Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewane lusterka


Kamill

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym proponował poszuakć w kodach wyposażenia czy masz podgrzewane.Być może maty grzewcze skończyły swój żywot

pewnie Hugo wie :wink:

a jak nie w kodach to czekamy na zime :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ustawienie ogrzewania lusterek mam obok tego "dzyndzla" od sterowania lusterkiem - tzn na oparciu w drzwiach od kierowcy. takie małe pokrętło z 3 opcjami ustawienia.

czy mozesz pstryknąć jakąś fotkę okolic tego "dzyndzla" :mrgreen:

bede bardzo dzwięczny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ustawienie ogrzewania lusterek mam obok tego "dzyndzla" od sterowania lusterkiem - tzn na oparciu w drzwiach od kierowcy. takie małe pokrętło z 3 opcjami ustawienia.

jak bys mógła to wrzuc fotke,a to ciekawe jednak cos jest do tego podgrzewania :roll:

przepraszam,nie zauważyłem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze kobieta nie kobiałka ! :twisted:

po drugie zdjęcie.. Obrazek

pierwsze płaskie z strzałkami - od ustawienia lusterek

drugie pokrętełko - od ogrzewania :wink:

Coś nas koleżanka w jajo robi :) Przecież to drugie małe pokrętło jest od przełaczania lusterek , prawe lewe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej pierwsze od prawej to do regulacji polozenia, a drugie d przestawienia tylko lewo prawo. Z tego co wiem tu u mnie lusterka grzeja sie po zalaczeniu ogrzewania tylnej szyby. Sprawdzalem wiec wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem wiec wiem.

ja również, włączając ogrzewanie tylnej szyby nic się nie odparowuje (no oprócz tylnej szyby oczywiście). a ustawiać lusterko mogę jedynie od kierowcy.. może mam jakąś magiczną wersję, ale również sprawdzałam, więc wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem wiec wiem.

ja również, włączając ogrzewanie tylnej szyby nic się nie odparowuje (no oprócz tylnej szyby oczywiście). a ustawiać lusterko mogę jedynie od kierowcy.. może mam jakąś magiczną wersję, ale również sprawdzałam, więc wiem ;)

Najparwdopodobniej masz spalone maty grzewcze w lusterkach.A jak pokręcisz tym cycuszkiem do regulacji lustreke , to Ci odparowują ??A jak przekręcisz cycuszek na full w prawo i próbujesz ustawiać lusterko pasażera o nic się nie dzieje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem wiec wiem.

ja również, włączając ogrzewanie tylnej szyby nic się nie odparowuje (no oprócz tylnej szyby oczywiście). a ustawiać lusterko mogę jedynie od kierowcy.. może mam jakąś magiczną wersję, ale również sprawdzałam, więc wiem ;)

Najparwdopodobniej masz spalone maty grzewcze w lusterkach.A jak pokręcisz tym cycuszkiem do regulacji lustreke , to Ci odparowują ??A jak przekręcisz cycuszek na full w prawo i próbujesz ustawiać lusterko pasażera o nic się nie dzieje ??

A dzis przegladałem instrukcie i tam sa dwa zdjecia,na drugim jest jakas ikonka obok tego pokretła prawo/lewo.moze to sygnalizuje ogrzewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzis przegladałem instrukcie i tam sa dwa zdjecia,na drugim jest jakas ikonka obok tego pokretła prawo/lewo.moze to sygnalizuje ogrzewanie.

Nie.Te ikonki o których mówisz , to są takie malutkie lustereczka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogrzewanie lusterek w Audi to chyba szczyt luksusu w moim przypadku rocznik '00 klimtronik, elektryka drzwi, elektryka lusterek, ASR, podłokietnik, subwofer, skóra na kierze i lewarku, 4 pp, a po ogrzewaniu lusterek ani śladu :( Tego nie zrozumię to powinno być w standarcie tak jak centralny zamek lub ABS - bo w pewnym stopniu tez odpowiada za bezpieczeństwo.

