Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4


bidzio1

Rekomendowane odpowiedzi

normalnie szwarnie Ci to wyglada te hallo :kox:

a co do -40 to normalnie juz nie pamietam "mojej" jak tak wysoko stala :gwizdanie: ja mam grubo ponizej -40 :evil: (czyt.-70) ale to tylko dla twardzieli o mocnych nerwach :polew:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 17:00_________________________________________________^^szczegolnie jak niewymiarowy prog zwalniajacy sie pojawi na drodze :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo wygląda dobrze :good: pierwszy raz takie widzę w B5 :cool1:

Ładny avancik :good:

lubię mieć coś oryginalnego czego nikt inny nie ma :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo wygląda dobrze :good: pierwszy raz takie widzę w B5 :cool1:

Ładny avancik :good:

lubię mieć coś oryginalnego czego nikt inny nie ma :naughty:

Może zapoczątkowałeś nowy kierunek reżania halo w b5 przed liftem :wink4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no całkiem ładnie wpasowane te halo :) z jakiej fury zaadaptowane? :)

Halo pochodzą ze skody fabii :wink4:

Może zapoczątkowałeś nowy kierunek reżania halo w b5 przed liftem :wink4: :gwizdanie:

Ciesze się że mnie spotyka taki zaszczyt, w takim razie zobowiązuje mnie to do zrobienia kompletnego fotostory z opisem rezania :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie obejrzec cos nowego w znanym modelu auta. Skoda&Audi 2 bratanki :decayed: Nie zmnieniaj felg 15stek na większe przy obniżonym zawiasie to też bedzie wyjątkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :> halogeny zamontowane :gwizdanie:

Wszytko już podłączone, zostało tylko je troche wyregulować bo świecą trochę za wysoko ale to już szczegół :wink4:

oto efekty:

DSC04905_Kopiowanie.jpg

DSC04914_Kopiowanie.jpg

DSC04928_Kopiowanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: gratuluję OOOO co do:

Fajnie obejrzec cos nowego w znanym modelu auta. Skoda&Audi 2 bratanki :decayed: Nie zmnieniaj felg 15stek na większe przy obniżonym zawiasie to też bedzie wyjątkowe

to sorrki ale musiałby 205/65 i ładne fele założyć żeby to jakoś wyglądało w lecie, w zimie jak komu wygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem halo i ledy to trochę za dużo i robi się choinka więc albo to albo to :mysli:

Spróbuj może jak kolega wyżej radził lepiej spasować to halo bo ta "szparka" jest widoczna i rzuca się w oczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem halo i ledy to trochę za dużo i robi się choinka więc albo to albo to :mysli:

Spróbuj może jak kolega wyżej radził lepiej spasować to halo bo ta "szparka" jest widoczna i rzuca się w oczy :wink4:

Czekam na kratki aby zrobić bez ledów.

Ze szparą już nic chyba nie zrobię bo halogen przykręcony jest do kratki i nie ma pola manewru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nowe halogeny z fiata 500

---------- Post dopisany at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany at 01:13 ----------

IMG_20120929_00092.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 01:16 ----------

słoneczka z oświetleniem LED

DSC_0061.jpg

---------- Post dopisany 02-02-2013 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2012 at 12:41 ----------

Samopoziomowanie do xenonów zamontowane :thumbup1:

Wkrótce zamieszcze fotostory z montażu :decayed:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

W między czasie wpadła również lampka z polifta :decayed:

Wkrótce uzupełnie wszystkie fotki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze grylll w czern:decayed:

Albo poliftowy :wink:

mam na dil z czarna ramka jak chcesz?:wink: Zrezasz jakie ledy i sie dogadamy:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czego potrzebujesz ledy?? coś można wymodzić:wink:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

mam na zbyciu ledy do dużej lampki jak chcesz. takie jak kaju ma ale bez kontrolki airbag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...