Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje


Rekomendowane odpowiedzi

telefon wysyła mmsy za pomocą GPRS,to w prawdzie przesyłanie danych,ale nie internet,zeby wysłać mms nie musisz miec telefonu z internetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doklanie Iphone to chyba jedyny telefon,ktory sam tego nei wlacza przy wysylaniu mms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba tylko w iphonach tak jest,z noki wysyłam mmsy i mam wyłączone dane mobilne,czyli 0 internetu:whistling:

W Nokiach tak było ale nie w smartfonach :decayed:

Na andku tak samo trzeba włączyć transfer danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doklanie Iphone to chyba jedyny telefon,ktory sam tego nei wlacza przy wysylaniu mms.

nie jedyny, bo każdy smartfon ma tak. [nie wiem tylko jak jest z windowsem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N8 to chyba smartfon (przynajmniej 3 lata temu był),a nie musze mieć włączonego dostepu do internetu,zeby wysyłac mmsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest symbian i całkiem inny system niż ios czy android dlatego smartfon mamy na myśli przede wszystkim system na jakim się opiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie Nokia na Symbianie jest za***ista :naughty:

Swoja droga, zastanawiam sie jak duzo osob korzysta ze smartfonow nie majac pakietu danych (tj. 0,5-2GB, a po przekroczeniu spada predkosc). Przeciez to mija sie z celem :) [bo inaczej nie jestem w stanie wytlumaczyc wylaczania przesylu kilobajtow].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zadaj pytanie w ten sposób: "ile jest ludzi którzy korzystają tylko do dzwonienia i smsowania" :decayed:

Kilka klientów mi się takich trafiło, patrzą po prostu na wygląd i tyle :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm,dla mnie np poza dzwonieniem/pisaniem,najważniejsza jest mozliwość robienia dobrych zdjęć,nagrywania w dobrej jakosci,czasami jakas gierka dla zabicia czasu,nie siedze non stop na forum czy fb,więc net akurat jest praktycznie zbyteczny

nie wiem co w ogóle ma wspólnego net z wysyłaniem mms,przeciez teraz wszystkie karty obsługują 3G,do czego net tu potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja korzystam często z netu, jak jestem na mieście przeglądam knajpy - szukam nowych miejscówek korzystająć z appek mobilnych (foursquare, gastronauci), jak jeżdżę komunikacją to nie obejde się bez jakdojade.pl (appka, nie strona), czytam sporo jadąc autobusem, czy czekając kogoś gdzieś na mieście. Gram akurat bardzo rzadko.

na wakacjach w parę dni wykorzystałem 2GB (brak wifi, wioska na mazurach) :decayed:

Lepiej zadaj pytanie w ten sposób: "ile jest ludzi którzy korzystają tylko do dzwonienia i smsowania" :decayed:

Kilka klientów mi się takich trafiło, patrzą po prostu na wygląd i tyle :facepalm:

to nawet nie chodzi o wygląd... ale o modę / typowe polaczkowanie, sąsiad ma to i ja muszę mieć, ch&j, że mi niepotrzebne :decayed:

to tak samo jak np. z samochodami, dużo "polaczków" musi mieć auto, chociażby mu do 1-ego ledwo starczało, to i tak się zakredytuje żeby mieć się w czym pokazać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany :facepalm: Jakiś czas temu rozwalilem swojego 4s i postanowiłem ze kupię sobie androida i tak był 1miesiac Sony Z :facepalm:

Jeden tydzien Nokia lumia ileś tam :facepalm::facepalm:

i miesiac samsung S3 :thumbdown: Moje zdanie

Nie ma nic lepszego bardziej intuicyjnego i lepiej wykonanego od iphone o dotyku nie wspominam nawet :doh:

Dzis kupiłem sobie nowa 4s biała a co :decayed:

To tyle co mogę powiedzieć o innych markach telefonów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozbiłem swojego HOX'a i teraz zastanawiam się nad zakupem 4s.. Jak kupować to bez simlocka, nieaktywowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mi się kończy pakiet z netem to mogę sobie przełączyć "pstryczek" i korzystać tylko z WiFi albo z 3G ale tylko po mojej akceptacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sobie wylaczyc transmisje danych

a7ymy9e4.jpg

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

Ale dowaliłem. miało być mniejsze:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic lepszego bardziej intuicyjnego i lepiej wykonanego od iphone o dotyku nie wspominam nawet :doh:

Dotyk jest porównywalny do konkurencji. Ostanio sprzedałem 4 kupiłem Htc one i sprzedałem. Szukam albo 4 albo 5 . Wstrzymuje sie do premiery nowego wtedy pewnie 5 troszkę spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...