Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moja A4. cukierass

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Od czerwca tego roku jestem posiadaczem Audi A4 B5 2000 rok. Auto sprowadzone z Austrii od pierwszego właściciela z przbiegiem jak na zdjęciu :> (nie cofany!), auto serwisowane od początku do samego końca, auto bezwypadkowe (test miernikiem grubości lakieru).

Audi A4 B5FL sedan , 2000 rok, 1.9TDI AFN

Wyposazenie:

-el.lusterka

-el.szyby

-klimatronik

-4x airbag

-centr. zamek

-wspomaganie i reg. kierownicy

-xenon

-podgrzewane spryskiwacze

Koła jak na zdj. org. 15''

Nadwozie - seria

Dokonane zmiany:

Audio:

Alpine CDA-117RI

głośniki seria,

subwoofer Lanzar MAX PRO 124D + wzmak PEIYING ALIEN 1K76D + kondensator 1.5 farada :evil:

Oświetlenie:

-postoje i podświetlanie tablic LED.

Plany;

-grudzień 2011, Głośniki Infynity Kappa 50.9 CS, + wzmazniacz Ground zero GZIA 2125 hpx

-na wiosne chipowanie+stojenie na 140KM

-wiosna 2012 Alu. 18''

-przyciemnianieszyb

20111106399.jpg

hosting images

20110603369.jpg

adult image hosting

20110602368.jpg

image upload

20110601367.jpg

upload images

Więcej zdjęć na wiosne po kolejnych modach Audiny

Opublikowano

Witam ! Od czerwca tego roku jestem posiadaczem Audi A4 b5 2000 rok. Auto sprowadzone z Austrii od pierwszego właściciela z autentycznym przebiegiem 87630 km, serwisowany do samego końca, bezwypadkowy (mierzony miernikiem grubości lakieru).

-Dane techniczne

Audi A4 B5FL sedan,

Silnik 1.9 TDI AFN-seria

Zawieszenie - seria

Koła jak widać orginał 15''

Nadwozie - seria

Wyposazenie:

no
Opublikowano

duzo zdjec :D

Opublikowano

No no no :gwizdanie: :gwizdanie:

Fajny przebieg, jeśli on 100% pewny :kox:

Opublikowano

opis auta bardzo wyczerpujacy :tongue4:

Opublikowano
Koła jak widać orginał 15''

wypasione 15stki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Post został przez przypadek wysłany w nieukończonej wersji bez zdjęć. Jestem nowy na forum wiec prosze o wyrozumiałość. wszystko juz poprawione .. :)

Opublikowano

zegary nie powinny byc inne? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

To jest A4 po lifcie :)

Opublikowano

to początek 99, 2000 już miały el zegar

Opublikowano
  • Autor

wbite w dowodzie 2000 więc niewiem ;) pewnie wersja 99 a pierwszy własciciel od 2000r i dlatego

Opublikowano

Możesz pstryknąć foty wnętrza? Ciekawi mnie stopień zużycia materiałów po takim przebiegu :cool1:

Fajna baza modów, jeśli planujesz 18" to koniecznie zrób coś z zawieszeniem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Pstrykne tylko dopadne jakąś cyfrówke bo robić zdj telefonem to lipa troche.

Opublikowano

piękna sprawa z przebiegiem jesli ori, tez jestem ciekawy fotek wnetrza :rolleyes:

Opublikowano

Kolor marzenie, chromy naokoło szybek marzenie, przebieg marzenie...

Wypasione 15... :slina: :slina: :slina: Jak moje :cool1:

Bezawaryjności kolego, masz elegancką bazę do modów :good:

Opublikowano

Ładne autko ale jeśli to jest 2000r to zegary powinny być inne a co za tym idzie przebieg również :wink4:

Podaj dokładną datę produkcji to się wszystko wyjaśni

Opublikowano
  • Autor

Ładne autko ale jeśli to jest 2000r to zegary powinny być inne a co za tym idzie przebieg również :wink4:

Podaj dokładną datę produkcji to się wszystko wyjaśni

Juz wyjaśniałem że pierwszy właściciel jest od 2000roku, a rok produkcji 99. Co do przebiegu, nie ma gdzie sie przyczepić, wszystkie papiery, wszystkie książki serwisowe są z tego auta, dzwoniłem nawet do serwisu w którym auto było prowadzone (Audi/Porshe, Wien - Heitzing) żeby potwierdzić informacje na temat tego auta, wszystko sie zgadzało.

Opublikowano

autko z fajnym kolorem :good: plany jak najbardziej też ciekawe :naughty: bezawaryjności

Opublikowano

Jeśli prawdziwy przebieg to jeszcze trochę pojeździsz ;)

Opublikowano

Jak chcesz 18" to rzuć ją odrazu na glebe, więc dodaj do planów zawieszenie :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.