Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakie? :slina:

Ładna, ale wywal ledy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Z chęcią bym to zrobił, ale wole już ledy niż jeździć z dziurawym zderzakiem :decayed: Da się dokupić samą kratkę?

Aluski Ronal od RS6 :wink4:

Opublikowano

Z chęcią bym to zrobił, ale wole już ledy niż jeździć z dziurawym zderzakiem :decayed:Da się dokupić samą kratkę?

Aluski Ronal od RS6 :wink4:

No pewnie, moje dwie leżą w garażu :decayed:

Opublikowano

Aluski Ronal od RS6 :wink4:

dobry wybór :good:

Opublikowano

kratka na alegro to koszt 20-30zł za nową :wink4:

Opublikowano

:good:

daj więcej fotek środka

Opublikowano
  • Autor

Jutro jedziemy na sesyjke... będzie środek i aluski :tongue4:

Opublikowano

Fotele wymiatają :kox:

Opublikowano
  • Autor

Obiecana na sobotę sesja znów się przesunęła o tydzień... :gwizdanie:

Postanowiłem więc sam coś podziałać w temacie :wink4:

dscf5154q.jpg

dscf5169.jpg

dscf5176hm.jpg

dscf5179t.jpg

dscf5182z.jpg

dscf5212s.jpg

dscf5207x.jpg

dscf5218rc.jpg

dscf5205.jpg

dscf5223u.jpg

Opublikowano

teraz trzeba go zglebić bo stoi jak koza :decayed:

fajna miejscówka :good:

Opublikowano

odrazu wyłądniala na innym felunku :good:

Opublikowano

inny samochód na tym kole :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :th: będę się starał go nie zwieśniaczyć :kox:

Gleba będzie napewno, ale trochę później...

Jeszcze takie dwa po 'tuningu' dorzucam

dscf518678hdrkopiowanie.jpg

dscf517456hdrkopiowanie.jpg

Opublikowano

Dzięki :th: będę się starał go nie zwieśniaczyć :kox:

Gleba będzie napewno, ale trochę później...

Jeszcze takie dwa po 'tuningu' dorzucam

dscf518678hdrkopiowanie.jpg

dscf517456hdrkopiowanie.jpg

Ekstra :good:

Większe zdjęcia prosimy :)

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze większe ? :decayed:

Mógłby mi ktoś zrobić VT z progami i dokładkami w kolorze na którymś ze zdjęć? :embarrassed:

Opublikowano

fajne auto się z tego robi :good::kox:

to ten sam kolor co miał buc?

motywacja :naughty: :gwizdanie:

dscf518678hdrkopiowanie.jpg

Opublikowano

bo niebieskie sa naj naj naj ładniejsze :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

zayebisty jest ten kalier :decayed: no i ten felunek świetnie jej pasuje :):wink4: czekam na dalsze mody!

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Pora troche odkurzyć temat... z braku czasu jak i konkretnego aparatu nie zamieszczałem żadnych postów. Autko dostało wskaźnik doładowania, przelotowy wydech i wycieczke na hamownie :)

Wyszło coś takiego, to jeszcze na seryjnym wydechu

fb9mwy.jpg

Dalsze modzenie softem raczej nie ma sensu, więc jeśli ktoś chciałby się pozbyć turbinki od arl'a, lub wtrysków 230 to chętnie przygarne :D

Opublikowano

wtryski ma do sprzedania junior_tdi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.