Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9TDI 115KM PD] ...chip i kilka pytan


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pytanie o modyfikacje silnika 1.9TDI 115KM na pompowtryskach, jaka jest maksymalna bezpieczna moc po modyfikacji samym chipem?? jaki jest koszt takiego chipa i kto moze zrobic to dobrze?

pytanie mam jeszcze o quattro w polaczeniu z tym silnikiem - czy wystepowaly takie wersje?

jakie sa oznaczenia tego silnika? tylko AJM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly dwa silniki 1.9 TDI PD 115 koni

AJM 115 koni 285 Nm (5-cio biegowy)

ATJ 115 koni 310 Nm (6-cio biegowy)

co do modyfikacji to bezpiecznie 145 koni i jakies 340 Nm

co do quattro to nie wiem czy były takie wersje ....

co do ceny to zapytaj Masters'a,Tory,Ctv .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o chip

polecam to firme http://www.upsolute.pl/auto.html?kid=27

Czy ta firma ma coś wspólnego z tym Upsolute z Anglii albo z USA??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie o modyfikacje silnika 1.9TDI 115KM na pompowtryskach, jaka jest maksymalna bezpieczna moc po modyfikacji samym chipem?? jaki jest koszt takiego chipa i kto moze zrobic to dobrze?

pytanie mam jeszcze o quattro w polaczeniu z tym silnikiem - czy wystepowaly takie wersje?

jakie sa oznaczenia tego silnika? tylko AJM?

Do tego motorku potrzeba podchodzić z rozwagą - polecam forum masters tuning, Masters ma, bądz posiadał passata z AJMem w którym sporo grzebał i jest tam spoto informacji. Co do mocy rozsądna jest 145KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie bo jak po VINie wchodże to jeszcze zapyta A4 czy A4Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj odebrałem mojego 115KM PD po zawirusowaniu i jestem pewien, że teraz ma trylion koni mocy ;) Jak dzieciak wczoraj do nocy jeździłem, z rogalem na gębie w te i z powrotem. Jak odwiedzę hamownie to podziele się z Szanownymi wykresikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj odebrałem mojego 115KM PD po zawirusowaniu i jestem pewien, że teraz ma trylion koni mocy ;) Jak dzieciak wczoraj do nocy jeździłem, z rogalem na gębie w te i z powrotem. Jak odwiedzę hamownie to podziele się z Szanownymi wykresikiem.

napisz coś więcej - jaki wirus? gdzie? koszty? jak wgany? spalanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że nie do końca świadomie, ale jednak, podszedłem do "motorku" z rozwagą, tak jak kolega radził :) Byłem dzisiaj na hamowni w Jetroniku (czy jak to tam się pisze :D)we Wrocławiu, w celu sprawdzenia co też wirusek nawyprawiał. Otóż za 600 zł (tyle kosztowała mnie kuracja wzmacniająca) uzyskałem 135 kucy - co muszę przyznać leko mnie rozczarowało - i 348 Nm momentu obrotowego co naturalnie wynagrodziło mi wstepne wątpliwości. Człowiek z Jetronika powiedział, że bardzo łagodny a zarazem wydajny programik musi to być i on nic by nie kombinował więcej, chyba, że chce mi się bawić w wymianę turbo etc.

Reasumując wydaje mi się, że stosunek ceny do efektów jest więcej niż zadowalający :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując wydaje mi się, że stosunek ceny do efektów jest więcej niż zadowalający :)

Bardzo tanio :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ender, tak jak wspomnial adadur, napisz cos wiecej.

Gdzie kto i jak wgrywal :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi, w Jetroniku sie kolega hamowal i mu doradzili zeby zostawil to co ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do modyfikacji to bezpiecznie 145 koni i jakies 340 Nm

znalazlem na stronie mastersa

Audi 1.9 TDI 1896

moc 115 :arrow: 155

moment 285 :arrow: 380 :shock: :shock: :shock: jednak silnik ma potencjal :twisted:

[ Dodano: 09-12-2006, 17:57 ]

pytanko jakie sa ceny u mastersa i czy daloby sie zalatwic jakies znizki klubowe?? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do modyfikacji to bezpiecznie 145 koni i jakies 340 Nm

znalazlem na stronie mastersa

Audi 1.9 TDI 1896

moc 115 :arrow: 155

moment 285 :arrow: 380 :shock: :shock: :shock: jednak silnik ma potencjal :twisted:

[ Dodano: 09-12-2006, 17:57 ]

pytanko jakie sa ceny u mastersa i czy daloby sie zalatwic jakies znizki klubowe?? :twisted:

to juz jest dosyc mocny program ..... :roll:

a ceny ? wyslij maila do Masters'a i bedzie wszsytko wiadomo ....

a znizek chyba nie ma .....

P.S ctv ma znizki dla klubowiczów :twisted:

P.SA a tutaj masz cos ciekawego ;-)

:arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?p=20903&sid=7b08731b80a4c7b44533df805ec74825#20903

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko jakie sa ceny u mastersa i czy daloby sie zalatwic jakies znizki klubowe?? :twisted:

Rozmawiaj z CTV , dostaniesz rabat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...