Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Dogrzewanie samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, najbardzej prądożerna będzie dmuchawa nawiewu, jeżeliby grzać sam silnik to nie jest tak źle.

Opublikowano

Tak, najbardzej prądożerna będzie dmuchawa nawiewu, jeżeliby grzać sam silnik to nie jest tak źle.

no może. Z resztą samochód nie jest stworzony do jazdy co dzień na takich krótkich odcinkach wiec niema złotego środka. Będzie musiał pomyśleć w takim wypadku taki uzyszkodnik nad doładowywaniem prostownikiem aku.

Opublikowano

A może taksówka?

Biorąc pod uwagę koszt eksploatacji samochodu podczas jazdy na odcinku 2km tam i powrót to taxi nie jest najgorszym pomysłem. :naughty:

Opublikowano

w Ostrowcu Św to mają MPK tez można :cool1:

A tak w ramach OT dość czesto bywam w ostrowcu to można sie kiedyś styknac Panie honda :wink4:

Opublikowano

w Ostrowcu Św to mają MPK tez można :cool1:

A tak w ramach OT dość czesto bywam w ostrowcu to można sie kiedyś styknac Panie honda :wink4:

Nawet nie zwróciłem uwagi na to, że Honda jest z Oca. Co do MPK w Ostrowcu to raczej ciężkie rozwiązanie co prawda dawno nie korzystałem ale ceny biletów były powalające.

Opublikowano

w Ostrowcu Św to mają MPK tez można :cool1:

A tak w ramach OT dość czesto bywam w ostrowcu to można sie kiedyś styknac Panie honda :wink4:

Nawet nie zwróciłem uwagi na to, że Honda jest z Oca. Co do MPK w Ostrowcu to raczej ciężkie rozwiązanie co prawda dawno nie korzystałem ale ceny biletów były powalające.

aha nie korzystałem ale wiem że są :decayed:

widze troche Was tam jest :naughty:

Opublikowano
  • Autor

w Ostrowcu Św to mają MPK tez można :cool1:

A tak w ramach OT dość czesto bywam w ostrowcu to można sie kiedyś styknac Panie honda :wink4:

Zapraszam na :drinks:, "nagrzewnica zamontowana, ręce podrapane :decayed:zaraz jadę na testy trzymajcie :good: jutro dam znać jak poszło.

PS na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze :kox:

Opublikowano

w Ostrowcu Św to mają MPK tez można :cool1:

A tak w ramach OT dość czesto bywam w ostrowcu to można sie kiedyś styknac Panie honda :wink4:

Zapraszam na :drinks:, "nagrzewnica zamontowana, ręce podrapane :decayed:zaraz jadę na testy trzymajcie :good: jutro dam znać jak poszło.

PS na pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze :kox:

:oklaski: zrobiłeś może fotostory :mysli: będzie dla potomnych :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Witam, długo się nie odzywałem ale do rzeczy

1) Przegrzewanie (największa obawa) zrobiłem kurs 20 km w jedną stronę i z powrotem z przyczepką (chłodnica zasłonięta) wszystko ok. wskazówka stoi na 90

2) Czas nagrzewania ok. 300m wcześniej leci ciepełko, ale też dużo szybciej łapie 90C (przyda się przy -15C)

3) Montaż trudno dopasować rurkę w całości, ale mamy pewność że nic się nie rozlutuje czy rozklei

4) Można by było rozbudować "nagrzewnicę" ale i tak jestem zadowolony z efektów

Fotki wkleje w wolnej chwili.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja zakupiłem coś takiego: http://allegro.pl/ford-focus-mk1-1-8-tddi-podgrzewacz-wody-plynu-i1970510684.html

Takie podgrzewacze są stosowane w wielu współczesnych dieslach. Kolega ma coś takiego w Fordzie mondeo mk3 i gdy padł mu bezpiecznik auto słabo mu się nagrzewało.

I jak ten wynalazek sprawował się u Ciebie?

Opublikowano

Ja używam tyle że w bmw defa warmup, jest tam grzałka, ładowarka akumulatora, gniazdko 220v wew, farelka, kable przyłączeniowe i kabel zewnętrzny.....

Za koszt około 1500zł (jeśli podłączycie to sami) macie ciepło w aucie co rano oraz nagrzany płyn chłodzący :good: oraz naładowany aku :kox:

Polecam

Opublikowano

Ja używam tyle że w bmw defa warmup, jest tam grzałka, ładowarka akumulatora, gniazdko 220v wew, farelka, kable przyłączeniowe i kabel zewnętrzny.....

Za koszt około 1500zł (jeśli podłączycie to sami) macie ciepło w aucie co rano oraz nagrzany płyn chłodzący :good: oraz naładowany aku :kox:

Polecam

znajomy tez sobie to chwalil dzis... :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

myślę żeby kupić jeszcze jeden zestaw do a4... jeśli wszytko pójdzie dobrze z kasą to zrobię jakiś poradnik jak to podłączyć :)

Opublikowano

Chyba w Kanadzie stosuje się coś podobnego dosyć powszechnie. Ciekawe jak kręci się licznik prądu? Szwedzkie auta maja jakieś dodatkowe instalacje. Nie wiem czy wszystkie ale 7 lat temu oglądałem Forda fiestę z 94r i miała takie coś (1,3kat). Sprzedający nie umiał powiedzieć jak to działa ale twierdził, że auto jest właśnie ze Szwecji. Dobrych rozwiązań raczej więc nie brakuje. Może sprowadzić auto ze Skandynawii? Ktoś wie czy montuje się jakieś gadżety w obecnie produkowanych na rynki północy autach?

PZDR

Opublikowano

myślę żeby kupić jeszcze jeden zestaw do a4... jeśli wszytko pójdzie dobrze z kasą to zrobię jakiś poradnik jak to podłączyć :)

napewno by sie przydał ;):)

Opublikowano
Ktoś wie czy montuje się jakieś gadżety w obecnie produkowanych na rynki północy autach?

pewnie tak... rozwiązanie seryjnie montowane w prawie każdej karetce. Tam właśnie pierwszy raz się z takim czymś spotkałem w realu

Opublikowano
:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.