Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kryzys w Twojej pracy?!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja dziękuję że Pracuję w Niemieckiej Firmie :D

Opublikowano

Ja tam widze kryzys w wypłacalnosci ludzi w przypadku remontów budowlanych, przez 1,5 miecha 3 roboty przeszły, a wypłacalonosć ratalna :thumbdown:

Opublikowano

U mnie przed kryzysem druga zmiana o 18 miała już wolne :>

Ale niestety ... nadszedł kryzys ... 3 zmiany i nie można się wyrobić na czas :evil:

Opublikowano

W Polsce nie jest źle....

Głównie dla tego,że rząd przy okazji pozyskanych dofinansowań unijnych zadłuża się i inwestuje,głównie w infrastrukturę.

Jadąc po kraju trudno oprzeć się stwierdzeniu ''Polska w budowie'', istnieje jednak ryzyko,że struktura finansowa UE się zawali,a kraj zostanie z gigantycznym długiem,bez możliwości inwestycyjnych.

Drugim problemem jest sztuczne tworzenie stanowisk pracy,dla ludzi wykształconych,firmy doradcze,maklerskie,

ubezpieczeniowe,bankowe,tysiące pośredników,handlowców....w ten sposób zarabia się znacznie lepiej niż w branży produkcyjnej,która rzeczywiście podnosi PKB i jest znacznie bardziej odporna na plotki rynkowe i panikę z tym związaną.

Jest już znacznie więcej ludzi,którzy mówią jak masz pracować w co być ubrany i kontrolujących,twoją pracę i życie,zarabiających na pośrednictwie,niż takich co orzą ziemię,pieczą bułki,budują domy,kują stal......

System się rozpada przez zwykłe lenistwo,bo znacznie łatwiej wykonać kilka telefonów,niż machnąć łopatą... :hi:

Opublikowano

Dokładnie najlepsze jest to że studenciki kończące politologię , psychologię i inne bezsensowne kierunki oczekują natychmiastowego wejścia na stołeczek z pensją 3000+ . Żadnemu nie przyjdzie do głowy żeby się przekwalifikować i zająć się uczciwą pracą. Ja przekwalifikowywałem się całkowicie 3 razy w życiu. Jak jesteś obrotny to masz pieniądz jak jesteś studentem bujającym z głową w chmurach na bezsensownym kierunku to i urząd pracy nie pomoże.

Opublikowano

W Polsce nie jest źle....

Głównie dla tego,że rząd przy okazji pozyskanych dofinansowań unijnych zadłuża się i inwestuje,głównie w infrastrukturę.

Jadąc po kraju trudno oprzeć się stwierdzeniu ''Polska w budowie'', istnieje jednak ryzyko,że struktura finansowa UE się zawali,a kraj zostanie z gigantycznym długiem,bez możliwości inwestycyjnych.

Drugim problemem jest sztuczne tworzenie stanowisk pracy,dla ludzi wykształconych,firmy doradcze,maklerskie,

ubezpieczeniowe,bankowe,tysiące pośredników,handlowców....w ten sposób zarabia się znacznie lepiej niż w branży produkcyjnej,która rzeczywiście podnosi PKB i jest znacznie bardziej odporna na plotki rynkowe i panikę z tym związaną.

Jest już znacznie więcej ludzi,którzy mówią jak masz pracować w co być ubrany i kontrolujących,twoją pracę i życie,zarabiających na pośrednictwie,niż takich co orzą ziemię,pieczą bułki,budują domy,kują stal......

System się rozpada przez zwykłe lenistwo,bo znacznie łatwiej wykonać kilka telefonów,niż machnąć łopatą... :hi:

to ja wytłumaczysz ze w Niemczech 70 procent pkb to usługi ? :)

A na inwestycje zanim unia kasę odda trzeba wydać swoją kasę...

Opublikowano

W Polsce nie jest źle....

Głównie dla tego,że rząd przy okazji pozyskanych dofinansowań unijnych zadłuża się i inwestuje,głównie w infrastrukturę.

Jadąc po kraju trudno oprzeć się stwierdzeniu ''Polska w budowie'', istnieje jednak ryzyko,że struktura finansowa UE się zawali,a kraj zostanie z gigantycznym długiem,bez możliwości inwestycyjnych.

Drugim problemem jest sztuczne tworzenie stanowisk pracy,dla ludzi wykształconych,firmy doradcze,maklerskie,

ubezpieczeniowe,bankowe,tysiące pośredników,handlowców....w ten sposób zarabia się znacznie lepiej niż w branży produkcyjnej,która rzeczywiście podnosi PKB i jest znacznie bardziej odporna na plotki rynkowe i panikę z tym związaną.

Jest już znacznie więcej ludzi,którzy mówią jak masz pracować w co być ubrany i kontrolujących,twoją pracę i życie,zarabiających na pośrednictwie,niż takich co orzą ziemię,pieczą bułki,budują domy,kują stal......

System się rozpada przez zwykłe lenistwo,bo znacznie łatwiej wykonać kilka telefonów,niż machnąć łopatą... :hi:

to ja wytłumaczysz ze w Niemczech 70 procent pkb to usługi ? :)

A na inwestycje zanim unia kasę odda trzeba wydać swoją kasę...

nie opowiadaj bzdur..

Opublikowano

u mnie kryzys szukam nowej pracy :disgust:

rzeczoznawca/kosztorysant szkód komunikacyjnych

serwis samochodowy itd.

Opublikowano

u mnie kryzys szukam nowej pracy :disgust:

rzeczoznawca/kosztorysant szkód komunikacyjnych

serwis samochodowy itd.

W Plichcie na szadólach jakieś 3 miechy temu dość intensywnie szukali serwisantów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.