Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grand Theft Auto V


Rekomendowane odpowiedzi

W GTA3 była dobra misja gdzie trzeba było dziwki pozbierać z okolicy i do burdelu odwieźć:decayed: Od razu nie wpadłem na to że autobus potrzebny:decayed:

GTA każde daję radę:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej, każde po za 4 która dla mnie była mega wtopą

no to chyba tylko dla Ciebie :wink: ja 4 przeszedłem chyba z 5 razy i obydwa dodatki po 2-3. ale fakt jest faktem ze san andreas bylo takie bardziej...no nie wiem co ale było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji łupać w V ani poprzednie części, za to doskonale pamiętam Gta 2. Jedno zadanie polegało na tym żeby za***ać autobus i zbierać ludzi z przystanków. Jak autobus się zapełnił, trzeba było udać się do fabryki wytwarzającej hot dogi :decayed: Stało się na takiej wielkiej kracie a ludziki posłusznie sobie stąpały w kierunku maszynki do mięsa hehe.

Inne zadanie to kradzież wozu strażackiego, po czym w specjalnym warsztacie goście przerabiali armatkę wodną na miotacz ognia. Trzeba było pojechać do dzielnicy Zaibatsu i spalić ich jak najwięcej, miazga. Tutaj też są takie jazdy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji łupać w V

A jak miałeś łupać jak przesunęli premierę na jesień :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji łupać w V ani poprzednie części, za to doskonale pamiętam Gta 2. Jedno zadanie polegało na tym żeby za***ać autobus i zbierać ludzi z przystanków. Jak autobus się zapełnił, trzeba było udać się do fabryki wytwarzającej hot dogi :decayed: Stało się na takiej wielkiej kracie a ludziki posłusznie sobie stąpały w kierunku maszynki do mięsa hehe.

Inne zadanie to kradzież wozu strażackiego, po czym w specjalnym warsztacie goście przerabiali armatkę wodną na miotacz ognia. Trzeba było pojechać do dzielnicy Zaibatsu i spalić ich jak najwięcej, miazga. Tutaj też są takie jazdy ??

Są podobne akcje:wink: gta4 nie przeszedłem nie grałem zbyt wiele bo strasznie problematyczna ta gra była pod wzgledem sejfów itd, przynajmniej te pierwsze wersje(miałem ori)

Gta2 była konkret ale w muliplayerze, do dzisiaj grywam sobie na sieci:kox: takto dobrze gta3 wpominam, tam też była fajne wojny gangów:kox:

vice city mam na telefonie obecnie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 / 09 / 2013 :wink: na PS3 i X360

na PC ponoc w 2014 :facepalm: ...ale beda tekstury :shock3: obraz bedzie do ladnego podkrecenia :decayed: wiec trzeba czekac :whistling:

Grand Theft Auto V Is Coming 9.17.2013 | Rockstar Games

wrzuciłem filmik 5 postów wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam panowie pre-ordery kupione ? :)

...

a moze kupione juz pre-ordery na ps4 ? ( w empiku dostalem info ze w niemczech podobno preordery wyprzedane na ps4 ... )

ja stwierdzilem ze kupie ps4 jak wyjdzie gra warta tego zebym kupil ps4.

narazie skoro gta V wychodzi tez na ps3 ... to kupiony pre-order i 17 wrzesnien ide po odbior :)

cena wstepnie ustalona jest w empiku na 249zl....

wiem ze w internecie mozna znalezc za 219zl :) ale nie chcialo mi sie jezdfzic po sklepach i patrzec bo na bene bym wydal wiecej niz te 30zl roznicy ;) ani czekac az przyjdzie pocztą ....

jest jeszcze edycja specjalna za lekko ponad 300zl

i edycja kolekcjonerska za lekko ponad 500zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz informacje że są w niemczech preordery na Ps4 , jak oficjalnie Rockstar zapowiedziało że nie zamierza wypuszczać gta V na PS4 i XOne :doh:

A co do samego zakupu na xbox czy ps3 polecam sklep

NOR-BIT :: konsole / gry / akcesoria / serwis :: sklep z grami i konsolami NORBIT.PL - Ziomek z miasta Milicz :) Gta V w wersji PL na xbox i ps3 za 209zł :) taniej nigdzie nie widziałem w necie :) Odbiór gry od rana 17.09 :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz informacje że są w niemczech preordery na Ps4 , jak oficjalnie Rockstar zapowiedziało że nie zamierza wypuszczać gta V na PS4 i XOne :doh:

