mialo byc na lusterka :embarrassed:

a relingi posiadam czarne i w polerke nie bede sie bawil bo koszta relingow nie sa wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem gdzies na forum jak chlopaki pisali ze raz na jakis czas trzeba je lekko przepolerowac czy cus ....[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 22:18_________________________________________________ja swoje sprzedaje i chyba sie zdecytuje na chromy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod rylingi masz odpowiednie wyciecia w konstrukcji dachu, niemozesz sobie przewiercić gdzie chcesz, najlepiej zabrac i zmierzyć odstępy rylingów b6 i b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wiosne, po zimie biore jedynie szmatke i paste aluchrom i sobie przecieram i dalej wygladaja jak lusterko :decayed:

a co do konstrukcji dachu, to faktycznie w tych miejscach gdzie wchodza sruby do relingow sa dodatkowe wzmocnienia, przetloczenia itp, a same sruby trzymajace relingi sa fest dlugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...