Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak uzyskać "zapach nowego samochodu" we wnętrzu auta?


george17w

Rekomendowane odpowiedzi

Po "przetestowaniu" zapachu Renault stwierdzam, że pachnie całkiem przyjemnie i odświeża wnętrze auta:) ale nie daje zapachu nowego samochodu o jakim myślę:) troszeczkę przypomina zapach...hmm.. szamponu do włosów? :polew:

Trzeba będzie zakupić zapach od Chemical guys:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był kiedyś fajny zapach-brise electric fresh,ale już chyba go nie produkują.

chyba nie ma cudownego środka. :mysli: nowością pachną......nowe auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja coś chyba takiego ostatnio miałem, całkiem całkiem, daj jakiegoś linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował już ktoś ten zapach co był wklejony link wyżej

CHEMICAL GUYS NEW CAR SCENT AIR FRESHENER 473ML - ZAPACH NOWEGO AUTA

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz napisać do all4auto może załatwisz sobie darmowy tester albo jakąś tanią próbkę, kolega z all4auto jest bardzo elastyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do zapytania czy testował już ktoś: CHEMICAL GUYS NEW CAR SCENT AIR FRESHENER 473ML - ZAPACH NOWEGO AUTA?

Wygogluj i znajdziesz opinie. Swojego czasu jak szukałem fajnego zapachu do auta również zainteresował mnie zapach new car. Wg. opini niektórych użytkowników, po miesiącu czasu od stosowania owy zapach w ich odczuciu zaczynał smierdzieć. Ja nie wiem jak to jest bo zdecydowałem sie docelowo na coronado cherry firmy california scens. Bardzo mi sie zapach podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po "przetestowaniu" zapachu Renault stwierdzam, że pachnie całkiem przyjemnie i odświeża wnętrze auta:) ale nie daje zapachu nowego samochodu o jakim myślę:) troszeczkę przypomina zapach...hmm.. szamponu do włosów? :polew:

Trzeba będzie zakupić zapach od Chemical guys:)

tego niby renault też wypróbowałem zachęcony początkowo tym co koledzy na początku postu pisali. niestety tak jak sam napisałem jak ktoś chce zapach nowego to niech kupi nowe auto. To cudo od renault mnie przypomina podperfumowane kocie szczyny a nie nowe auto. przypuszczam, że inne preparaty nawet jeśli lepiej udają zapach nowego to i tak nie są tym o co wszystkim chodzi. szkoda pieniędzy na cudaczne preparaty, lepiej kupić nieśmiertelngo wunderbauma jeśli już ktoś nie może znieść zapachu starego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam starego auta.

Ostatnio jechałem 98r. A6 C5 i jeszcze plastiki i fotele miały coś z zapachu fabryki. Poprostu zapach audi. :kox:

Ale auto mało jeżdzone, jako 3-cie w domu. Może poprostu wnętrze nie złapało innych zapachów czy smrodów i moze dlatego dało sie wyczuć niby nowy zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie , czarny wunder baum :) i pod fotele :) a jak nie to na allegro kupilem wsowane do nawiewow zapachy auto hit czy cos takeigo sylikonowe :) super sprawa - 13zl ale warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to najlepszy jest zapach Ambi Pur Voyage plus naturalny zapach tapicerki skórzanej, wynik jest super :good: zawsze jak wsiadam do autka, to czuje zapach nowości :) A tak poza tym zawsze używałem perfum Ambi Pur do samochodów i po jakimś czasie nawet jak się skończą to całe autko ciągle utrzymuje ten zapach, oczywiście nie tak intesywnie, ale da się poczuć. No i ja nie palę :naughty: pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ambi pura to musze przyznac racje sam stosuje zawieszki ambi pur control fresh chociaz przed powieszeniem zawieszki psikam cale auto odour eliminatorem od auto glyma zosteawiam na noc i na drugi dzien zawieszka, wtedy jedna zawieszka wystarcza na naprawde dlugo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...