Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Marsz Niepodległości 2011


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie na boku dodam tylko, że niektóre ugrupowania lewackie, różnych ekologów, nawet hipisów działających w państwach zachodnich, w tym w USA,

w czasie zimnej wojny szczodrze wspierało dolarami Imperium Sowieckie ( oczywiście potajemnie), licząc na wszczynanie burd i zamieszek w czasie wszelakich manifestacji,

licząc na destabilizację danego państwa w każdej możliwej dziedzinie - są już na to dowody !

Dzisiejsze działania lewaków polskich jako żywo nawiązują do działalności przedwojennej Komunistycznej Partii Polski, będącej agenturą Kominternu, z np. bandytą i zdrajcą Marchlewskim na czele,

który jawnie nawoływał i prosił Stalina aby jak najszybciej zalał czerwoną rewolucją II RP i zakończył jej mody żywot.

:mysli:

Jak nazwać syna, który potajemnie wprowadza do domu bandytów aby dokopali własnemu ojcu ?

W narracji tevałenowskiej syndrom Pawki Morozowa jest rzekłbym dziedzicznie zakorzeniony !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja zadam pytanie retoryczne : Dlaczego spłonął STARY wóz transmisyjny TVN a nie jeden z floty NOWYCH ? :naughty:

to mi zalatuje grochówką z Krakowskiego przedmieścia ... ale każdy swój rozum ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsz niepodległości głównie składał się z kibiców różnych Polskich drużyn...

A poza tym poczytaj co na to opinia publiczna, ot taki przykład pierwszy z brzegu:

Jedna wielka ustawka i mozliwosc obijania mord dla pseudokibicow.

Dla mnie tak naprawdę nic nie powinni mieć, bo to w zasadzie jedyna okazja w roku kiedy młodzi ludzie na codzień tłukący się w imie barw klubowych jednoczą się dla Ojczyzny...

Nie mowie ze to ich wina :cool1: Ale tez kibole w tym uczestniczyli... Wedlug Ciebie gosc ktory ma twarz zasłonięta szalikiem(czy tez czyms innym) w barwach Legii idzie pokazać tam ze lubi swoj klub?? Niech bierze w rece szalik i krzyczy teksty stadionowe i dla mnie jest w porzadku bo manifestuje swoja wolnosc i przynaleznośc do klubu :good: A tak idzie na rozpierduche :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja wrzucę filmik. Może trochę pod poziom ale zawsze. Nawet pokazali tego typa co jest teraz posłanką :naughty:

Niepodległa Pyta 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem aż takiej pobłażliwości dla zorganizowanego chuligaństwa.

Co innego jakieś tam małe wybryki (każdy był kiedyś młody ;) ), a co innego takie zmasowane akcje.

Totalny blamaż sił porządkowych.

Moim zdaniem Policja powinna szmaciarzom tak najebać, żeby do końca życia z poprzetrącanymi kulasami kuśtykali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechaliśmy na weekend do Warszawy do znajomych ..ulicę były zablokowane więc się przeszliśmy i jako obserwatorzy to co zobaczyłem to był szok :wallbash: :wallbash: ro***erducha i bydło na maxa.....

jak będzie Euro 2012 i jak zrobią zadymę to Policja sama ze strachu będzie uciekać...słabe Państwo słabe kary...

widziałem jak jedna audi była porządnie oklepana z kawałkiem płyty chodnikowej na siedzeniu :kwasny:

szkoda gadać dobrze, że chociaż impreza wieczorna się udała :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych "zadymiarzy" powinni tak spałować żeby ich bryzgające gówno sięgnęło 3 piętra, przeszłaby im ochota do następnych awantur...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem wam, że byłem na Marszu Niepodległości, żyje i z policjantami się nie biłem :gwizdanie:

Generalnie to było bardzo spokojnie a w TV ciągle pokazują tą akcje kilka minut przed 15 jak kilkanaście osób naparza się z policją. Swoją drogą to nie mogę zrozumieć, dlaczego policja wolała wywołać kompletny chaos wśród uczestników Marszu i kazać im iść inną drogą niż po prostu rozpędzić kolorową niepodległą, która nielegalnie zablokowała ul. Marszałkowską. Ich było 1 tyś, nas 30 tyś. No ale... Poza tym te ciągłe pomyłki policji, która krzyczała że Marsz jest nielegalny, później że jednak legalny...kompletna porażka moim zdaniem.

Poza tym początkiem i zamieszaniem było już spokojnie.

Tutaj jest fajne ujęcie Marszu:

wg rachmistrzów z Gazety Wyborczej to około 7 tyś ludzi. Pozostawię to bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne nagranie :good:

Coraz bardziej żałuję że mnie tam nie było... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to za rok może jakiś spot po marszu :naughty:

pod pomnikiem marszałka :good:,

sądzę, że od nas z forum zebrałaby się jakaś całkiem grupka :naughty:,

w tęczowym pochodzie pewnie też... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne nagranie :good:

Coraz bardziej żałuję że mnie tam nie było... :kwasny:

...będziemy za rok :evil:

:naughty:

to za rok może jakiś spot po marszu :naughty:

Ja raczej pojadę z "kibolami", nie wiem czy będzie czas na spoty PO :decayed:

edycja Dopisany: 21 Listopad 2011, 21:52

w tęczowym pochodzie pewnie też... :evil:

Zieloni, pomarańczowi, czerwoni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej pojadę z "kibolami", nie wiem czy będzie czas na spoty PO :decayed:

my jechaliśmy w kilkunastu, była też grupka kibiców Legii z nami. Sądząc po okrzykach podczas przejścia obok kancelarii premiera POwców tam nie było :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...