A co do samego zakupu na xbox czy ps3 polecam sklep

NOR-BIT :: konsole / gry / akcesoria / serwis :: sklep z grami i konsolami NORBIT.PL - Ziomek z miasta Milicz :) Gta V w wersji PL na xbox i ps3 za 209zł :) taniej nigdzie nie widziałem w necie :) Odbiór gry od rana 17.09 :decayed::decayed:

cos zle zrozumiales :)

napsalem ze sa preordery na ps4 a nie gta V na ps4 .... ( chodzi o preorder na konsole ps4 )

w PL juz sa w empiku ... zapowiadana cena konsoli 1700zl ... i ma wyjsc na listopad z tego co sie dowiedzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz informacje że są w niemczech preordery na Ps4 , jak oficjalnie Rockstar zapowiedziało że nie zamierza wypuszczać gta V na PS4 i XOne :doh:

A co do samego zakupu na xbox czy ps3 polecam sklep

NOR-BIT :: konsole / gry / akcesoria / serwis :: sklep z grami i konsolami NORBIT.PL - Ziomek z miasta Milicz :) Gta V w wersji PL na xbox i ps3 za 209zł :) taniej nigdzie nie widziałem w necie :) Odbiór gry od rana 17.09 :decayed::decayed:

cos zle zrozumiales :)

napsalem ze sa preordery na ps4 a nie gta V na ps4 .... ( chodzi o preorder na konsole ps4 )

w PL juz sa w empiku ... zapowiadana cena konsoli 1700zl ... i ma wyjsc na listopad z tego co sie dowiedzialem

A sorka zwracam honor :hi: Myślałem że mówisz o GTA V

A jeżeli już mówimy o PS4 i XOne to fakt faktem za wiele w specyfikacji się nie różnią ale PS4 bije właśnie Xone ceną :whistling:

Tak jak mówisz Ps4 w granicach 1700zł gdzie Xone 2100zł :shock3:

I fakt faktem trochę słabo wygląda lista gier prezentowanych na nowe konsole , a kupić konsolę aby zagrać przez pierwsze dni w Gt6 albo FM5 hmm to jak szczelić sobie w kolano i siedzieć w domu i czekać aż się zagoii samo :D ,a na Bf4 trzeba czekać do końca Grudnia aż wyjdzie. Tak patrząc na grafikę w trailerach to szału nie robi od poprzednich konsol :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam panowie pre-ordery kupione ? :)

...

a moze kupione juz pre-ordery na ps4 ? ( w empiku dostalem info ze w niemczech podobno preordery wyprzedane na ps4 ... )

ja stwierdzilem ze kupie ps4 jak wyjdzie gra warta tego zebym kupil ps4.

narazie skoro gta V wychodzi tez na ps3 ... to kupiony pre-order i 17 wrzesnien ide po odbior :)

cena wstepnie ustalona jest w empiku na 249zl....

wiem ze w internecie mozna znalezc za 219zl :) ale nie chcialo mi sie jezdfzic po sklepach i patrzec bo na bene bym wydal wiecej niz te 30zl roznicy ;) ani czekac az przyjdzie pocztą ....

jest jeszcze edycja specjalna za lekko ponad 300zl

i edycja kolekcjonerska za lekko ponad 500zl

Kolega Cię źle zrozumiał bo napisałeś w temacie GTAV więc myślał że chodziło Ci o tą część na PS4 której nie będzie.

O konsoli pisz w tym temacie i temat już był poruszany, nie ma co się spieszyć :arrow2:http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/gra-x360-and-ps3-36271/index291.html#post3750985

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zobaczę ile w wolnocłowej będzie kosztować (może coś taniej), a jak nie to zakup po urlopie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam te linki: ( oraz przeczytanie podsumowania z pierwszych postów )

IGN grało w GTA V!

IGN kładzie łapki na GTA Online

oraz trailer multiplayera w ktorym widac dosyc duzo gameplaya :)

10 Crazy, Awesome Things I Saw and Did in Grand Theft Auto Online - IGN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...