Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kryzys w Twojej pracy?!


vdm

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby chciał to by miał :wink4:

Widzisz, niekoniecznie, wszystko zależy od okoliczności: z jakiego regionu pochodzi/gdzie szuka pracy; jakie ma wykształcenie; jaki ma zawód wyuczony, gdzie do tej pory pracował i co robił; jakie ma doświadczenie w tym, co robił; czy ma, a jeśli tak, to jakie referencje; czy ma czyste papiery (nic nie sugeruję oczywiście, ale z paragrafem 52 w świadectwie pracy raczej ciężkawo się szuka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:) i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam pracy już z 8 miesiecy :sick3:

A można wiedzieć, kim jesteś z zawodu?

mechanik monter maszyn i urządzeń , i średnie pracowałem na utrzymaniu ruchu ale cieli etaty w obrębie 30 km złożyłem cv i nic same zwolnienia może w styczniu do Hiszpanii na 6 miesięcy wyjade na zbiory :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówiłes że się dostałes do rządu PO :decayed: Bo chyba tylko polityk mógł taki wywód strzelic :hi:

Zwykły brygadzista jak widać też może :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Jakby chciał to by miał :wink4:

znam całą masę ludzi z Bydgoszczy co nie może znaleźć pracy .... i to nawet z wyższym wykształceniem co szukają pracy na produkcji

pracy jest mało ..... tej za więcej jak najniższa krajowa, a umowa na "pełen etat" chyba wyszła z mody,wszędzie "na zlecenie" dają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w pracy cały czas są otwarte wakaty i jakoś od kilku miesięcy nie możemy nikogo znaleźć

http://www.flextronics.com/about_us/tczew/WebPages/recruiting.aspx

cały czas potrzeba inz testu, inz naprawa, techników napraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

W sumie może macie rację, choć w rejonie w którym ja mieszkań jest od groma, w dużych miastach jest gorzej pod tym względem. Więc jeśli się zbulwersowałes to przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w pracy cały czas są otwarte wakaty i jakoś od kilku miesięcy nie możemy nikogo znaleźć

http://www.flextronics.com/about_us/tczew/WebPages/recruiting.aspx

cały czas potrzeba inz testu, inz naprawa, techników napraw.

do Tczewa mam 70 km ale dzięki składam cv[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 18:52_________________________________________________

W sumie może macie rację, choć w rejonie w którym ja mieszkań jest od groma, w dużych miastach jest gorzej pod tym względem. Więc jeśli się zbulwersowałes to przepraszam :)

moge wiedzieć w jakim regionie mieszkasz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od 3 lat z kryzysu wychodzą :)i wyjść nie mogą

W poprzednim roku zakładane zyski miały oscylować w okolicach 6mln

skończyło się na 10mln zysku no ale niestety prezes leśny dziadek mówi(pieprzy)że kryzys...

Podejrzewam,że niektóre firmy na kryzysie innych firm wiele zyskują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a był ktoś w aptece w ciągu ostatnich kilku dni :shocked:

oj nie chciałbym być po przeszczepie czegokolwiek albo mieć problemów z ciśnieniem, leki podrożały kilka tys procent, zlikwidowali refundacje, albo kupić leki przeżyć a później z głodu umrzeć - nie wiem jak emeryci (co mają 800zł, przetyrali całe życie, schorowani) dadzą radę z tym co wyrabiają...

ps. wykształcenie od dłuższego czasu to za mało...(a nawet staż i specjalizacja to też nie wszystko :angry:) pozdro z lubelskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaje nowe samochody (Fordy) i mamy ogólnie najgorszy rok jeśli chodzi o sprzedaż :mysli: Listopad gdzie są podwójne podatki i firmy szukają kosztów był ogólnie mówiąc tragiczny :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pracuje w IC no i ta firma radi sobie za***iście :wink4: Wiem ze to moloch i rzesza analitykow siedzi i ogarnia finanse i ruchy firmy ale i place sa dobre no i oczywiscie umowy na stale a nie jakies kombinacje :wink4: za 8h pracy i 12 nadgodzin ostatnia wyplata 3,5k :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pracuje w IC no i ta firma radi sobie za***iście :wink4: Wiem ze to moloch i rzesza analitykow siedzi i ogarnia finanse i ruchy firmy ale i place sa dobre no i oczywiscie umowy na stale a nie jakies kombinacje :wink4: za 8h pracy i 12 nadgodzin ostatnia wyplata 3,5k :wink4:

to ładna pensja ale to na rękę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pracuje w IC no i ta firma radi sobie za***iście :wink4: Wiem ze to moloch i rzesza analitykow siedzi i ogarnia finanse i ruchy firmy ale i place sa dobre no i oczywiscie umowy na stale a nie jakies kombinacje :wink4: za 8h pracy i 12 nadgodzin ostatnia wyplata 3,5k :wink4:

to ładna pensja ale to na rękę??

no tak :wink4: I oczywiscie skladki od 100% sa odprowadzane czyli brutto niecale 5k wychodzi :wink4: Ale srednio pensje okolo 2,5k-3kzl sie wahaja :wink4: Za biurkiem juz niestety mniej :decayed: Dla mnie to dobra polityka ze za fizyczna prace dostaje sie wiecej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej co to te IC ??;)

Inter Cars :decayed: prezo w tym roku na wiosne zgarnial 250k zl dziennie bo tyle towaru szlo :gwizdanie: Jezdzi RS6 C6 i jeszcz porshe jakies ma :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...