[B5 AKN] 2,5 v6 avant,Różowo Mi :)

gucionexia

I tak egr odłączony. Dziwne już ok 3 tys i jest nadal cała :P

po co odłączyłeś EGRa??? przecież 2.5 wcale lepiej nie jedzie po tym zabiegu a nawet gorzej???może jakby go programowo wyłączyć, i zrobić chipa, ale każdy 2.5 po programie w klubie ma nadal egr i moce ok 185 koni,.

dlaczego wciąż nie masz zaślepek na spryskach??? ori kosztują ok 40 zł, w serwisie,.???

Co do zaślepek nie miałem głowy w tamtym roku na takie duperele, w tym zaczynam sie bawić w takie akcenty.Co do chipa i egr to za ok 3 miesiące, juz gadałem z chłopem jadę zrobić program i u mnie nie będzie ani egr ani przepływomierza.

Co to za magik? :shock3:

A ten. turbodiesel.pl chiptuning

To żadna wielka filozofia wyeliminować przepływkę, zresztą na me życzenie, nie jest to pomysł tego Pana.

Proszę poczytać tematy np z forum seata leona gdzie nie jedno 1.9 tdi przepływomierza już dawno nie ma.

A ten. turbodiesel.pl chiptuning

z niecierpliwością czekam na wynik i wykres z hamowni, w 1.9 może i łatwiej ale w 2.5 pierwsze słyszę,.

zobacz u mnie w temacie wykres, lub u Syśka jak wygląda, bez usuwania żadnych elementów,.

Ja tam nie widze sensu w wyrzucaniu przepływki:whistling: na forum jest sporo projektów i jakoste przepływki nie są konieczne do usuwania:whistling:

Będzie dobrze. Na wynik nie będzie miało to większego wpływu. A pozbędę się zawodnych i nie najtańszych elementów.

a to przepływka tak pada w 2,5? bo w 1,9 raczej nie:wink: powiedziałbym nawet że usuniecie ma wpływ na wynik

Duży wpływ na nią ma rodzaj odmy - plastikowa lub z siatką. Jedna i druga ma swoje zalety, kiedyś była nawet dyskusja na a6klub w tej kwestii. Choć ja śmigam na tej plastikowej, przepływka ma ponad rok i auto wyrywa na każdej prostej. Chodzi o wpływ "mgiełki" :)

Tu mnie zaciekawiłeś... Możesz rozwinąc temat wpływu odmy poza wycieraniem się wałków na osiągi? NIe kwestionuję Twojej wypowiedzi jestem tylko ciekaw. A co do trwałości przepływomierza... wystarczy wpisać w gogle przepływomierz TDI i mamy lekturę na parę godzin :)

Kurde czekam na lampy od Gwerty-ego Jak dziecko na pierwszą gwiazdkę

Kurde czekam na lampy od Gwerty-ego Jak dziecko na pierwszą gwiazdkę

Gucio przeczytaj jeszcze raz co napisałem a będziesz wszystko wiedział... Nigdzie nie stwierdziłem że odma ma wpływ na osiągi (wtf). Odma z siatką według co niektórych wyłapuje mgiełkę olejową, która rzekomo przy plastikowej odmie osadza się na delikatnych elementach przepływomierza. Plastikową odmę miały już standardowo bodajże AKE 180km, ale zmieniono również przepływomierz. U nas plastikowa odma jeszcze nie wykończyła przepływki, także można dzwonić do "pogromców mitów".

Dziś dotarły do mnie lampy od Gwerty. Trochę na szybkiego założone by zobaczyć jak wygląda "nowy" pyszczek. Sorki za jakość zdjęć.

IMG_20130130_234623.jpg

---------- Post dopisany 16-02-2013 at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 00:26 ----------

Zamontowany głośnik od CB w wygodnym miejscu :)

IMG_20130216_195943.jpg

IMG_20130216_195906.jpg

Kopia_IMG_20130130_234656.jpg

jak nie masz szyperdachu to nie lepiej było tu wsadzic głosnik od cb?

cbc64fc9e387f961med.jpg

Też nad tym myślałem. Jednak bałem się ,że za bardzo będzie po łbie jezdzić w razie jakiś zakłóceń.

nie wiem jakie masz radio. ale u meei w johny 3 jest super na asc praktycznei nic nei szumi i nie zakłuca.