Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI 90 KM] Nowa A4 w klubie, lublin


marecki_78

Rekomendowane odpowiedzi

Joł,

no wreszcie zakupiłem ;-) dzieki pomocy i radom Huga i RAV'a byłem swiadomym kupujacym (przynajmniej take mam nadzieję).

Zdjątka wyslę później bo jestem w pracy.

W skrócie:

1.9 TDI 90 KM (idzie jak dla mnie całkiem dobrze), AF, ES, EL, ABS, Klimaronik, RM, IMM, CZ, Tempomat, WK

Samochód ma przejechane 288 tys (1997r luty). Na sprawdzeniu w warsztacie silnik wyszedł OK, w przednim zawieszeniu dwa wahacze po prawej do zmiany , w tylnym do zmiany tulejki metalowo-gumowe wahaczy.

gdzie to można zrobic w rozsądniej cenie? Widziałem ze polececie SiWCA

Olej i filtry zmienione.Rozrząd i rolkę napinacza paska klinowego zminił poprzedni właściciel. Zalałem go olejem Castrol Magnatec 10W/40.

Pozdr.

------

Trochę zdjęć, niestety jeszcze sam nie robiłem ale w piąteczek zrobię

------

ZDJęCiA BYŁY ALE NIE MA ;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam się nie znam ale motor mam AHU ale to chyba to samo albo bardzo podobne

no Twoj troszke nowszy tylko tym sie rozni moc ta sama :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niedziele spocik o 15 pod Zamkiem.Mam nadzieje , że będzie to Ci auto prześwietle od razu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niedziele spocik o 15 pod Zamkiem.Mam nadzieje , że będzie to Ci auto prześwietle od razu :lol:

hehhe, oki. No więc innej mozliwości nie ma jak tylko być ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygladam sie dzwigience w lewej strony kierownicy i wydaje mi sie jakas przekombinowana :) masz tempomat? a jesli chodzi o te tulejki to jeden mechanik powiedzial mi, ze bez wachaczy ciezko dostac ale ktos na forum ma dostep do nich (tylko nie pamietam kto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygladam sie dzwigience w lewej strony kierownicy i wydaje mi sie jakas przekombinowana :) masz tempomat?

Mam.

a jesli chodzi o te tulejki to jeden mechanik powiedzial mi, ze bez wachaczy ciezko dostac ale ktos na forum ma dostep do nich (tylko nie pamietam kto).

zaraz poszukam, może znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...