Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4


bidzio1

Rekomendowane odpowiedzi

Machnij mi warunki na PW :D póki mam jeszcze jakieś lampy luzem :P ... mam nadzieje że się jakoś dogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no te lampki robią robotę w tylnej klapie :D

Kiedy wdepniesz po schowek w tunel :whistling::eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez napewno zrobie takie lampki w klapie tylko jeszcze niewiem kiedy, tylko ja biale zrobie na cieplym bialym bo nigdzie indziej nie mam led to by glupio wygladalo, tylko jak myslisz na zwyklej zarowce tez bedzie dobrze swiecic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie świecić jak to na zwykłej zarowce pewnie bez szału. Mogę ci zrobić oświetlenie na ciepłych ledach jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek zgadamy się ;-)

:thumbup1: Czekam na jakieś info :D

Chyba że Ci pocztą wysłać :D:decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co jeszcze? Może jutro pojadę.

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

Chcesz ta lampke z lifta?

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ----------

Idę robić bix na ori valeo lampach a depo pójdą na handel. :-P

---------- Post dopisany 22-06-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2013 at 17:38 ----------

No panowie na jutro kolejny mod zaplanowany. Tym razem walutją na pokład ori relingi chrom. :-) a jak będzie jeszcze czas to może zamontuje w końcu lampki z tyłu w drzwi bo nigdy nie ma kiedy... No i może uaktualnie w końcu zdjęcia bo trochę ostatnio też wpadło kilka modów.

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

No i relingi chrom na aucie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą foty ;-) ale teraz Arleta mi truje że brzydko wyglądają te relingi bez ramek chrom wokół szyb. Więc teraz trzeba założyć ramki tylko słyszałem że z tym roboty od cholery:-/ i teraz niewiem co z zrobić. Ma ktoś doświadczenia z montażem tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup szpraja z efektem chromu, oklej do okoła i opierdol szprajem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten szprej chrom to jest gowno. Komara kiedy tym malowalem ;-) dzień na deszczu i zrobił się szary mat :-/ taka akcja nie wchodzi w grę. Już chyba bym wolał chrom na metry.

---------- Post dopisany 23-06-2013 at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany 22-06-2013 at 21:47 ----------

Fotki nowych modów

Kierownica poliftowa w skórze.

DSC_0536.jpg

Światła dzienne na bazie świateł drogowych.

DSC_0593.jpg

Relingi chrom

DSC_0627.jpg

DSC_0628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosi się. I chyba będzie. Ale na przyszły miesiąc bo w tym fundusze się skończyły. A tak w ogóle ostatnio widziałem relingi chrom na allegro za 500zł myślałem że walne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jakiego masz dobrego dostawce... :P

przyjedz do mnie to sobie wytniesz resztę chromów weź ekipę i do dzieła ... bo max 2 tyg i buda leci na złom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba no bardzo dobry dostawca. Ale z drugiej strony to niektórzy sami nie wiedzą ile mają brać. A powiedz mi te chromy masz kompletne? Może koło weekendu bym cię odwiedził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jakiego masz dobrego dostawce...

Co Wy byście beze mnie dziewczyny zrobili... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zaśpiewać ci "on jest temu winien..."?

Ale widzisz współpraca jest z zadowoleniem obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...