Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4


bidzio1

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze to chyba nie umiem szukać , bo przeglądam , przeglądam i do avanta nie ma nic tego stylu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie kiepsko szukasz na forum takie kiedyś sprzedawał junior o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior takie dostał, z tym, że to, co kosztują te, co miał junior, to u Michała zrobisz 3 komplety kupując normalne lampy... :whistling: a Michał bez problemu ten wzór wyreza, nawet miał płytki poskładane dla mnie jako propozycje, ale że ostateczna koncepcja wyszła jak jest u niego, czy w mojej ex, no to tylko i wyłącznie moja inwencja była. Pisz do Michała,na pewno Ci to ogarnie za dobrą monete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieranie klapy z pilota zamontowane ;-) teraz w najbliższych planach lampki z tyłu w drzwi :-P i w dalszym ciągu walczę jak zrobić wyłącznik poduszki pasażera:-/

---------- Post dopisany 26-05-2013 at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2013 at 21:08 ----------

I kolejny oświetleniowy mod w aucie. W tylnej klapie obok czerwonych lampek znalazło się miejsce na białe skierowane w dół oświetlające przestrzeń wokół auta. W każdej małej lampce po 21 led a lampki są dwie. Fotki niedługo. Efekt zrobił na mnie wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EgJelancko. Dawaj focisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bidzio gdzie masz wątek o rezaniu tylnych ledów:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było trochę i mnie w temacie i trochę u Karola ale osobnego nie ma ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bidzio gdzie masz wątek o rezaniu tylnych ledów:naughty:

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0572272172678.jpg oto moje lampki w bagażniku. Postaram się jeszcze zrobić fotki lepszym aparatem. Ale nie dzisiaj bo pada:-/ i może z góry bo powiem wam że naprawdę ładnie oświetlają. Jak to z wieczora zobaczyłem to byłem w lekkim szoku :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło ja pierdziu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol to tak zwane nudy. ;-) jak miałem 80-tke to było to samo... Tylko myślenie co by tu jeszcze i gdzie dołożyć. Mam jeszcze w planach włożyć Ledy w lusterka żeby świeciły w dół po otwarciu auta z pilota. Dużo nowych aut tak ma. Ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol to tak zwane nudy. ;-) jak miałem 80-tke to było to samo... Tylko myślenie co by tu jeszcze i gdzie dołożyć. Mam jeszcze w planach włożyć Ledy w lusterka żeby świeciły w dół po otwarciu auta z pilota. Dużo nowych aut tak ma. Ale zobaczymy.

czaje motyw :wink:

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

dziwi mnie tylko nuda przy małym brzdącu :whistling::eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Otwieranie klapy z pilota zamontowane ;-)[/b] teraz w najbliższych planach lampki z tyłu w drzwi :-P i w dalszym ciągu walczę jak zrobić wyłącznik poduszki pasażera:-/

---------- Post dopisany 26-05-2013 at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2013 at 21:08 ----------

I kolejny oświetleniowy mod w aucie. W tylnej klapie obok czerwonych lampek znalazło się miejsce na białe skierowane w dół oświetlające przestrzeń wokół auta. W każdej małej lampce po 21 led a lampki są dwie. Fotki niedługo. Efekt zrobił na mnie wrażenie.

zrobiles tak ze klapa Ci sie unosi do gory??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Otwieranie klapy z pilota zamontowane ;-)[/b] teraz w najbliższych planach lampki z tyłu w drzwi :-P i w dalszym ciągu walczę jak zrobić wyłącznik poduszki pasażera:-/

---------- Post dopisany 26-05-2013 at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2013 at 21:08 ----------

I kolejny oświetleniowy mod w aucie. W tylnej klapie obok czerwonych lampek znalazło się miejsce na białe skierowane w dół oświetlające przestrzeń wokół auta. W każdej małej lampce po 21 led a lampki są dwie. Fotki niedługo. Efekt zrobił na mnie wrażenie.

zrobiles tak ze klapa Ci sie unosi do gory??

W avancie ciężki temat do ogarnięcia :whistling: chodzi mu, że z kluczyka zwalnia elektromagnes, tak jak to jest w poliftach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest temat juz i cos dzialaja ale trzeba dobrac odpowiedniej dlugosci sprezyny. ale w tym roku chyba bedzie cos porezane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie tylko nuda przy małym brzdącu :whistling::eusathink:

może inaczej, efektywne wykorzystanie czasu kiedy mały śpi albo ja nie moge spać:kox:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

zrobiles tak ze klapa Ci sie unosi do gory??

nie i chyba ciężkie do zrobienia w avancie

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ----------

W avancie ciężki temat do ogarnięcia :whistling: chodzi mu, że z kluczyka zwalnia elektromagnes, tak jak to jest w poliftach :wink:

a gdzie ty tam masz elektromagnes :eusathink::eusathink::eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o czym innym, piszę co innego :facepalm: ide spać, bo mi nikt polać nie chce :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bidzio może mi wyrezasz ledy w tylnych poliftach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...