[ALL B5] Wyświetlanie nazwy stacji radiowej FIS

tobi9988

Witam wszystkich.

Przeszukałem całe forum i nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na następujące pytanie,

Czy w A4 z 2002 roku powinna się wyświetlać nazwa stacji na głównym wyświetlaczu pomiędzy wskaźnikami ?

Ten model ma jeszcze wyświetlacz w kolorze rubinowym. Wszystko działa poprawnie ale jak włączy się radio [Concert] w górnej cząści wyświetlacza tam gdzie pojawia się napis OK jest pusto. W A6 przy oryginalnym radiu nazwa stacji jest widoczna na tym kmputerze.

Czy tak ma być w A4 czy to się jakoś konfiguruje/włącza ?

nie ma być pusto

Wystarczy , że auto wyjechało z fabryki z instalacją pod zwykłe radio , a nie z Concertem i wtedy jest tam pusto.Trzeba z radi ciągnąć kabelek do zegarów i dopiero wtedy będzie wyświetlać stacje :wink:

Witam

W moim avancie z 2003 roku i radiu horus wyświetla stację radiową na kompie ale nie potrafię Ci powiedzieć czy tak było fabrycznie czy w wyniku działania poprzedniego właściciela.

pozadrawiam

W 2003 roku był już kolorowy wyśwetlacz ? Może dopiero w kolorowych jest ta funkcja ?Czy może jest to niezależne i brakuje tylko jakiegoś przewodu

Nie jest to jednak jakoś bardzo uprzykszające.

pozadrawiam

Nie jest to jednak jakoś bardzo uprzykszające.

Nie ma znaczenia czy kolor czy nie