Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no bedzie ogarniete jeszcze progi mam do lakierowania :)

Opublikowano

ciekawe jak się ułoży :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

3cbcef01.jpg

6cae26b1.jpg

Edytowane przez VPLD

Opublikowano

Jakie opony założyłeś z tyłu? U siebie mam 225.35 i psy w niemczech juz sie doje*****

Opublikowano
  • Autor

225/35 z tyłu :) , wszędzie się przypie***** :) zależy na kogo trafisz, mojemu koledze i za odpryski na szybie się czepili :)

Opublikowano

pokarz z bliska kilka fotek naciągu z tyłu jaka firma opon?

Opublikowano
  • Autor

Jak wam się podoba ? :naughty::kox::wink:

b171a2c5.jpg


;)

Edytowane przez VPLD

Opublikowano

dobrze siedzi :decayed:

jak u mnie na gwincie :D

a koło wiadomo, miazga

Opublikowano
  • Autor

becaf092.jpg

Opublikowano

Jak tam z tymi fotkami naciągu z tyłu? Swoją drogą super fotki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam :hi: fotki z sesji, przypadkowo znalazlem taki ciekawy klaszak odrazu mi się spodobał, zapraszam do oceny, tył 10J :naughty::banan: jak wam się podoba ? :)

cc982795.jpg

5ed450b2.jpg

5326ef82.jpg

23463c47.jpg

adf3bca7.jpg

d4c95483.jpg

27786027.jpg


000abe9f.jpg

Edytowane przez VPLD

Opublikowano

Witam :hi: fotki z sesji, przypadkowo znalazlem taki ciekawy klaszak odrazu mi się spodobał, zapraszam do oceny, tył 10J :naughty::banan: jak wam się podoba ? :)

cc982795.jpg

5ed450b2.jpg

5326ef82.jpg

23463c47.jpg

adf3bca7.jpg

d4c95483.jpg

27786027.jpg

000abe9f.jpg

"Jak wam się podoba?"

Pięknie pięknie tylko zacznij coś modzić bo fotki praktycznie się na siebie nakładają. :kwasny:

Opublikowano

Witam :hi: fotki z sesji, przypadkowo znalazlem taki ciekawy klaszak odrazu mi się spodobał, zapraszam do oceny, tył 10J :naughty::banan: jak wam się podoba ? :)

cc982795.jpg

5ed450b2.jpg

5326ef82.jpg

23463c47.jpg

adf3bca7.jpg

d4c95483.jpg

27786027.jpg

000abe9f.jpg

"Jak wam się podoba?"

Pięknie pięknie tylko zacznij coś modzić bo fotki praktycznie się na siebie nakładają. :kwasny:

Witaj,

Auto prezentuje się niesamowicie! i jeszcze ten kolor :D

B6 to już klasyk.

Te felgi świetnie pasują, piękny spasik :D

Napisz pls jak taki setup sprawdza się w użytkowaniu na co dzień (jeśli użytkujesz na co dzień :D)

Czy przy takim obniżeniu jesteś w stanie objechać garby zwalniające i zjechać do garażu podziemnego?

Jak wygląda szybsza jazda w zakręcie na naciągu 225?

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4

Opublikowano

przeciez to na powietrzu,

rok temu miałem 58 cm od ziemi do rantu nadkola przodu, i przy mega hopce wahacze dobijały do kielichów.

przy takiej glebie nie ma szans przejechac policjanta bez przytarcia.

co do naciągów to w zakręty za szybko nie da sie wjesc. ( u mnie 215/35 na 9J) bardziej pewnie auta byłem na 225/40, przy 8J

Opublikowano

przeciez to na powietrzu,

rok temu miałem 58 cm od ziemi do rantu nadkola przodu, i przy mega hopce wahacze dobijały do kielichów.

przy takiej glebie nie ma szans przejechac policjanta bez przytarcia.

co do naciągów to w zakręty za szybko nie da sie wjesc. ( u mnie 215/35 na 9J) bardziej pewnie auta byłem na 225/40, przy 8J

Nie zwróciłem uwagi, że autko na Air :D

Dzięki Kolego za odpowiedż,

Pozdrawiam!

Opublikowano

Kilka razy mijałem Cie w lbn, Na ulicy robi jeszcze lepsze wrażenie :-) nie planujesz zmiany listew drzwiowych na sline?

Panowie nie cytujcie poprzedniego posta, tragicznie się to czyta w tel, a przecież wiadomo odnośnie czego piszecie :-P

Opublikowano

Koło :kox:

Opublikowano

Dla mnie ten kolorek to miazga heh sam taki chcialem ale nieudalo sie :))

A autko wyglada za***iście heh

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pierwszy raz dzisiaj byłem w Lublinie i od razu po paru minutach wjazdu w miasto, a dokładniej obok Areny ustrzeliłem tego niebieskiego Bandyte :decayed: Na żywo - MIAZGA ! Zaje... jednym słowem :kox: Pozdrówki i teraz ja zapraszam na Rzeszów :hi: Hehe :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.