Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak uzyskać "zapach nowego samochodu" we wnętrzu auta?


george17w

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/odkrycie-roku-2011-nr-1-wg-topgear-autoexpressions-i2005680603.html

teraz moja mloda ma truskawke, ja tropikalny, wczesniej mialem new car :) nawet zamawialem tydzein temu i jestem na tej aukcji wsrod ofert ;)

jeden w kratke drugi tam pod siedzenie gdzie jest na nogi nadmuch i 100% satysfakcji :) ja wymieniam co 2 - 3 tygodnie na nowe, daje lacznie 1szt w kratke 1 szt pod siedzenie wiec jeden komplet mam na ok 1,5 miesiaca :) jak bedziesz wedlug zaelcen dawac 1szt tyko w kratke to masz na 2 - 3 miesiace wydatek 13zl :) takze nie jest to fortuna a nie przeszkadza "dynda" :) jak choinka, nie szpeci, nie widac go a pachnie ladnie i nie wysycha tak szybko :) bo to silikon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem tylko czy te zawieszki sa o zapachu nowego auta? bo mi akurat inny zapach odpowiada... ale ogolnie daje rade a w drogeri na pzeciwko mnie sa po niecale 5zl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/odkrycie-roku-2011-nr-1-wg-topgear-autoexpressions-i2005680603.html

teraz moja mloda ma truskawke, ja tropikalny, wczesniej mialem new car :) nawet zamawialem tydzein temu i jestem na tej aukcji wsrod ofert ;)

jeden w kratke drugi tam pod siedzenie gdzie jest na nogi nadmuch i 100% satysfakcji :) ja wymieniam co 2 - 3 tygodnie na nowe, daje lacznie 1szt w kratke 1 szt pod siedzenie wiec jeden komplet mam na ok 1,5 miesiaca :) jak bedziesz wedlug zaelcen dawac 1szt tyko w kratke to masz na 2 - 3 miesiace wydatek 13zl :) takze nie jest to fortuna a nie przeszkadza "dynda" :) jak choinka, nie szpeci, nie widac go a pachnie ladnie i nie wysycha tak szybko :) bo to silikon :)

super patent :good: szczególnie jak masz nawiew na "auto" ustawiony, można wetknąć prawie w każdą kratkę, muszę to koniecznie wypróbować :slina::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/odkrycie-roku-2011-nr-1-wg-topgear-autoexpressions-i2005680603.html

teraz moja mloda ma truskawke, ja tropikalny, wczesniej mialem new car :) nawet zamawialem tydzein temu i jestem na tej aukcji wsrod ofert ;)

jeden w kratke drugi tam pod siedzenie gdzie jest na nogi nadmuch i 100% satysfakcji :) ja wymieniam co 2 - 3 tygodnie na nowe, daje lacznie 1szt w kratke 1 szt pod siedzenie wiec jeden komplet mam na ok 1,5 miesiaca :) jak bedziesz wedlug zaelcen dawac 1szt tyko w kratke to masz na 2 - 3 miesiace wydatek 13zl :) takze nie jest to fortuna a nie przeszkadza "dynda" :) jak choinka, nie szpeci, nie widac go a pachnie ladnie i nie wysycha tak szybko :) bo to silikon :)

super patent :good: szczególnie jak masz nawiew na "auto" ustawiony, można wetknąć prawie w każdą kratkę, muszę to koniecznie wypróbować :slina::hi:

sprawdzaj śmiało kolego - u mnie sie przyjęło, jest naprawde ok, osobiście jestem zadowolony, :) [br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 22:28_________________________________________________ewentyalnie kiedys mialem puszke o zapachu cherry srednia wielkosc w sumie dalej jest w passacie rodzicow ma juz okolo roku i dalej pachnie pod siedzeniem :)http://www.zapachydoauta.pl/ California Car Scents (Coronado Cherry) z calej gammy zapachow ten jest optymalny :) ale koniecznie z tej firmy, jakis "maj kar" :kox: czy tam "pachniozol" :kox: made in wyjeb to sie do niczego nie nadaje po tygodniu. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie z tymi zapachami ale nie wiem czy to tak zdrowo wąchać chemie cały czas i jeszcze rozpylać ją nawiewem...

Po całym dniu jazdy z takimi ustrojstwami nie boli was łeb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie z tymi zapachami ale nie wiem czy to tak zdrowo wąchać chemie cały czas i jeszcze rozpylać ją nawiewem...

