Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A o to i moja OOOO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) jak w temacie Lelus przedstawia swoja niunie :)

Opublikowano

Zaraz pojadą Ci o listwy choromowane na grilu :) mi się podoba autko ładne fajne lampy przednie i alu od s-line :th:

Opublikowano
  • Autor

o i juz po zdjeciach ... wyczerpany limit , wrzuce zaraz na inny serwer [br]Dopisany: 09 Marzec 2008, 16:53 _________________________________________________039314e08f46ed85m.jpg

28bfa6773a51a6b8m.jpg

2992342a8ee76346m.jpg

706b71de98d40db3m.jpg

[1b14e8fa4d60f566m.jpg

14bc022839e4658dm.jpg

308b218c27881383m.jpg

Opublikowano

Super felga.

Ale opisz może to, co w środku...

Pzdr!

Opublikowano

no coś ty stary auto masz poliftowe i zamieniłeś zespolone Valeo na jakieś sonary :thumbdown:???? to co założyłeś to totalna porażka (no ale chyba każdy sam musi dojść to tego) ale tak ogólnie to fajna (no może te chromowe listwy na grillu szpecą)

Opublikowano
  • Autor

no coz nie przemyslalem zakup tych lamp ale w sumie ladne sie prezentuja nie sa takie najgorsze .. gdy by nie to ze auto jest po malej kolizji to napewno bym valeo na to nie zmienil :) a w srodeczku standarcik to co chyba ma kazda po lifcie czyli :

- tempomac,

-4x airbag,

-klimatronik,

-elek. szyby

-pakiet oswietlenie

-skorzana kierownica....

Jutro wrzuce fotki ze srodeczka :)[br]Dopisany: 10 Marzec 2008, 00:41 _________________________________________________a o to srodek :

646e5fbf0818aa2cm.jpg

Opublikowano

piekna fura kolega, a felga miodzio :>

jaki to rozmiar? 16' ?

Opublikowano
  • Autor

kolgo janjazda te felgi sa o rozmiarze 17" z sline

Opublikowano

podobaja mi sie :th:

Opublikowano

Piękną masz tą furke -no tylko ten chrom na grilu jak tu kolega któryś wspomniał szpeci trochę, ale ogólnie piękne bardzo i kolor super :th:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No no.. Lelus_DT ładnie sie ta Twoja furka prezentuje :)

CHętnie ogladne ją na realu... :) Przyjedz kiedyś na spota do Tarnowa... :hi:

Pisałeś że bedziesz tydzień temu.. czekali,smy a tu lipa... a troche nas było...

Pozdro :):naughty:

Jak bys mnie gdzieś na mieście widział to daj znać :D hehe

Tylko sie nie pomyl :P bo są 2 takie bordowe.. hehe

Opublikowano

Nie bardzo czaje jak w aucie po II lifcie mozna wymienić ori lampy na takie jak masz teraz :shocked:

Ogolnie ładny kolor, fela :kox: ale przód (lampy i grill) porazka :thumbdown:

Opublikowano

racja tez zwrocilem uwage ze auto po lifcie i zmienione lampy no ale jesli kupiles a4 uszkodzone to rozumiem ich miejsce w tej a4 pozdrawiam

Opublikowano

bez snensem dla mnie jest zmiana lamp poliftowych na jakies sonary :thumbdown: :thumbdown:

po drugie te listwy na grilu... cos nie tak z nimi :no:

a ogolnie pozytywne wrazenie :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.