Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4


bidzio1

Rekomendowane odpowiedzi

No tylko zdjęcia by się przydało uaktualnić...

Opis ostatnio uaktualnilem teraz pora na zdjęcia.

To do roboty bo jest co uaktualniać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny mod. Komplet foteli z polifta zawitał w kolorze grafitowym.

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2013 at 23:40 ----------

No i kolejny mod na pokładzie duże prawe lusterko z angola ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny mod. Komplet foteli z polifta zawitał w kolorze grafitowym.

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2013 at 23:40 ----------

No i kolejny mod na pokładzie duże prawe lusterko z angola ;-)

bez pikczersuf sie nie liczy!

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny mod. Komplet foteli z polifta zawitał w kolorze grafitowym.

---------- Post dopisany 30-11-2013 at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2013 at 23:40 ----------

No i kolejny mod na pokładzie duże prawe lusterko z angola ;-)

bez pikczersuf sie nie liczy!

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Będą niebawem. Ciemno było już jak zakładałem. ;-)

---------- Post dopisany 08-12-2013 at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2013 at 20:48 ----------

a4evyqub.jpgy9u4u3yv.jpg

Oto fotki. Wnętrze. Fotele z lifta, dekory w kolorze szczotkowanym Alu. Z zewnątrz lusterko duże z angola. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szczotkowane alu to w jakiej technologii robione? oklejaleś? Wygląda bardzo fajnie :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szczotkowane alu to w jakiej technologii robione? oklejaleś? Wygląda bardzo fajnie :guma:

Folia 3D ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3M FOLIA ALUMINIUM SZCZOTKOWANE DI-NOC Szer 122cm (3732619168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Coś takiego? Jak mi się będzie nudzić to sobie też takie machne:kox: koszt jak widze niewielki a efekt jest git- przynajmniej na zdjęciach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

y2uqe5uh.jpg

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ----------

3M FOLIA ALUMINIUM SZCZOTKOWANE DI-NOC Szer 122cm (3732619168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Coś takiego? Jak mi się będzie nudzić to sobie też takie machne:kox: koszt jak widze niewielki a efekt jest git- przynajmniej na zdjęciach:wink:

Folia może być ta. Ja kupiłem za 50zł o wymiarach 100cm x 50cm. Musisz patrzeć przy zakupie jak idzie wzór. Jak znajdę to podesle gdzie kupiłem. Aha i kup sobie podkład (primer) do folii bo ja musiałem poprawiać bo na końcach zaczęła się latem zwijać od temperatury a ten podkład utwardza klej. Fiolka 10ml starczy. I z tym podkładem jest super. Zresztą mogą potwierdzić ci co widzieli na żywo auto. Bynajmniej ja jestem mega zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi Sobie pomaluj jak w Ibizie Ci zrobiłem a nie jakieś śrupy tutaj na forum wrzucasz :D Jeszcze rdza przeskoczy na blache i korniki będą miały wyżerkę na święta :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi Sobie pomaluj jak w Ibizie Ci zrobiłem a nie jakieś śrupy tutaj na forum wrzucasz :D Jeszcze rdza przeskoczy na blache i korniki będą miały wyżerkę na święta :grin::grin:

Dobrze że ty masz czerwony to chociaż nie widać jak go Rudy bierze. A to malowanie to o kant d*py bo i tak brudne to nie widać efektu... To jest zimowka heloł!!! Zresztą mam ori kołpaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori kołpaki.

no to szacun na dzielni :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori kołpaki.

no to szacun na dzielni :grin:

A jak! Wszy po ścianach Ale w dwu szeregu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...