Po całym dniu jazdy z takimi ustrojstwami nie boli was łeb ?

nie jezdze caly dzien, jeszcze pracuje, spie, mam przerwe na posilki itp :)

a tak na powaznie to zacnie jest jak w aucie unosi sie jakis zapaszek - az milo wsiąść :)

w aucie spedzam ok 1 - 1,5h dziennie :) i nic mnie nie boli, chociaz mialem kiedys zapach dr.Marcus czy cos takiego to mnie mdlil mimo ze to jakis lesny byl ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec też taki twardy był jak pracowali na PGR-ze i pryskali ze śmigłowca nawozami sztucznymi. Bez maski bo nic mu nie jest, zresztą kto sie wtedy takimi rzeczami przejmował...

Z tym ze zmarl na raka od tego. I to szybciutko, 3 lata i po chłopie. A gość w życiu nie chorował na nic. Nawet jak do emerytury mu zbierałem dokumenty, zaświdczenia to nie opuścił ani jednego dnia pracy na L-4.

Chemia jest chemia. Narkotyzować sie tym codziennie, jeszcze za swoje pieniądze... ja dziękuje.

nie mówie że to jest aż tak silne ja opryski ale na pewno nie jest zdrowe kolego. Na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec też taki twardy był jak pracowali na PGR-ze i pryskali ze śmigłowca nawozami sztucznymi. Bez maski bo nic mu nie jest, zresztą kto sie wtedy takimi rzeczami przejmował...

Z tym ze zmarl na raka od tego. I to szybciutko, 3 lata i po chłopie. A gość w życiu nie chorował na nic. Nawet jak do emerytury mu zbierałem dokumenty, zaświdczenia to nie opuścił ani jednego dnia pracy na L-4.

Chemia jest chemia. Narkotyzować sie tym codziennie, jeszcze za swoje pieniądze... ja dziękuje.

nie mówie że to jest aż tak silne ja opryski ale na pewno nie jest zdrowe kolego. Na 100%.

nie ma co dać się zwariowac i od razu porównywać zapachu do auta do pestycydów czy herbicydów :cool1: przecież nikt nie spędza 24h w aucie nafaszerowanym odświeżaczami powietrza bo normalnie by nie wytrzymał :kox:. Jak jest zbyt intensywny zapach to go wymieniasz na inny i po problemie :hi:

BTW a co teraz jest zdrowe? Nawet jedzenie jest naszpikowane chemią, wszystkie te E234 itp. Trzeba by siedzieć w inkubatorze cały czas żeby nic nie złapać :wink4: pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odswiezam temat bo w sumie nei wiem gdzie wcisnac pytanie. czytalem ze najlpeszym sposobem na utrzymaie zapachu w aucie jest spryskanie dywanikow perfumami, u mnie to nie zda egzainu z uwagi na gumowe dywany, ktos psikal np w podsufitke? nie zostana plamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luceklucyjski zawsze możesz kupić tzw pustą zawieszkę. Popryskasz ją, adbl ma w swojej ofercie. 2,5zł około jej koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, luceklucyjski napisał:

no wlasnie boje sie ze beda plamy wiec nie bede ryzykowac, ten zapach zona mi zamowi, gdzies tam na jakims notino czy gdzies ma cos dla siebie brac to mi wezmie odrazu

Perfum czasami może zawierać olej, jak popsikasz podsufitkę to będziesz miał plamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ivanek Masz rację. Nie wspominając o substancjach które "mogą" podkreślam mogą odbarwić wnętrze. Wiadomo testy pruducenta testami ale przezorny zawsze ubezpieczony jak to mawiają.  Nie bez powodu masz w większości środków ostrzeżenie, że testować w niewidocznym miejscu. Dlatego ja dałem alternatywę, nie zagłębiałem się czy ktoś z producentów innych ma w swojej ofercie taki "pusty wieszak". U mnie ten od ADBL w moim VWozidle się sprawdza. Psikam czym chce, kosztuje 2,50. za zawieszkę.

Edytowane przez Aleq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Aleq napisał:

@Ivanek Masz rację. Nie wspominając o substancjach które "mogą" podkreślam mogą odbarwić wnętrze. Wiadomo testy pruducenta testami ale przezorny zawsze ubezpieczony jak to mawiają.  Nie bez powodu masz w większości środków ostrzeżenie, że testować w niewidocznym miejscu. Dlatego ja dałem alternatywę, nie zagłębiałem się czy ktoś z producentów innych ma w swojej ofercie taki "pusty wieszak". U mnie ten od ADBL w moim VWozidle się sprawdza. Psikam czym chce, kosztuje 2,50. za zawieszkę.

Miałem coś podobnego od rrc, dla mnie badziew na jeden dzień. 

Obecnie wolę umyć skórę, nawilżyć, plastiki zrobić dressingiem o zapachu poziomki. W aucie robi się kombi czystej skóry i czystego plastiku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...