Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)


gucionexia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu jestem właścicielem A4-ki avant z zacnym choć mocno krytykowanym silnikiem 2.5v6.Jednak przy tak małych przebiegach jakie robie ostatnio mnie to nie zraziło.

poprzednie moje samochody to mercedes w202(dość ciekawie zrobiony) jednak zabiły go nasze autostrady robione z myśla o testach rosyjskich czołgów :polew: . No i nexia do której mam wielki sentyment.

A4 jest z 99 roku, z podstawowym wyposażeniem.

Plany:

-doprowadzić do stanu idealnego technicznie

-Biały albo czarny dach

-Chip

-GT22 z T4

-brak tłumików :)

Co zrobione:

-turbo z AK

-program

-Wywalony katalizator

-rozpórka dolna

-HID w przeciwmgielnych

-przeciwmgielne oklejone żółtą folią

-Zmienione żarniki w orginalnym xenonie na 6000k

-Bi-xenon

-Brak tylnej wycieraczki

-Czarne dekory

-Nawiercona puszka filtra powietrza od dołu

-Tłumik końcowy przelotowy

-Ledowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej

-Głośnik od CB wmontowany w półkę pod zapalniczką

-Felgi RH różowe 17cali,przednie 8 tylne 9 cali szerokości, opony 225/45, 245/40

audi.jpg

C20060420_1.jpg

C20060420_2.jpg

DSC02264.jpg

DSC02289.jpg

image.jpg

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy :kox:

Kolego, zacny kolorek, chyba taki jak mój :D Daj lepszą fotkę tych Twoich spryskiwaczy, bo mnie interesuje jak te dysze wyglądają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poszukaj kolego na forum albo allegro nowych, bo teraz to cały efekt psuje :confused4: Masz fotki tych Twoich felg 17 z Mesia? jakiś gwint, coś w tym stylu planujesz? Daj fotki wnętrza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze jakoś w tygodniu pstrykne.

Zawieszenia raczej nie będe zmieniał bo w mercedesie miałem przednie niskie i pękł mi wachacz podczas jazdy.

Przednie koła maja 8 cali szerokości i oponke 225/45 a tylne 9 cali i oponke 245/40 continental sportcontact 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepiej wrzucić np. 205/50/16 i nie będą Cię nękać, byś ją dał na glebe, a z drugiej strony i ładnie wygląda i przyjemnie się jeszcze jeździ ;) Ja tak zamierzam zrobić przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/55/16 + 1BE i jeździ się naprawdę przyjemnie, a nie aż tak wysoko :gwizdanie:

Furka ładna, kolorek :kox: no i Avant :naughty:

Szkoda, że :quattro: brak ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt kolorek jeden z najładniejszych :tongue4:

Koła zostają są mega solidne, po urwaniu wachacza koło wygieło próg w mesiu a sie okazało,że nic sie z nim nie stało :>.

Choć myślałem nad sprężynami od 1BE bo to tylko chyba 2 cm, więc tragedji nie zrobi w twardości.

Fakt szkoda,że nie guattro :confused4: najlepiej A6 C5 2.8 guattro :slina:

Jak sie bawiłem z czujnikiem abs(operacja sie udała) zle sie na mnie patrzył środkowy tłumik.Nie zdziwił bym się,że siedzi tam od zawsze. Lepiej szukać nowego czy wywalać i zostać tylko z nowym seryjnym końcowym?

[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 08:38_________________________________________________Coś tam się pozmieniało :)

-wywalona tylna wycieraczka

-pomalowane dekory na czarno(prawie wszystkie :kwasny:)

-6000k zamiast org. 4300k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko fajne, baza do malych modow.

Fajniej autko by wygladalo lekko zglebowane - jam mam -40 i daje rade, plomby nie wypadaja :kox:

Kazdy lubi cos innego, ale dla mnie te paseczki dzienne rodem z Norauto ... ech ... ale kazdy ma inny gust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni zderzak odstaje jak u mnie :decayed: zaraz po nogaro blue (który posiadam) najładniejszy kolor w gamie Audi :good: a zawieszenie to wsadź sobie 1BE i 17" na kapciu 225/45 i zobaczysz, że będzie ok (albo jak u mnie 225/50/17, które też dają rade)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapcie to już dawno są i czekaja na wiosne.Na razie ogarniam pierdoły...i coś tam lekko choć zmieniam bo nie moge po prostu nie daje rady pomykać seryjnym autem.A miałem takiego mesia ;( tylko co z tego jak baza do modów było g...a nie samochód na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni zderzak odstaje jak u mnie :decayed:

Te odstajece zderzaki sa czesto pozostaloscia po zmianie rozrzadu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, mordowaliśmy się ze zderzakiem chyba ze 40 minut i tak nie dało się tego jako sensownie ogarnąć :disgust: ale u mnie to chyba kwestia ślizgu bo mam obtarcie z tej strony właśnie po poprzedniej właścicielce :gwizdanie: wiadomo kobieta+kombi=obcierki (oczywiście nie nasze forumowe koleżanki, specjalnie napisałem kombi a nie avant :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, mordowaliśmy się ze zderzakiem chyba ze 40 minut i tak nie dało się tego jako sensownie ogarnąć :disgust: ale u mnie to chyba kwestia ślizgu bo mam obtarcie z tej strony właśnie po poprzedniej właścicielce :gwizdanie: wiadomo kobieta+kombi=obcierki (oczywiście nie nasze forumowe koleżanki, specjalnie napisałem kombi a nie avant :decayed:)

a slizgi masz cale??

Moze sa zniszczone i dlatego lipa ... u mnie mocowanie w zderzaku dupne :wallbash:

je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na parkingu dostał od kogoś od strony pasażera temu tak jest.

Jak sie wyrobie to dam wieczorem jakieś nowe fotki :)[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 02:35

zdj_cie0080.jpg

zdj_cie0081.jpg

zdj_cie0082.jpg

zdj_cie0083.jpg

zdj_cie0084.jpg

Ato moje poprzednie dzieło.

zdj_cie0023.jpg

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 16:44_________________________________________________Dziś sie pobawiłem z lampami czyli czyszczenie soczewek, oraz wsadziłem xenon HID do przeciwmgielnych :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakochałem się w tym kolorze :kox: Oczywiście sam poluję na taki kolor :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...