Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4


bidzio1

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie wyglada choc moze racja gdybys folie dal na drl-e no i co z tym zderzakime ze taki krywy :wink:

Jaka folie? Czarna czy jaka? A zderzak tak wyszedł przy spawaniu. Niestety. Ale nie ma co narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglada choc moze racja gdybys folie dal na drl-e no i co z tym zderzakime ze taki krywy :wink:

Jaka folie? Czarna czy jaka? A zderzak tak wyszedł przy spawaniu. Niestety. Ale nie ma co narzekać.

Widziałem na żywo, po ciemku się nie rzuca tak to zagięcie :grin: no ale widoczne jest. Do ledów, tak, jak sam Michał zauważyłeś - mam mieszane uczucia. Nie ma szału, ale też znowu tragedii nie ma, grunt, że Tobie pasuje, no i spisują się jak należy :wink: patrzyłem potem z cwiarą te soczewki u mnie - jest wszystko git, stała pod kątem, trzeba je tylko opuścić w dół, ale to już na stacji pod ten pierdolnik, żeby było git :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglada choc moze racja gdybys folie dal na drl-e no i co z tym zderzakime ze taki krywy :wink:

Jaka folie? Czarna czy jaka? A zderzak tak wyszedł przy spawaniu. Niestety. Ale nie ma co narzekać.

Widziałem na żywo, po ciemku się nie rzuca tak to zagięcie :grin: no ale widoczne jest. Do ledów, tak, jak sam Michał zauważyłeś - mam mieszane uczucia. Nie ma szału, ale też znowu tragedii nie ma, grunt, że Tobie pasuje, no i spisują się jak należy :wink: patrzyłem potem z cwiarą te soczewki u mnie - jest wszystko git, stała pod kątem, trzeba je tylko opuścić w dół, ale to już na stacji pod ten pierdolnik, żeby było git :wink:

No to spoko ale faktycznie za wysoko świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, posadziłem je na ślizgach, wpięły się idealnie, ale regulacja wysokości jest nieunikniona - chociaż jak z cwiarą pojechaliśmy się przejechać, to żodyn nie migał - no w sumie jeden jechał na długich, ale jak mu przesłoną zajebałem to od razu swoje zgasił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy modzik na dzisiaj. Dodatkowe gniazdo zapalniczki w tunelu. W miejscu jednego uchwytu na kubek wsadzilem drugie gniazdo zapalniczki. dy4u7yze.jpgzuraqyvy.jpgja8emaby.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Prawdopodobnie jedyna b5 na świecie z dynamicznym samopoziomowaniem reflektorow.

:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co się chwalisz ? Pomyśl nad seryjną produkcją, trochę wiązek, sterowników się u mnie znajdzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie trzeba się pochwalić. Co z tego ze u ciebie jak ty nie masz czasu tego ruszyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee ... większość mam na półkach (czujniki, sterownik itp) :P tylko jak znasz życie nikt nie da nam zarobić :grin:

z wiązki którą Ci posłałem zrobisz z 5 instalacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Prawdopodobnie jedyna b5 na świecie z dynamicznym samopoziomowaniem reflektorow.

:-D

k**wa, jak mówiłem, że z b5 wyszarpane, to nie wierzył :facepalm: pokaż jak to działa u Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nawet w kodowanie było a4 8E to napewno z b5...

Nie ma opcji ze to siedziało w b5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nawet w kodowanie było a4 8E to napewno z b5...

Nie ma opcji ze to siedziało w b5.

:shock3: WTF?! Dobra, grunt, że bangla, chwal sie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem. Ogarniam jeszcze instalacje w lampach.

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajno, ale czemu idą w górę, a nie w dół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem. Ogarniam jeszcze instalacje w lampach.

---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

i czym to sie rozni od zwyklego samopoziomowania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkością działania. Normalnie w b5 te zwykłe silniczki długo ustawiają. A przy załadunku auta długo trzeba czekać na reakcję. Tutaj każdy ruch zawieszenia jest odrazu korygowany na lampach.

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

No i fajno, ale czemu idą w górę, a nie w dół?

Ida do góry i w dół i się ustawiają. Wieczorem nagram filmik będzie lepiej widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przy odpaleniu auta. Później korekta jest prawidłowo.

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

No to teraz DIY :D

Będzie aktualizacja poprzedniego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przy odpaleniu auta. Później korekta jest prawidłowo.

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

No to teraz DIY :D

Będzie aktualizacja poprzedniego tematu.

inne silniczki kladles czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...