Jak to możliwe??? Ja mam skromne 1.6 oczywiście starsze a podgrzewanie lusterek i kilka innych bajerów jest :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że podgrzewanie powinno być. Nie wiem czy to nie jest tak że załacza się automatycznie przy temp. poniżej iluś stopni oraz gry włączymy ogrzewanie tylniej szyby. Co do fotki to pokazuje regulacje lusterek, wystającym pokretlem (zwanym przez Hugo cycuszkiem hehehe) wybieram stronę lub położenie neutralne by sobie przypadkowo nie poprzestawiać, płaskim ustaiwmy położenie lustra. W wersjach ze składanymi lusterkami (dotyczy to chyba tylko B6 i nowszysch) jest w pokrętle (cycuszku) dodatkowe położenie i wówczas lusterka oklapną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersjach ze składanymi lusterkami (dotyczy to chyba tylko B6 i nowszysch) jest w pokrętle (cycuszku) dodatkowe położenie i wówczas lusterka oklapną

Nie tylko w B6 :mrgreen: w B5 również

Nie wiem czy to nie jest tak że załacza się automatycznie przy temp. poniżej iluś stopni oraz gry włączymy ogrzewanie tylniej szyby.

I tu się trochę dziwię, bo u mnie grzeją w każdym położeniu "cycuszka" po załączeniu ogrzewania tylnej szyby i chyba niezależnie od temperatury. Wczoraj wieczorem miałem okazję sprawdzić - 7,5 st. pokazywał FIS, lusterka zaparowane, włączam ogrzewanie szyby i po chwili lusterka czyściutkie. Chociaż musze jeszcze raz sprawdzić, bo jednocześnie miałem wlączony tryb szybkiego odparowania szyb - może to ma z tym związek. Sprawdzi się - przy aurze która ostatnio panuje będzie wiele okazji. :twisted:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest kod od podgrzewania lusterek?

3BE = outer left rear view mirror: flat, powered, heated

3AF = outer right rear view mirror: convex, powered, heated

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3AE outer right rear view mirror: flat, powered, heated

3AF outer right rear view mirror: convex, powered, heated

3AG outer right rear view mirror: convex, powered, heated, with special mirror surface (chromium) and US imprint

3AH outer right rear view mirror: flat, manually adjustable from outside

3AJ outer right rear view mirror: flat, powered, heated, electrically foldable

3AK outer right rear view mirror: non-spherical, powered, heated, electrically foldable

3AL outer right rear view mirror: convex, powered, heated, electrically foldable with US imprint

3AV outer right rear view mirror: non-spherical, powered, heated

3AX outer right rear view mirror: convex, powered, heated, according to Japanese regulations

3BE outer left rear view mirror: flat, powered, heated

3BF outer left rear view mirror: convex, powered, heated

3BJ outer left rear view mirror: non-spherical, powered, heated, electrically foldable

3BK outer left rear view mirror: flat, powered, heated, electrically foldable

3BM outer left rear view mirror: convex, powered, heated, according to Japanese regulations

3BS outer left rear view mirror: non-spherical, powered, heated

3BV outer left rear view mirror: non-spherical, powered, heated (AGCC)

3BX outer left rear view mirror: flat, powered, heated, with special mirror surface (chromium instead of silver)

3BZ outer left rear view mirror: convex, powered, heated (large radius)

5RD outer right rear view mirror: convex, powered, heated, electrically foldable

5RP right heated outside rear view mirror with large brace, convex

5SD outer left rear view mirror: convex, powered, heated, electrically foldable

6TG outer right rear view mirror with brace:convex, powered, heated

6TJ outer right rear view mirror: convex, powered, heated, on large brace

6TK outer right rear view mirror: convex, powered, heated (according to AGCC regulation)

6TL Right outer mirror,electrically adjustable/heated,flat

6UG outer left rear view mirror with brace: convex, powered, heated

6UJ outer left rear view mirror: convex, powered, heated, on large brace

6XD outer rear view mirrors: powered, heated

6XE outer rear view mirrors: powered, heatedelectrically foldable

6XF outer rear view mirrors: powered, heatedelectrically foldable, with memory function

6XG outer rear view mirrors: powered, heatedwith memory function

6XH outer rear view mirrors: heated, manually adjustable from inside

6XJ outer rear view mirrors: powered, heatedautomatically dimming

6XK outer rear view mirrors: powered, heatedelectrically foldable, automatically dimming

6XL outer rear view mirrors: powered, heatedelectrically foldable, automatically dimming, with memory function

6XM outer rear view mirrors: powered, heatedautomatically dimming, with memory function

6XN outer rear view mirrors: powered, separately heated

6XP outer rear view mirrors: powered, separately heated, electrically foldable

6XQ outer rear view mirrors: powered, separately heated, electrically foldablewith memory function

6XR outer rear view mirrors: powered, separately heated, memory function

6XT outer rear view mirrors: powered, separately heated, electrically foldableautomatically dimming, memory function

6XU outer rear view mirrors: powered, automatically dimming, separately heated

6XW outer rear view mirrors: powered, electrically foldable, automatically dimming, separately heated

No sporo tego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...