Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Formuła 1 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na razie silniki w F1 są zamrożone więc na TDI nie liczcie. To nie LeManch czy WTC.

Opublikowano

wybiera sie może ktos na GP Węgier ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ma ktoś link do transmisji na żywo? :gwizdanie: Bo te poprzednie nie działają :decayed: Kiedy jest trening? :)

Opublikowano

Ma ktoś link do transmisji na żywo? :gwizdanie: Bo te poprzednie nie działają :decayed: Kiedy jest trening? :)

jutro a nie dzis :wink4:

Opublikowano

Ma ktoś link do transmisji na żywo? :gwizdanie: Bo te poprzednie nie działają :decayed: Kiedy jest trening? :)

jutro a nie dzis :wink4:

Spoko wiem że w piątki są tylko o której? :tongue4: ale link by się jakiś przydał, żeby jutro tylko włączyć i oglądać :>

Opublikowano

Ma ktoś link do transmisji na żywo? :gwizdanie: Bo te poprzednie nie działają :decayed: Kiedy jest trening? :)

jutro a nie dzis :wink4:

Spoko wiem że w piątki są tylko o której? :tongue4: ale link by się jakiś przydał, żeby jutro tylko włączyć i oglądać :>

http://www.forum.v10.pl/f1,na,zywo,prosze,bardzo,mozna,tu,ogladac,t6039.html

Opublikowano

GP Węgier

01 sierpnia (Piątek)

10:00 - 11:30 #1 trening

14:00 - 15:30 #2 trening

02 sierpnia (Sobota)

11:00 - 12:00 Trening

14:00 Kwalifikacje

03 sierpnia (Niedziela)

14:00 Wyścig

Opublikowano

niezle :polew:

Opublikowano

Czymamy kcziuki!!!!! :kox::evil:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 14:00 _________________________________________________No i kupa :thumbdown: BMW daje ciała... Niech to Audi wchodzi do F1 przynajmniej będzie co oglądać :naughty::tongue4:

Opublikowano

kurde tylko 8 miejsce to bmw jest do niczego musimy poczekac az robertowi skonczy sie kontrakt z bmw i przejdzie do maclarena lub ferrari bo to auto co ma teraz nie pozwala mu konczyc wyscigow na 1miejscu

Opublikowano

Ja się zastanawiam nad jednym....wszyscy, każdy zawodnik miał zmienione opony przy pierwszym pit stopie...tylko nie Robert :decayed:

Opublikowano

Ja się zastanawiam nad jednym....wszyscy, każdy zawodnik miał zmienione opony przy pierwszym pit stopie...tylko nie Robert :decayed:

Zapomnieli :polew: Wszystko w pośpiechu robione :decayed:

Opublikowano

Ja się zastanawiam nad jednym....wszyscy, każdy zawodnik miał zmienione opony przy pierwszym pit stopie...tylko nie Robert :decayed:

Zapomnieli :polew: Wszystko w pośpiechu robione :decayed:

oszczednosci :decayed:

Opublikowano

Ja się zastanawiam nad jednym....wszyscy, każdy zawodnik miał zmienione opony przy pierwszym pit stopie...tylko nie Robert :decayed:

Zapomnieli :polew: Wszystko w pośpiechu robione :decayed:

powtorze z poprzedniej strony-tam jest odpowiedz http://pl.youtube.com/watch?v=S4powGS4oZI&feature=related

Opublikowano

Ja się zastanawiam nad jednym....wszyscy, każdy zawodnik miał zmienione opony przy pierwszym pit stopie...tylko nie Robert :decayed:

z tego co widziałem to Robertowi na pierwszym pit stopie wymienili opony tylko na tylnej osi, ale wymienili. Nie mniej jednak coś nie tak jest z BMW

Opublikowano

musimy poczekac az robertowi skonczy sie kontrakt z bmw i przejdzie do maclarena lub ferrari bo to auto co ma teraz nie pozwala mu konczyc wyscigow na 1miejscu

fajnie zyc marzeniami

robertowi konczy sie kontrakt w tym roku, ale jakos ani mclaren ani ferrari go nie chcialo, bo przedluzyli kontrakty ze swoimi obecnymi kierowcami

chyba ze ma tam dojsc jako kierowca testowy, ale to chyba nie bedzie dla roberta dobre rozwiazanie prawda ?

Ja się zastanawiam nad jednym....wszyscy, każdy zawodnik miał zmienione opony przy pierwszym pit stopie...tylko nie Robert :decayed:

w wywiadze powiedzial ze mial wymienione tylne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.